Jump to content
Dogomania

Zabrze 2007


EveL_

Recommended Posts

  • Replies 816
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='flashka-g']ja tez pochorowana.. ale w takim stopniu ze raczej nie dojade na wystawe:roll::placz:[/quote]

Wyzdrowiejesz zobaczysz;) NA PEWNO!!!

Nasz psiuń już wykąpany:) :p

Pogoda mogłaby być taka jak dziś w Opolu. bezchmurne niebo, słoneczko i lekki wiaterek ( i niestety trochę niska temp.)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']przepraszam za podwójnego posta - ale coś mi dogomania zamuliła - właśnie popieram Goldek - najważniejsze coś na uszy i rękawiczki. Będą niestety potrzebne.[/quote]

Nie Goldek, bo Goldek to ja jestem!!! Goldenke 02!! :)
[B]Wiza[/B] - ale nie wiem czy byśmy się jeszcze spotkały bo jak mi Magia znowu zwieje z ringu to będzie to moja ostatnia wystawa:(((

Link to comment
Share on other sites

Dziś sobie kupiłam kurtkę zimową na wszelki wypadek... Śniegu nie będzie (no.. nie będzie no... no prawda że nie będzie nie?) ale zimno dziś okropnie. Jutro pobudka o 6:30 - cóż za piękna perspektywa ^^
Nie mogę się doczekać tego spotkania ze wszystkimi jutro, ale z drugiej strony coś mi się w żołądku przewraca na myśl o wystawie :)
Ps. Czy ktoś mógłby pożyczyć rezerwowego psa na wypadek gdyby eliminacje były przed oceną Wizy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata :)']Dziś sobie kupiłam kurtkę zimową na wszelki wypadek... Śniegu nie będzie (no.. nie będzie no... no prawda że nie będzie nie?) ale zimno dziś okropnie. Jutro pobudka o 6:30 - cóż za piękna perspektywa ^^
Nie mogę się doczekać tego spotkania ze wszystkimi jutro, ale z drugiej strony coś mi się w żołądku przewraca na myśl o wystawie :)
Ps. Czy ktoś mógłby pożyczyć rezerwowego psa na wypadek gdyby eliminacje były przed oceną Wizy?[/quote]

Chętnie bym ci pożyczyła ale jest taki problem... Magia jest z Kiarą w klasie...:crazyeye: Więc nie za dużo to da... Poza tym Magia dostaje świrana każdym ringu i możesz mieć pewne kłopoty z jej okiełznaniem + minusowe punkty na prezenterze..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata :)']Dzięki za dobre chęci ;) mam nadzieję ze mimo wszystko się spotkamy i trochę poćwiczymy[/quote]

Może się spotkamy... A powtórz jeszcze raz znaki charakterystyczne bo ja już nie wiem z kim mam się spotkać gdzie i kiedy!! I nawet nie pamiętam kto jest kto!

Link to comment
Share on other sites

No więc
czarna spanielka w żółtych szelkach z adhd (znaczy spanielka nie szelki)
czarne trampki
biała kurtka z wielkim futrzastym kapturem (tylko poza ringiem)
młody prezenter grupa starsza Agata Soroka nr 14 z Wizą z zagłębia
amen xD

jesika takie sprawy to chyba na pw... :|

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata :)']No więc
czarna spanielka w żółtych szelkach z adhd (znaczy spanielka nie szelki)
czarne trampki
biała kurtka z wielkim futrzastym kapturem (tylko poza ringiem)
młody prezenter grupa starsza Agata Soroka nr 14 z Wizą z zagłębia
amen xD

jesika takie sprawy to chyba na pw... :|[/quote]

OK:) Już wszystko pamiętam - a jak się nazywa spanielka? Chyba Dora?? (zasłyszane z innych postów)
Jak mnie zobaczysz to się nie wahaj tylko podejdź bo ja czasami stoję jak kołek i nie widzę tego co mam przed własnym nosem;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...