Jump to content
Dogomania

Węgielek już w nowym, cudownym domku!


basiunia131

Recommended Posts

  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Byliśmy dziś z Kubą u weterynarza, u naszego zaufanego, tamtym zbytnio nie ufam, tak naprawdę niczego konkretnego się nie dowiedziałam, a po dzisiejszej wizycie jestem spokojniejsza i zadowolona. Chłopak jest zaszczepiony na wścieklizne i kupiłam tabletki na robaczki, podam mu za kilka dni. Dodatkowo zrobiła Kubie badanie USG prostaty, zupełnie za darmo i okazało się, że jest tylko malutka cysta, także nie ma się na razie czym martwić, tylko kontrolować co jakiś czas. Węzły chłonne nie są powiększone. Co do łapek, to nie jest to uraz mechaniczny, nie bolą go, możliwe że nabył taką postawę wisząc na łańcuchu, albo podczas wzrostu?

Możliwe, że w sobotę przyjadą Państwo zobaczyć i poznać Kubę, nie nastawiam się zbytnio, bo nie chce się rozczarować, ale bardzo bym chciała. Wydają się fajni, mieszkają 100 km od nas... zobaczymy.

Co do wydatków, wydałam dziś 49 zł (z tego wszystkiego nie wzięłam paragonu). Pieniądze na ten cel wyłożyła moja mama jeżeli nie będzie chciała zwrotu pieniędzy to pieniążki z bazarku przeznaczymy na kastrację Kubula albo na jakąś inna bide, benzyny w koszta nie wliczam. Zobaczymy, mam nadzieję, że kupujący na bazarku nie będą mieli nic przeciwko.

Link to comment
Share on other sites

Miło mi, że zaglądacie do nas :) Cioteczki Kochane kciuki jak najbardziej potrzebne, bo jutro o 11 przyjeżdżają Państwo z Władysławowa poznać Kubusia... Mówię mu żeby pokazał się z jak najlepszej strony, mam nadzieję że posłucha. Dziś został wykąpany i zakropiony na pchły, tak więc jest gotowy żeby pójść do swojego domku. Ale na razie nie chcę zapeszać.

U nas dziś burza, a Kuba to jest taka sierotka, boi się grzmotów i trzęsie się jak galareta :(

Link to comment
Share on other sites

Ludzie zrobili bardzo dobre wrażenie, Pani z dwójką dorosłych dzieci, synem i córką. Mieszkają w domku z ogrodem, mają dwa koty, w przeszłości mieli psy różnych ras, także dużych. Ostatecznie Kuba pojechał z nimi. Umówiliśmy się, że jeżeli "coś pójdzie nie tak" to Kuba wróci do nas. Może trochę zaryzykowałam, ale miałam wcześniej kilka zapytań o Kubę, wszystkie takie, że już w trakcie rozmowy telefonicznej wiedziałam, że nie oddałabym im psa, a ta Pani kontaktowała się ze mną kilka razy, przyjechali po niego i czułam, że dobrze robię. Strasznie ciężko mi się było z nim rozstać, wiem że powtarzam to na okrągło, ale to taki cudowny i piękny pies...

Dostałam już pierwszą wiadomość z nowego domku Kuby. Dojechał, w podróży zachowywał się grzecznie, w domku czuje się trochę nieswojo i boi się schodów, możliwe że nigdy w domu nie był. Najpierw musiał wszystko zobaczyć, obwąchać, ale w końcu położył się i zasnął. Najważniejsze, że ma dobry stosunek do kotów! A koty podobno są bardzo obrażone ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basiunia131']Ludzie zrobili bardzo dobre wrażenie, Pani z dwójką dorosłych dzieci, synem i córką. Mieszkają w domku z ogrodem, mają dwa koty, w przeszłości mieli psy różnych ras, także dużych. Ostatecznie Kuba pojechał z nimi. Umówiliśmy się, że jeżeli "coś pójdzie nie tak" to Kuba wróci do nas. Może trochę zaryzykowałam, ale miałam wcześniej kilka zapytań o Kubę, wszystkie takie, że już w trakcie rozmowy telefonicznej wiedziałam, że nie oddałabym im psa, a ta Pani kontaktowała się ze mną kilka razy, przyjechali po niego i czułam, że dobrze robię. Strasznie ciężko mi się było z nim rozstać, wiem że powtarzam to na okrągło, ale to taki cudowny i piękny pies...Dostałam już pierwszą wiadomość z nowego domku Kuby. Dojechał, w podróży zachowywał się grzecznie, w domku czuje się trochę nieswojo i boi się schodów, możliwe że nigdy w domu nie był. Najpierw musiał wszystko zobaczyć, obwąchać, ale w końcu położył się i zasnął. Najważniejsze, że ma dobry stosunek do kotów! A koty podobno są bardzo obrażone ;)[/QUOTE]No i super bardzo sie ciesze.

Link to comment
Share on other sites

basiu, przepraszam, ze nie odpisałam na Twoje pw, ale ja w weekendy mam bardzo kiepski internet, niestety radiowy, który praktycznie ciagle sie urywa i przez to jestem odcieta od sieci..
Bardzo sie ciesze, ze Kubek znalazł dom:) - skoro Państwo zadali sobie tyle trudu i sami przyjechali to dobrze bardzo swiadczy o odpowiedzialnosci domku:).. Natomiast nawet dla samych zdjec i spokoju własnego pojedź i zobacz psiula, jak sie miewa i jak sie sprawuje:)..
Mam nadzieje, ze Kubuś jak odpocznie i sie oswoi z miejscem to do kotów pozostanie nadal obojetny:evil_lol: ...
Jesli psiak ma charakter jak mój dodek - a wydaje mi sie ze ma :) - to o zadomowienie sie w sercach Opiekunów jestem spokojna..
Dawaj nam tu prosze znac co z Kubkiem:) Czy imię zostaje?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaB']
Mam nadzieje, ze Kubuś jak odpocznie i sie oswoi z miejscem to do kotów pozostanie nadal obojetny:evil_lol: ...
[/QUOTE]

Proszę, nie strasz... Stosunek do kotów to podstawowy warunek mieszkania w nowym domku. Ale ja mam nadzieję, że Kuba się nie zmieni. U nas był dwa tygodnie i nie zauważyłam żadnej negatywnej reakcji jego na kogokolwiek i cokolwiek :)

Będę starała się na bieżąco informować co u Kubusia, co do imienia nie wiem, ale na pewno się dowiem.

Wczoraj miałam tyle wrażeń, że nie napisałam, co nam się przytrafiło. Umówieni byliśmy na 11, po 10 poszłam z Kubą na krótkie siku. Idziemy ulicą i nagle poczułam, że smycz zrobiła się "lekka", patrze przed siebie i widzę Kubę uradowanego biegnącego przed siebie (karabińczyk w smyczy się zepsuł :/). Myślę sobie "tylko nie teraz". W końcu zatrzymałam się i zrozpaczona zawołałam "Kubaaa" i zobaczyłam uradowaną mordę przy mojej nodze. Kochany psiak!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...