Jump to content
Dogomania

Rydel zasnął.


Merys

Recommended Posts

[quote name='Merys']Wieści z dzisiejszego dnia :) zrobił ładną kope, bardzo cieszy się na widok człowieka, skacze, ociera się, wtula główkę, uwielbia pieszczoty i patrzy Ci się w oczy. Niestety, czasem się przewraca, :( no ale co się dziwić jak to sama skóra i kości.[/QUOTE]
Kochana mordeczka z niego!
To może w tytule przed husky dopisać Rydel, bo tak to bezimienny od razu się wydaje.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 188
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Merys']Ma na imię Rydel, mierzyliśmy go dzisiaj, obwód szyi to 34cm, a obwód "w pasie" to 39 cm..:shake:[/QUOTE]
Powiem ci Merys, że te wymiary są zatrważające ...:shake: A fakt, że ta bida nagle się przewraca po prostu zmroził mi krew w żyłach ..
Trzymajmy za niego kciuki!

Link to comment
Share on other sites

Phase, wolałabym nie dodawać jego starego imienia w tytule.
W głowie to mi się nie mieści, żeby psa doprowadzić do takiego stanu, serio:shake: jak się na niego patrzę, to trudno mi uwierzyć, że on tak naprawdę wygląda. Jedyne co jest pocieszające, to jego sposób bycia, on jest strasznie wesoły i energiczny, nawet potrafi skoczyć na Ciebie:-o cieszy się, wtula tą chudą główkę i patrzy w oczy, jest niesamowicie słodki i uroczy. Całe szczęście ma apetyt, zrobionych ma kilka zdjęć (rozpłyniecie się) i filmiki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merys']
W głowie to mi się nie mieści, żeby psa doprowadzić do takiego stanu, serio:shake: jak się na niego patrzę, to trudno mi uwierzyć, że on tak naprawdę wygląda. Jedyne co jest pocieszające, to jego sposób bycia, on jest strasznie wesoły i energiczny, nawet potrafi skoczyć na Ciebie:-o cieszy się, wtula tą chudą główkę i patrzy w oczy, jest niesamowicie słodki i uroczy. Całe szczęście ma apetyt, zrobionych ma kilka zdjęć (rozpłyniecie się) i filmiki.[/QUOTE]
I po tym co przeszedł on tak kocha "ludzia".. Cudo nie pies.

Link to comment
Share on other sites

straszny biedak, ale powiało optymizmem

[IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/542549_432927633424287_1577391461_n.jpg[/IMG]

chyba dosłownie w ostatniej chwili go zabraliscie.. oby szybko wracał do zdrowia i nabierał kondycji

[IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/304521_432928236757560_658679087_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Witam
to straszne co zobaczyłam, jak można było zrobić psiakowi taką krzywdę. Jaki jest jego stosunek do innych psów - małych i dużych, i czy szukacie DT tylko w wojewodztwie lubelskim, bo pewnie jego stan zdrowia nie pozwoli przewieźć go gdzie indziej :)

Link to comment
Share on other sites

W związku z jego stanem szukamy mu dt jak najbliżej, najlepiej w Lublinie. Póki co, nie wiemy jak reaguje na inne psy, chodząc z nim na spacery, jest nimi zainteresowany i chce podejść, ale nie wiem jakie ma zamiary.
Został dzisiaj wyczesany z kłaczków, grzecznie siedział i chyba nawet mu się podobało ;) zaczął tarzać się w trawie, wielkie zainteresowanie wzbudziły u niego konie, stał i paczał na nie. Aaa i wreszcie ktoś mi zwrócił uwagę, czemu ten pies jest taki chudy?

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie :( ja nawet nie chce wiedzieć, jak on wyglądałby bez tej bujnej sierści. :shake: Wiem jedno, że gdybym mieszkała w domku jednorodzinnym, to stałby się pełnomocnym członkiem naszej famili, jego nie da się nie kochać. :loveu:
Nagralam mu filmik jak leży na trawie i głaszcze go po "brzuchu" ale was nie pociesze, nie mam cholernego kabelka i dopiero za 3 tygodnie będę mogła wrzucić ten filmik :placz:

Edited by Merys
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...