Jump to content
Dogomania

Bezdomne kociaki - potrzebne domki i wsparcie na żwirek, karmę, weta...


Cudak

Recommended Posts

  • Replies 390
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pechowa Kalinka postanowiła spać na dworze (zwykle śpi w domu) i wróciła rano z raną na głowie, widać czaszkę...

[img]http://img690.imageshack.us/img690/3238/pc160658.jpg[/img]

[img]http://img585.imageshack.us/img585/5481/pc160653.jpg[/img]

Bidula, będzie trzeba do weta :(

I jakoś siobie nie mogę wyobrazić, jak to się mogło jej stać? Pies żaden by jej tak nie ugryzł... Najważniejsze, że to "nie stało się" w oko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']Nie mam pojęcia, po prostu ta rana mnie zszokowała......zreszta, sobotnia noc, alkohol i dużo trzeba?[/QUOTE]

U nas spokojnie, na samym końcu ulicy mieszkamy, a koty w stajni mają swoje budki z pudełek styropianowych i w nich śpią...
Może z jakimś szczurem walczyła, czy kuną? Zobaczymy co wet powie... ale nacierpi się :(

Link to comment
Share on other sites

Nie ropa, ale krew, jakby z wodą?
Do weta popołudniu się wybieramy, może zszyje to jakoś, albo chociaż leki da, żeby zakażenia nie dostała.

Biedna ta Kalinka, taka młodziutka, a u weta stałym bywalcem jest. Najpierw biegunki - dostała antybiotyk, potem coś z oczkiem - antybiotyk i kropelki, ranę rozwaliła po sterylce (przez okno uchylone się przecisnęła) - była znów zszyta i antybiotyk... a w domu nie usiedzi. Kocha wolność. Po sterylce, jak miała areszt domowy, to talerze tłukła, kwiaty z parapetów zwalała i była wściekła, że nie może wyjść na zewnątrz, cały czas kombinowała :shake:

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wróciliśmy od weta. Koteczka przeszła zabieg, pod narkozą, oczyszczenia i zszycia rany (nici rozpuszczalne dostała).
Rana głęboka, żadne zwierze jej tego nie zrobiło.. Jeszcze śpi bidula, ale nacierpi się :(


[img]http://img20.imageshack.us/img20/8097/pc170660.jpg[/img]

W pierwszą stronę zrobiła kupę, musiałam myc transporter u weta, a w powrotnej posikała się i musiałam i ją (na szczęście śpiącą!) umyć...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']A mówiłam, ze to nie zwierz......:angryy:[/QUOTE]

Na podwórko nikogo nie wpuszczą psy sąsiadów, chyba że Kalinka gdzieś zbłądziła w nocy... wygląda to jakby dostała z wiatrówki, a śrut chyba bez problemu by sobie wydrapała. Rana głęboka, penetrująca.
Mam nadzieję, że szybko się zagoi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak']Na podwórko nikogo nie wpuszczą psy sąsiadów, chyba że Kalinka gdzieś zbłądziła w nocy... wygląda to jakby dostała z wiatrówki, a śrut chyba bez problemu by sobie wydrapała. Rana głęboka, penetrująca.
Mam nadzieję, że szybko się zagoi...[/QUOTE]
Kurcze, nie wiem, ale mam...miałam przeczucie.....

Link to comment
Share on other sites

Słychać nic nie było, ale wiatrówki chyba nie są głośne? O ile to była wiatrówka, bo na 100% nie wiemy, co się zdarzyło.
Dziwne, bo zawsze rano, jak chodzę konie wypuścić to koty, które nie śpią w domu, zbiegają z góry stajni (na poddaszu mają domki styropianowe), chyba, że zaśpię, to siedzą już na parapecie ;) ale generalnie w nocy siedzą w stajni i tym bardziej, kiedy jest tak zimno nie powinny nigdzie chodzić...

Szkoda, że zwierzęta nie potrafią mówić. Byłoby o wiele prościej...

Edited by Cudak
Link to comment
Share on other sites

Ta, muszę pochować wszystko, co da się potłuc :D Tylko nie wiem, co z choinka....

Kalinka strasznie chce wyjść na dwór, a z ta rana jej nie wypuszczę, bo jeszcze rozwali :( może sie uda szelki pożyczyć, to na smyczy by mogla wychodzić bidula...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...