Jump to content
Dogomania

Żegnam Cię Bella. [*]


iwop

Recommended Posts

  • Replies 534
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[*]
[*]
[*] biegaj szczęśliwa za Tęczowym Mostem razem z moją Negrunią i innymi naszymi psami.
Teraz już nic Ciebie nie boli, nikogo się nie boisz, masz swoją tęczową piłeczkę do zabawy i wiesz jak wiele osób chciało abyś żyła.....żegnaj Bella :-(

Link to comment
Share on other sites

to nie był "mój" pies. Bellę znałam z widzenia długo - przemykała sie ulicami, żebrała o jedzenie, spała pod sklepami, usilowałysmy ja złapac... Gdy w koncu sie udało - była juz zrezygnowana i zdesperowana. To nie był "mój" pies - nie mieszkała ze mną... Ale odkad odeszli moi najbliźsi to wszystkie psy, którymi sie zajmuję sa częścią mojego zycia.

Nigdy nie miałam boksera ale smutne oczy Belli bede pamiętac. Obiecywałam jej prawdziwy dom i duzo miłości. Ludzie czesto nie dotrzymuja słowa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwop']Obiecywałam jej prawdziwy dom i duzo miłości. Ludzie czesto nie dotrzymuja słowa.[/quote]
To niestety smutna prawda :placz: ale nie ma w tym Twojej winy. To cholerne życie nie dało jej szansy, ona urodziła sie pod nieszczęśliwą gwiazdą :-(
Na szczęście chociaż ostatnie dni miała spokojne z ludźmi, którym na niej zależało.
Mariee dziękuję

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamcia_14

[IMG]http://foto.fishing.pl/var/foto/storage/images/kategorie/makro/swieczka/89913-2-pol-PL/swieczka_imagelarge.jpg[/IMG]

Do zobaczenia Belluniu :-( .

Link to comment
Share on other sites

[COLOR="Black"]Jest mi strasznie przykro![/COLOR] [COLOR="Red"]Przepraszam ale nie udalo sie![/COLOR] Bella odeszla za TM o godz. 16:00 , byli przy niej ludzie ktorych dobrze znala. Byli przy niej do konca!

Wczoraj Oskar pojechal do domku, dzisiaj Tonga ( odwiozlam osobiscie) a Bella? [COLOR="Black"]musialam [/COLOR] !!!
Wczoraj jeszcze byly 3 w klnice dzisiaj juz zadnego!

[COLOR="Red"]JESZCZE RAZ PRZEPRASZAM WAS! Tym razem nie udalo sie![/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

mariee to własnie ty byłas przy Belli . To ty mogłaś ja pogłaskać, powiedziec jej słówko ... Nasze my sli czy pisanie tutaj nie miały dla niej znaczenia... Dla psa liczy sie tu i teraz. Nie znam historii Belli - napewno nie była przypadkiem zagubiona - bo znalo ja całe miasto więc właściciel szybko by ja odnalazł. Dawalismy ogłoszenia. Belli nikt nie kochał, przemykała sie jak cień po ulicach i wzbudzała zainteresowanie - "ooo widziałaś tego psa z takim guzem...?"

To ty mariee dałas jej na koniec troche głasków - bez których pies psychicznie umiera.

Link to comment
Share on other sites

...to imię tak mi drogie, moja druga Bellcia już staruszka, wciaz sie o nia boje i moja pierwsza Bella już tyle lat temu za TM

.....Belluniu bokserko....znajdź za TM moją pierwsza Bellusię....moze sie zaprzyjaznicie....
iwop zrobilas dla tej suni wszystko co mozna i mariee tez....jestescie wspaniale...

Bello bokserko ["] i dla wszystkich Belli za TM ["]

Link to comment
Share on other sites

Wzbiera we mnie złość jak sobie pomyślę, że to człowiek zgotował jej ten los!!!:(:( jak była szczeniaczkiem była pięknym fafelkiem później urosła i psina się znudziła więc na ulicę wyrzucić czas............
A ona kochała i chciała byż kochana..............

BELLUNIU goń do moich dwóch miłośći NIKUSIA - twojego kolegi bokserka i LORUNI twojej nowej przyjaciółki ............. ZACZEKAJCIE tam na MNIE ja nie zapomnę , myślę , kocham.................

Kiedyś pobiegamy razem i wycałujemy się za wsze czasy musisz tylko wierzyć KOCHANIE......
[*]
[*]
[*]:-( :-( :-(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Bellutku kochany... tutaj dzisiaj zawieszę się chyba dłużej...
przez nasz egoizm pozwoliliśmy na Twoje dłuższe cierpienie....
...chcieliśmy Cię uratować, ze wszystkich sił...
a Ty chciałaś odpocząć już...

Balla jesteś silna babka mimo wszystko, trzymaj tam władze za TM, pilnuj niesforniki wszystkie!

Kochamy Cię Bella ...
[*]...

Link to comment
Share on other sites

Belluniu mila,może po tamtej lepszej stronie spotkałaś Misiunię?Opusciła mnie 3 miesiace temu,była ze mna 16 lat ,a w sumie miała ich chyba 18.Poznasz ją po biszkoptowym futerku i najpiękniejszych,brązowych oczach.Jest niewilka,ma siwy pyszczek i piekny ogonek.Powiedz jej ze bardzo za nią tęsknie i wierzę,że się spotkamy,Ze niezmiennie ja kocham.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...