Jump to content
Dogomania

Westi cudowne psy


silver

Recommended Posts

Cześć dużo listów przeczytałam o waszych małych westach ale teraz one mają już około roku .Czy teraz w tym czasie również jest dużo właścicieli małych westi takich jak moja Vika ? A co się dzieje z waszymi dorosłymi westami ? Jeździcie z nimi na wystawy ? Czy ktoś był na wystawie w Głogowie ze swoim westi ? Odezwijcie się !

Pozdrowienia Silver i Vika .

Link to comment
Share on other sites

Cześć!

Mogłas może odświeżyć jakiś starszy temat o westach:)

Nie wiem czy są tu właściciele szczeniaczków...ostatnio nikt nie przybył z tego co pamiętam.

Moja ma 16 miesięcy...i narazie siedzimy w domu,bo strasznie zimno :wink: Choć mojej szalonej psince to raczej nie przeszkadza...raczej mnie,bo ja piecuch jestem :oops:

A tak na poważnie to witam na forum

:laola:

Widze,że twoja sunia napewno bedzie wystawiana 8)

Pozdrawiam cieplutko.

Link to comment
Share on other sites

Cześć Kelly dzięki za ciepłe powitanie .Nie wiem skąd stwierdziłaś że będę wystawiać Vikę,chociaż myślę o tym ale jak ostatnio będąc przypadkowo na wystwie w Głogowie zobaczylam że jest bardzo duża konkurencja to się przestrszyłam że nie mamy szans.Zobaczymy jak to znami będzie .

Pozdrowienia Silver i Vika .

Link to comment
Share on other sites

Witaj Silver :-))

Mój Westik ma 6 miesięcy, więc jest jeszcze juniorem :D . Niedawno miał swoje pierwsdze trymowanie i wreszcie zaczął przypominać Westie, bo do niedawna był strasznie zarośnięty :). Jest bardzo żywiołowym pieskiem, w końcu to terier, lubi dominować, więc jesten na etapie uczenia go dobrych manier. Bardzo lubi spacery, uwielbia śnieg i cały czas podkopuje jakieś dziury (chyba odzuwa się w nim instykt myśliwski :).

W jakim wieku jest Twój piesek ?

POZDRAWIAM :D

Ania

Link to comment
Share on other sites

Cześć Ania

Moja suczka Vika ma dokładnie 3 miesiące i ma mocny charakterek ,lubi dominować i zwracać dość często na siebie uwagę swoim głosem . A myślałam że westi nie szczekają ? Ja również kilka dni temu byłam na trymowaniu z Viką i mówiąc szczerze nie było łatwo ale udało się .Chociaż żal mi jej cudownego miękiego puszka -futerka które po mału zanika a w zamian na jego miejscu pojawia się twarde jak u dorosłego psa. Vika szybko się uczy ponieważ już załatwia się na dworzu i nie muszę chodzić bez przerwy ze szmatą .Z innymi komentami trudniej ,dopuki nikogo nie ma słucha mnie i idzie za mną bez smyczy a jak się pojawi jakiś pies to na nic moje nauczanie.Ale cały czas próbuję .A ty skąd jesteś ?Będziesz jeździła na jakieś wystawy?

Pozdrowienia Silver i Vika .

Link to comment
Share on other sites

Jestem z Warszawy. Z moim westie raczej nie planuję jeździć na wystawy. Z tym szczekaniem to mój ma tak samo jak Twój, tzn. sporo szczeka, zwłaszcza na dworze (chyba ze strachu) jak zobaczy jakiegoś psa, albo kogoś, kto nie przypadnie mu do gustu. No cóż, widocznie jednak westie lubią szczekać :D. Co do siusiania, to też szybko się nauczył załatwiać swoje potrzeby na dworze. To bardzo inteligentne pieski, szybko się uczą, ale są bardzo sprytne i umieją wykorzystywać swój wdzięk. Mój Czaki cały czas próbuje dominować, mimo iż staram się uczyć go kto tu rządzi. Niestety czasami zdarza się jeszcze, że to on narzuca mi swoją wolę, choć wiem, że tak być nie powinno :( . No ale teriery są psami trudnymi do ułożenia, ale za to są bardzo energiczne i żywiołowe (czasem aż za bardzo :( ).

To na razie tyle wiadomości o moim łobuzie :D

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania odnośnie westie, to chętnie odpowiem.

Pozdrawiam

Ania

Link to comment
Share on other sites

Cześć Ania .Mam problem z moim djablątkiem ,otóż mieszkam na prowincji w domku i moja Vika nie ma na co dzień do czynienia z ruchem samochdów ,gwarą ludzi ,z hałasem .Ostatnio bylam z nią w mieście i zauważyłam że cieczy się na każdego przechodnia a kuli się jak przejeźdzały samochody.Mam małego "bojka"który zgrywa odważnego tylko w domu i przy znamych jej rzeczach.Pozdrowienia Silver i Vika .

Link to comment
Share on other sites

Witajcie

Ja mam 9 miesięczną Samantę, niestety nie jest rodowodowa.

Przed nią miałam Bosmanka ale zginął jak miał 13 miesięcy., on był "szlachcicem"- czyli psem z metryką (ale nie wystawiany).

Sami jest cudna, jest już po pierwszej cieczce, też lubi szczekać ale tylko w domu, na dworze nie szczeka, za to chce ze wszystkimi się witać.

Śmieję się z niej że jest psim "daunem".

Jest przecudna i kochana. Liże nas ciągle, i śpi ze mną w łóżku, nie lubi kąpieli. Jest nieposłuszna ale i tak ją kochamy , w końcu to uparty terier.

Pozdrawiam Was i buziaczki dla waszych psiaczków.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hej Silver....

tak myślałam,że będziesz chciała wystawiać Viki.

Ja niestety będę teraz mało zaglądać na dogomanię,ale mam nadzieję,że spotkamy się kiedyś na jakiejś wystawie.

Zazdroszczę Ci,że mieszkasz w domku,z dala od hałasu.Ja niestety z moją sunią muszę się męczyć w bloku na 3 piętrze.

Ale mam nadzieję,że jeszcze w tym roku uda nam się przeprowadzić do domku z ogródkiem.Więc będzie w końcu szczęśliwa że pół dnia będzie mogła przesiedzieć w ogródku!!

Myślę,że Viki przestanie się bać hałasu samochodów.Może staraj się ją często gdzieś zabierać...czytałam,że przed pierwszą wystawą powinno się psa zabrać kilka razy w jakieś głośne miejsce np.dworzec...żeby psiak przywykł do hałasu.

Moja sunia na początku bała się wsiadać do auta.Jazdę lubiła bo jeździła ze mną wszędzie,ale bała się sama wsiąść.Potem już sama wskakiwała..a teraz uwielbia auto.Z moich obserwacji wynika że charakter westa często się zmiania...może to te geny:)

Silver konkurencja na wystawach jest duża...ale to chyba dobrze(tak mi się wydaje).Napewno dasz sobie radę.Od szczeniaczka ją wszystkiego uczysz i od początku planujesz ją wystawiać.Ze mną było inaczej.Moja sunia ma już 17 miesięcy i dopiero znajomi namówili mnie na wystawianie...Ale dla mnie to nie jest być albo nie być.Po prostu uda nam się coś osiągnąć,będzie nam to sprawiało radość to dobrze.Jeśli nie to zrezygnujemy.Pozdrawiam ciepło.Jeżli masz ochotę napisz na email:[email protected]

KELLY

Papatki

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ja też mam wetsa. choć nierodowodowego!!! jest strasznie fajny...naprawde... frodzio, rok i 3 miesiące... dużo z nim śmiechu, wszędzie go pełno i naprawde, nie żałuje, że go kupilam. co tam będe mówić. cała rodzinka jest w nim zakochana po uszy!

Link to comment
Share on other sites

Wiem że masz Frodzia bo spotkaliśmy się na temacie frymowania byłaś już z nim u fryzjera ? A ponad to Frodzio jest w Galerii jak to zrobiłaś że wstawiłaś tam jego zdjęcie ? Ja próbowałam kilkakrotnie i mojej Viki tam nie ma . Nie portafię tego rozgryść .

Pozdrowienia Silver i Vika .

Westiki fajne są !

Link to comment
Share on other sites

Witam :) Od razu mówię że absolutnie i zupełnie nie znam się na terierach, ale obiecałem znajomemu że zdobędę informacje o tych białych diabełkach i o hodowlach. Sprawa jest taka, że poszukuje on szczeniaka rodowodowego ale z założeniem że maluch nie będzie wystawiany. Więc - pet. Jeżeli możecieudzielić mi informacji na ten temat na priv - będę bardzo wdzięczna :)

pozdrowienia od czarnych diabłów (trochę większych :) )

Link to comment
Share on other sites

Flaire - tak znajomy jest w Warszawie :) bardzo mi zależy na tym żeby pomóc, bo długo przekonywałam go do nie kupowania psiaka bez papierów na giełdzie. Zrozumiał :) I chciałabym żeby na żywym przykładzie udowodnić że peta z rodowodem mozna kupić taniej i legalnie i wogóle.

ps. Po emblemacie bym cię nie poznała!

Link to comment
Share on other sites

ps. Po emblemacie bym cię nie poznała!
To może pomożesz znaleźć dom dla Atosa? Jak on już będzie miał domek, to zmienię emblamacik z powrotem na Misię!

P.S. Co z Fabią i agility? Misi nie ma, więc możesz bezpiecznie przychodzić!

Link to comment
Share on other sites

Silver...

bardzo dziękuję za maila!

Nie miałam za bardzo czasu odpisać za co Cię serdecznie przepraszam.

:oops:

Mam teraz chwilkę więc piszę...

Jestem ogromnie ciekawa jak postępy w wychowywaniu Viki?

Czy jest zdrowa? Jakie plany wystawowe?

Napisz cos ciekawego.

Czekam z niecierpliwością!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kelly teraz ja miałam urwanie głowy w firmie i tutaj rzadko zaglądałam . Ale myślę że już przeszłam przez najgorsze papierzyska . Dzisiaj mam dzień wolny i nadrabiam zaleglości związane z internetem . Mam tylko kompu dla siebie i tak siedzę od rana . Odezwij się jak będziesz mogła .Pozdrowienia Silver i Vika .

Link to comment
Share on other sites

Witaj Silver!

Serdecznie dziękuję za życzenia świąteczne!

Ja też mam ostatnio urwanie głowy i praktycznie nie mam możliwości korzystania z internetu :evil:

Napiszę do Ciebie maila,albo na priva jeśli tylko znajdę chwilkę czasu.

Pozdrawiam!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Silver...pięknego masz tego psiaka....

Właśnie 1 maja byliśmy na wystawie w Łodzi...

Było bardzo sympatycznie,pogoda dopisała...

Pozdrawiam cieplutko...

P.S.Napisałam kiedyś do Ciebie na priva mam nadzieję,że doszło.

Link to comment
Share on other sites

Cześć Kelly fajnie cię słyszeć (czyt.przeczytać) My wreście z Viką wybrałyśmy się na naszą pierwszą wystawę właśnie w Bydgoszczy . Wprawdzie Vika nie miała konkurencji na ringu ale ocenę dostała najwyższą WO :lol: z czego bardzo się cieszę bo trema mnie i ją prawie zjadła . Gdzie wybierasz się teraz na wystawę ? I czy w Łodzi wystawiałaś swojego psa ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...