Jump to content
Dogomania

Lucynka,mam dom,mam rodzinkę ,kolege,gory i wszystko najlepsze..warto było czekac,dziekuje


giselle4

Recommended Posts

Pragne sie wytłumaczyć....
Nie to,że temat olałam. Nie.
Niestety jestem jedna a psiaków potrzebujacych domów pełno :( Nie wiem jak ale ze śląska i mazowieckiego sie dowiedzieli o tym,że chce dac domek mało adopcyjnemu psu i...zasypano mnie telefonami i mailami.
Sa sunie które juz siedza po kilka lat w schroniskach, z drutowanymi miednicami i innymi problemami :(
Nie adoptowałam jeszcze żadnej suni tylko dlatego,ze nie wiem którą wybrac...która bardziej potrzebujaca :(
Moge niestety pomóc tylko jednemu psu :( I bardzo nad tym ubolewam.... :(
Napewno za kilka lat będę chciała dac dom kolejnemu psu, gdyz u moich Rodziców już dwa seniorzy ledwo chodzacy :(
Nie oceniajcie - postarajcie sie mnie zrozumiec :( piszac teraz ten post jest mi źle bo czuje sie winna :( Nie chce robic nadzieji zadnemy psiakowi. Chce dac dom takiemu, który naprawde niema szans na normalny dom lub jaki kolwiek....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kimsi_3']Pragne sie wytłumaczyć....
Nie to,że temat olałam. Nie.
Niestety jestem jedna a psiaków potrzebujacych domów pełno :( Nie wiem jak ale ze śląska i mazowieckiego sie dowiedzieli o tym,że chce dac domek mało adopcyjnemu psu i...zasypano mnie telefonami i mailami.
Sa sunie które juz siedza po kilka lat w schroniskach, z drutowanymi miednicami i innymi problemami :(
Nie adoptowałam jeszcze żadnej suni tylko dlatego,ze nie wiem którą wybrac...która bardziej potrzebujaca :(
Moge niestety pomóc tylko jednemu psu :( I bardzo nad tym ubolewam.... :(
Napewno za kilka lat będę chciała dac dom kolejnemu psu, gdyz u moich Rodziców już dwa seniorzy ledwo chodzacy :(
Nie oceniajcie - postarajcie sie mnie zrozumiec :( piszac teraz ten post jest mi źle bo czuje sie winna :( Nie chce robic nadzieji zadnemy psiakowi. Chce dac dom takiemu, który naprawde niema szans na normalny dom lub jaki kolwiek....[/QUOTE]
Cioteczko rozumiemy i mamy świadomość, że potrzebujących psiaków jest ogrom, więc decyduj jak Ci podpowiada serce

Link to comment
Share on other sites

Kimsi, wybacz za zbyt pochopne oceny, po prostu takie sytuacje zdarzały się wielokrotnie i dlatego od razu reakcja była taka, że ktoś robi nadzieję, a potem znika. Dziękujemy za tego posta. Jak najbardziej rozumiem Twoją sytuację, nawet wręcz współczuję, że musisz dokonywać wyboru spośród tylu bid i odmawiać wielu ludziom, ale tak jak napisała Ciotka Giselle- zrób tak, jak Ci podpowiada serce :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Witaj Michelle jak sobie radzi Lucynka w te mrozy?[/QUOTE]

Ciociu jakie mrozy??? My z Giselle myślimy nad tym, że na wiosnę trzeba Lucy przeprowadzić kurację odchudzającą, bo nikt jej nie weźmie, jak pomyśli jakie ilości jedzenia ona może pochłaniać, a na poważnie to Lucyk jest już trochę za gruba i chyba ten tłuszcz ją grzeje, codziennie dostają coś ciepłego do jedzenia, kojec jest ocieplony kocami i brezentem, w budzie słoma. Lucy jak zawsze dokazuje z Cashem na podwórku, więc nie jest źle :razz:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za zrozumienie... Ja poprostu nie umiem wybierać jak tyle bid potrzebuje domku :(
W przyszłym tygodniu przyjeżdża do mnie sunia w typie Onka, która ma jakieś 10-11 lat. jej historia nie pozostawiła cienia watpliwości,ze to Ona najbardziej potrzebuje domku....Od szczeniaka jest w schronisku :( i to tyle lat :( Bidulka wycofana, bez zaufania....Mam nadzieje,że zrozumiecie... sytuacja wymaga dania jej na starość spokojnego miejsca. Lucynka jest młoda. Napewno skradnie czyjeś serduszko :)
Starsze psiaki miają mniejsze szanse na adopcje...a Misia, która ma przyjechac ze schroniska w Głównie może choć na kilka lat zaznac swojego domku.
Lucynce życze aby w najbliższym czasie znalazła swojego człowieka, który da Jej dużo miłości :*

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kimsi_3']Dziękuję za zrozumienie... Ja poprostu nie umiem wybierać jak tyle bid potrzebuje domku :(
W przyszłym tygodniu przyjeżdża do mnie sunia w typie Onka, która ma jakieś 10-11 lat. jej historia nie pozostawiła cienia watpliwości,ze to Ona najbardziej potrzebuje domku....Od szczeniaka jest w schronisku :( i to tyle lat :( Bidulka wycofana, bez zaufania....Mam nadzieje,że zrozumiecie... sytuacja wymaga dania jej na starość spokojnego miejsca. Lucynka jest młoda. Napewno skradnie czyjeś serduszko :)
Starsze psiaki miają mniejsze szanse na adopcje...a Misia, która ma przyjechac ze schroniska w Głównie może choć na kilka lat zaznac swojego domku.
Lucynce życze aby w najbliższym czasie znalazła swojego człowieka, który da Jej dużo miłości :*[/QUOTE]
Dziękujemy Cioteczko za info i najważniejsze,że jakaś bida będzie miała u Ciebie godne życie, którego dotąd nie zaznała:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='michelle04']Ciocia ta nowa to Stefka, cudna psica, tutaj jej wątek

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238411-Stefcia-młoda-wesoła-sunia-uniknęła-schronu-w-Olkuszu-prosi-o-wsparcie-na-hotelik![/URL][/QUOTE]

Właśnie jak zobaczyłam Twoją odpowiedź na pytanie odnośnie hoteliku to się domyśliłam, że to ta pannica :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...