Jump to content
Dogomania

Bez serca?


NNikka

Recommended Posts

Ten gościu ogłasza sie chyba wszędzie, gdzie tylko możliwe i gdzie można wstawić darmowe ogłoszenie. Wystarczy wejść na [URL="http://www.kupiszpsa.pl"]www.kupiszpsa.pl[/URL], czy [URL="http://www.kupiepsa.pl"]www.kupiepsa.pl[/URL] - kilkanaście takich samych ogłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moon_light']Wg mnie żenujące jest podejście hodowcy. Nie uwierze ze nie było widać ze z tego psa nic nie będzie..[/quote]
Wprawny hodowca mysle ze widzial i jak naprawde wmawial , ze bedzie to wystawowy piesek , to postapil nagannie. Cena pieska wystawowego powinna byc wieksza niz zwyklego pieska na kolanka. Masz racje , jak nie widzial , ze tak jest a teraz widzi to powinien zwrocic kase za psa wystawoewego a policzyc niższa za normalnego ciulalke. Prawda jest taka , ze nikt nie zwraca , chyba ze piesek ma jakies wady dyskwalifikujace go na wystawy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neva']Czy to czeste przypadki w tej hodowli??

C[/quote]
[COLOR=red]Nie, nie to nie jest tak ....[/COLOR]
[COLOR=red]Hodowczyni juz wyjaśniała tą sprawe... Z tego co pamiętam(bo to było dość dawno) chciała się dogadać z właścicielem chi ale mimo licznych starań nie udała jej się ta sztuka ...[/COLOR]
[COLOR=red]A jej reproduktor jest ojciem kilku chihuahua z naszego forum i bardzo sobie chwalą!!!!!!!!![/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neva']Wprawny hodowca mysle ze widzial i jak naprawde wmawial , ze bedzie to wystawowy piesek , to postapil nagannie. Cena pieska wystawowego powinna byc wieksza niz zwyklego pieska na kolanka. Masz racje , jak nie widzial , ze tak jest a teraz widzi to powinien zwrocic kase za psa wystawoewego a policzyc niższa za normalnego ciulalke. Prawda jest taka , ze nikt nie zwraca , chyba ze piesek ma jakies wady dyskwalifikujace go na wystawy.[/quote]
W ogłoszeniu jest podana nazwa hodowli. Jak wszyscy dobrze wiemy nie jest to osoba początkująca, hoduje chi od dawna.
Nie chodzi mi tu nawet o pieniądze jakie ten człowiek stracił, ale o fakt, ze zostal oszukany.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RitaGBD'][COLOR=red]Nie, nie to nie jest tak ....[/COLOR]
[COLOR=red]Hodowczyni juz wyjaśniała tą sprawe... Z tego co pamiętam(bo to było dość dawno) chciała się dogadać z właścicielem chi ale mimo licznych starań nie udała jej się ta sztuka ...[/COLOR]
[COLOR=red]A jej reproduktor jest ojciem kilku chihuahua z naszego forum i bardzo sobie chwalą!!!!!!!!![/COLOR][/quote]
Ja o tej hodowczyni niestety slyszalam same niepochlebne opinie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neva'] Prawda jest taka , ze nikt nie zwraca , chyba ze piesek ma jakies wady dyskwalifikujace go na wystawy.[/quote]

A to Ci niespodzianka ja mam sunię z tej hodowli i ma wady genetyczne (generalnie dyskwalifikujące) i w mojej umowie nie ma ani słowa o jakimkolwiek zwrocie w jakimkolwiek przypadku :hmmmm:


[quote name='RitaGBD'][COLOR=red]A jej reproduktor jest ojciem kilku chihuahua z naszego forum i bardzo sobie chwalą!!!!!!!!![/COLOR][/quote]

Ja nie chwalę. Ten piesek jest ojcem również Tekili....i jeszcze jednego pieska, który również jest chory!

Link to comment
Share on other sites

Tak do konca to nikt nie wie co wyrosnie ze szczeniaka. Nawet najbardziej wprawny hodowca moze sie pomylic o ile to jest pomylka.
Powiem wam .ze sama kupilam yorka po 5 zw.swiata , po interchampionach i wogole po super psach. Piesek byl sliczny jak byl maly. Dalam za niego fortune .Wiecie co , on jest pieskiem nawet nie wystawiowym , takim na kolanka . Co mam go sprzedac????????????????!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

I to właśnie chciałam tu zobaczyć...
Neva gratuluje! Przecież oprócz wszystkich wystawowych planów to żywe i czujące zwierzę! Tak dużo ta maleńka chihuahua zje, że nie może zostać u tego pana?! :mad: Koniecznie musi ja sprzedać? :mad: Nie przywiazał sie do niej?! :shake: Nic a nic?! :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek']Ja to w pierwszej chwili myślałam że ten facet sobie jaja robi bo ten piesek tak naprawdę jest podobny do szpica a nie do chiłki.

Szkoda psiaka. Może ktoś go weźmie chociaż za tą cenę :shake:[/quote]

Ja nie wiem czemu ten facet nagle umilkł...:roll: ...przestał odpisywać na mejle...świadczy to na jego nie korzyść...ale wydaje mi się, że to nie były jaja tylko taka ostateczność i wkurzenie, ale pieska nie sprzeda...chociaż sama nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

Według mnie , to on wcale nie chce sprzedac tego pieska , bo w tym ogloszeniu skutecznie zniecheca ludzi do kupna opisując same wady pieska. jemu bradziej chodzilo o zrobienie złej reputacji tej hodowczyni. Wkurzył sie bo wydał duzo kasy, jak dla niego.
Mysle , ze jakby piesek byl sliczny i wystawowy, to i tak by nie jezdził po wystawach, no moze z raz czy dwa , bo tak to sie konczy u wiekszości nowych hodowców.

Link to comment
Share on other sites

A możę
juz sprzedał, moze znalazł sie ktoś komu zrobiło sie żal pieska., choć wątpie , chyba raczej miał juz dośc przykrych , czy pouczających maili
[quote name='olcha']Ja nie wiem czemu ten facet nagle umilkł...:roll: ...przestał odpisywać na mejle...świadczy to na jego nie korzyść...ale wydaje mi się, że to nie były jaja tylko taka ostateczność i wkurzenie, ale pieska nie sprzeda...chociaż sama nie wiem.[/quote]

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...