Jump to content
Dogomania

Galeria Tollerki Forzy!


Viz

Recommended Posts

  • Replies 779
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękujemy bardzo za miłe komentarze ! :loveu:
Postaram się dziś ponadrabiać w Waszych galeriach, ale to nie takie łatwe, bo cienko z czasem stoję. :roll: Ale wieczorem myślę, że się uda. :)

A tutaj mała chwilka skikającego nocnego Forziana, po przerwie :)

[url=http://pl.youtube.com/watch?v=v7VQtfn0YYs]YouTube - Forza - Agility 31.10.2008[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viz']Oooo :)
Nas teraz nie będzie przez jakieś 2 tygodnie, bo Forza dziś została wysterylizowana. :evil_lol: Ale za 2 tygodnie może znowu uda nam się kulturalnie minąć albo wpadnę wcześniej Was poznać wreszcie. ;)[/quote]

oo, i jak Forza się miewa? :) [kurcze, powiedz mi, czy to się czyta "Forca" czy "Foża" xD ]
Jakbyśmy się mijały to na pewno mnie zauważysz, bo Mickey zapewne będzie się rwał do Forzy, żeby się z nią pobawić :eviltong: a jakbyście wpadły wcześniej, to byłoby super, bo bym miała okazję wygłaskać na śmierć jedną z moich najulubieńszych ras :bigcool::evil_lol: [sama miałam mieć NSDTR, ale po drodze nawinął się Mickey :evil_lol:]

Link to comment
Share on other sites

Ja dwa tygodnie temu miałam 18-stkę, więc większość pieniędzy poszło na Forzę. :) Na parę preparatów, ekg, echo serca, rtg stawów biodrowych, łokciowych i w końcu na sterylizację. I cieszę się, że już to wszystko mam za sobą. :)

M&T, Forca. :evil_lol: Foża brzmi debilnie, więc nie nazwałabym tak psa haha. :lol: :lol:

No to jak tylko ruda się będzie miała dobrze to obowiązkowo wpadniemy wcześniej. Ona będzie w siódmym niebie, że ktoś chce ją pogłaskać. :loveu: Zawsze na wejściu rytualnie trzeba się z każdym przywitać, nie ważne czy zna czy nie. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Jeejciu, ale stara dupa z ciebie :evil_lol::evil_lol: ale widzę kasa dobrze wykorzystana :cool3: a tak przy okazji: ile kosztuje zbadanie stawów biodrowych i łokciowych?

No tak, ale wolałam się upewnić :evil_lol: a to imię ma jakieś ukryte znaczenie w jakimś innym języku, czy tak po prostu Forza? xD

No to będę czekać na wasze przyjście :cool3: :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Same zdjęcia po 40 zł jedno u mojego weta (biodra na jednym i łokcie jeśli się da to również na jednym oba zrobione), z tym że trzeba do tego doliczyć głupiego jasia jakiegoś, a ona była i tak spremedykowana, bo rtg miała robione bezpośrednio przed zabiegiem, więc nie mam pojęcia ile łącznie wyjdzie. :diabloti:

Forza to z włoskiego "siła, moc", a jeśli dodamy do tego nazwę jakiejś drużyny np. Forza Inter to już będzie zakrzyk do walki, czyli "Naprzód, Do boju!". Jako, że kocham piłkę nożną, gdzie takie okrzyki są baaaardzo popularne to zdecydowałam się połączyć przyjemne z pożytecznym. :lol: I takim oto sposobem Forzian nosi sobie mocno oryginalne imię. :lol:

Mam nadzieję, że szybko się zobaczymy. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viz']Same zdjęcia po 40 zł jedno u mojego weta (biodra na jednym i łokcie jeśli się da to również na jednym oba zrobione), z tym że trzeba do tego doliczyć głupiego jasia jakiegoś, a ona była i tak spremedykowana, bo rtg miała robione bezpośrednio przed zabiegiem, więc nie mam pojęcia ile łącznie wyjdzie. :diabloti:

Forza to z włoskiego "siła, moc", a jeśli dodamy do tego nazwę jakiejś drużyny np. Forza Inter to już będzie zakrzyk do walki, czyli "Naprzód, Do boju!". Jako, że kocham piłkę nożną, gdzie takie okrzyki są baaaardzo popularne to zdecydowałam się połączyć przyjemne z pożytecznym. :lol: I takim oto sposobem Forzian nosi sobie mocno oryginalne imię. :lol:

Mam nadzieję, że szybko się zobaczymy. :)[/quote]


dzięki :) będę musiała jeszcze poszperać w necie albo przejechać się do mojego weta, bo by się przydało mojemu kudłaczowi oglądnąć stawy ;)

ale pomysłowa z ciebie istota :evil_lol: a uczysz się włoskiego może? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)']A ja się jeszcze zapytam, czemu Forza została wyciachana?[/quote]

Tak jak Matusz napisał + problemy hormonalne. ;)

[quote name='"M&T"'] dzięki :smile: będę musiała jeszcze poszperać w necie albo przejechać się do mojego weta, bo by się przydało mojemu kudłaczowi oglądnąć stawy ;-)

ale pomysłowa z ciebie istota :evil_lol: a uczysz się włoskiego może? :smile:[/quote]

A do kogo jeździsz, jeśli oczywiście można wiedzieć? :) No trochę stresa jest, ale warto wiedzieć jak sytuacja w nóżkach się przedstawia. :)

A włoskiego się nie uczę, jestem tylko aktywnym kibicem w wersji żeńśkiej. :evil_lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...