Jump to content
Dogomania

Ivonassc

Members
 • Content Count

  66
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

About Ivonassc

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 08/24/1984

Converted

 • Location
  Sosnowiec
 • Interests
  Sport muzyka
 1. Oczywiście jestem świadoma tego że Ali musi brać leki i podaję mu je codziennie według zalecenia . Na szczęście był to fałszywy alarm :) Dziś Ali czuje się dobrze !!!! Jednak sama pani doktor zasugerowała żebym znalazła weterynarza tu na miejscu bo nie ma sensu jezdzić do Tych po same recepty na leki. A gdyby się coś niepokojącego działo to oczywiście mam kontakt do pani doktor . Ale narazie jest dobrze !!!!! Pozdrawiam serdecznie i cieplutko :*
 2. Witam . Miałam nadzieję że ten rok rozpocznie się pozytywnie i będzie dużo lepszy od poprzedniego .... jednak wszystko wskazuje że choroba Aliego znów przypomina o sobie :( ehh a było już tak wspaniale ! Mimo wszystko wierzę że to chwilowe pogorszenie u mojego psiaka .
 3. Swięta Swięta i po świętach ..... i jeszcze przed nami Sylwester :) Mam nadzieję że przyszły 2013 rok będzie dużo lepszy od tego .... życzę tego sobie i wam kochane !!! Ali bez zmian czyli dobrze się czuje nadal podaję mu leki . Czasem ma trudniejsze dni i wtedy potrafi przespać cały dzień no ale to task jak człowiek prawda ..... Pozdrawiamy serdecznie i życzymy wszystkiego dobrego i samych radosnych chwil .... :)
 4. boze_narodzenie32.gifZdrowych i Wesołych świąt życzy Iwona i Ali :)
 5. boze_narodzenie32.gifŻyczę wszystkim Wesołych świąt Bożego narodzenia !!! Zdrowia szczęścia i dużo miłości :)
 6. Dziękuję wszystkim za wiarę i podtrzymywanie nas na duchu :) Wiara w to że będzie dobrze działa cuda !!!
 7. zima13ss.jpg Pozdrawiam Ewunię !!!!!
 8. zimass.jpg Serdeczne Pozdrowienia Pani Aido :)
 9. Witam wszystkich bardzo serdecznie w tym przedświątecznym okresie :) Długo mnie tu nie było ale nadmiar pracy i obowiązków niestety sprawił że nie miałam możliwości wpisywania informacji o Alim . U Aliego jak narazie wszystko w porządku :) :) :) bierze solidnie leki problem z nietrzymaniem moczu też pomału ustępuje . Spacerujemy sobie dość często ale są to krótkie spacerki żeby się nie przemęczał .... Czuje się dobrze odzyskał pełną sprawność jest taki jak był przed chorobą :) Mam cichą nadzieję że ona już do nas nie wróci !!!! Pozdrawiamy wszystkich i ściskamy mocno !!!! :)
 10. Ali ma skończone 7 lat :) mam nadzieję że przed nim jeszcze wiele lat :) Zmniejszyłam dawkę sterydu i już jest wszystko w normie :) Wiecie że to jest rzeczywiście cud że Ali odzyskał zdrowie ( tzn nie zupełnie bo chory jest ) ale jest ogromna poprawa. I może samodzielnie funkcjonować :) Jedyny minus dla niego to że nie może sobie pobiegać i poszaleć z piłką jak to było do tej pory no ale cóż .... Także dzięki pomocy waszej i Pani doktor z Tych Ali jest nadal ze mną cały zdrowy i szczęśliwy !!! Dziękujemy :*
 11. Witamy wszystkich :) U Aliego wszystko w porządku czuje się wspaniale , jest pełen życia , tzn tak jakby dostał drugie życie :) niestety mam problem bo po zwiększeniu dawki sterydu według zalecenia pani doktor Ali ma problem z nietrzymaniem moczu . Bardzo dużo pije i tym samym co chwilę chce wychodzić na dwór. Ale pani doktor mówiła że to z powodu sterydu i ewentualnie zmniejszymy dawkę także jestem dobrej myśli. Pozdrawiamy i ściskamy mocno !!!
 12. Pozdrawiam serdecznie Pani Ewo :) ;)

 13. No oczywiście najważniejsze że działają i są odpowiednio dobrane :) I w ogóle to dzięki konkretnym badaniom mamy konkretne wyniki i wiemy że to jest ta choroba a nie inna i pod tym kątem odbywa się leczenie .
 14. Zapraszam na bazarek cegiełkowy - okaż serce psince z parwowirozą, druga niestety przegrała walkę...

  http://www.dogomania.pl/forum/thread...-11-do-godz-23

 15. Witam serdecznie :) Właśnie wróciliśmy z wizyty kontrolnej u pani doktor Olender :) Stwierdzona myasthenia gravis nabyta poprzez niedoczynność tarczycy . Strasznie to skomplikowane i Pani doktor tym bardziej była zdziwiona że dobrane przez nią leki tak szybko zadziałały. Ali został zbadany wykonano jeszcze jedno prześwietlenie rtg wszystko jest w porządku najważniejsze że leki działają i Ali czuje się dobrze . Może samodzielnie jeść chodzić załatwiać się . Leki na tarczycę o nazwie Forthyron 400 będzie prawdopodobnie brał już do końca życia :( a steryd encorton ok 3 4 miesiące. Ważyłam Aliego przytył 2 kg i waży 25 kg :))) Także ogólnie sytuacja jest opanowana i zmierza w dobrym kierunku :) Ja czuję że czuwa nad nami Anioł który sprawia że cuda się zdarzają !!! Dziękuję Aidzie :) Pozdrawiamy
×