Jump to content
Dogomania

Ma dom. Spanielek Ludek- wyniszczony staruszek wyrzucony z auta.


Madzior.

Recommended Posts

Ludek ma się lepiej, zmiany skórne na łapach porastają sierścią a ogólny stan tez dobrze. Miał robione zdjęcia które nie wykazały żadnych złamań, całe szczęście był tylko poobijany. Powolutku nabiera ciałka ale nadal je często lecz w skromnych ilościach. Przebywa w spokojnym pomieszczeniu z towarzyszką Seterką którą bardzo lubi. Ludek to psiak bardzo spojny i stonowany ale okazujący radość na człowieka. Taki stateczny dziadeczek, bardzo spokojny i cichutki. Ma nowe zdjęcia ale jeszcze nie mam, więc jak tylko się pojawią wrzucę :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='b-b']Robię bazarek m.i. i na niego. Mam nadzieję, że trochę pieniążków się zbierze :)[/QUOTE]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231463-Bazarek-dla-umierającej-Dolly-i-staruszka-Ludka-DLA-PSÓW-I-DZIECI-do-9-09godz-22-00[/URL]

Dobrze, że Ludek dochodzi do siebie:)
Czym go odpchliliście?

Link to comment
Share on other sites

Kochani jest chętny wydaję się dobry domek dla Ludka do sprawdzenia w Miłosławcu między Środą a Wrześnią, kto mógłby przeprowadzić wizytę przedadopcyjną jeśli Pani Wanda zgodzi się na to ( opcja z transportem psiaka ) ?

Gdzie mam kogoś na to znaleźć ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzior.']Kochani jest chętny wydaję się dobry domek dla Ludka do sprawdzenia w Miłosławcu między Środą a Wrześnią, kto mógłby przeprowadzić wizytę przedadopcyjną jeśli Pani Wanda zgodzi się na to ( opcja z transportem psiaka ) ?

Gdzie mam kogoś na to znaleźć ???[/QUOTE]
Trzymam kciuki za domek! :kciuki: :kciuki:

Z Wrześni znalazłam [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/98964-ms_arwi"]ms_arwi[/URL] .

Link to comment
Share on other sites

Na razie nie mam nikogo na wizytę, ale nawet trzeba się wstrzymać bo nie mogę się dodzwonić do tej kobiety z Miłosławca, a Ludek ma się gorzej.. Wczoraj na rano dostał tak strasznie powiększonego brzucha.., dziś ma mieć usg.. Potem bedę wiedzieć więcej, kurcze jakieś fatum czy co.. Pani która chciała go adoptować nie ma samochodu, mieszka w małej mieścinie.. Jak będzie z nim jeździć kilka razy w miesiącu do weta?.. On teraz musi być pod stałą obserwacją..Ja nie wiem.. , cały czas nie wychodzi z tymi adopcjami..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...