Jump to content
Dogomania

Nieszczęście psie - m. Kierszek


krooppka

Recommended Posts

Jadąć z Warszawy na wysokości miescowości Kierszek, przy ul Głowckiego a między Kabacką, przy torach kolejowych zoabczyłam strasznie chudego psa. Piesz szedł torami. Pies średniej wielkości, większy brązowy/rudy, dłyższa sierść. Niesety na próby wołania pies uciekł, nie udało mi się go złapać, zatrzymać. A wracając nie widziałm go ale było już ciemno. Nie jestem z tych okolic tylko przejeżdżałam nie mam możliwości zobaczenia czy stale tam bywa czy tylko dziś się pojawił. Niestety nkt się zatrzymał widząc go. Może ktoś jest z tych okolic i miałby możliwość zorientowania się czy pies dzieś nie koczuje.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krooppka']właśnie widzę że nikt nie chce mi pomóc a ja tam była tylko raz i nie jestem w stanie jezdzic, myslalam ze moze ktos z okolic wilanowa by pomogl[/QUOTE]

Nie wiem, co Ci doradzić... Kiedyś jeździłam do psa komunikacją miejską z przesiadkami z Ochoty na Ursynów (jeszcze mieszkałam wtedy w Warszawie), bo nikt z bliższych okolic nie chciał ruszyć tyłka. Tak to jest. Niestety.

Link to comment
Share on other sites

Mam działke przy Głowackiego a na niej moje bezdomniaki. Jestem tam codziennie.
Psa widziałm raz ( moja działka przed torami), niestety uciekł :(

A miejscowośc to Konstancin, Kierszek to hmmm taka jakby dzielnica:)

Edited by beka
Link to comment
Share on other sites

no własnie mnie tez wtedy uciekł wogóle nie reagował na nic tylko zwiewał,
Beka ale jak jesteś z tych okolic to zerkaj na niego pe
bardzo zapadł mi w pamięc ten widok
znajoma która tędy jezdzi też przez ostatnie dni go nie widziała niestety:( bo bytalam
a ja nie dam rady jezdzic z drugiej strony wawy bo mam swoje psiny i kota czasami 2 bezdomniaki przychodzace na jedzonko:)
tym bardziej że pies widac się przemieszcza

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...