Jump to content
Dogomania

Chmurko.... za szybko poszłas do Nieba :(....


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chmurka byla bardzo dzielna! Kocha tych swoich panstwa niesamowicie! na chwilke Chmurka zostala ze mna (przeciez mnie zna!) i zglasła-ogonek do dołu-zero kontaktu ze mna,smutek na pysku.I tylko wypatrywala swoich ludzi.Gdybym ja puscila-po prostu pobieglaby ich szukac.Cieszy sie tylko na widok Kamilii i Damiana-caly swiat poza nimi,moglby dla niej nie istaniec. No,jeszcze patyczek moglby...

kasiu,ciotki "po kawałku" to kaerjot i iwlajn.Chowały sie i na nas krzyczały,niedobre....
Akucha,mielismy tez albumy:NAJPIKNIEJSZE ADOPCJE.Same psiaki z Dogo były-tendencyjna bylam,bo ja fotki wybieralam ;)

I Chmurka byla,i Rolf i Rudzia,Szczotek,Pynia,Akcja,Figulec...kocur Kuki,kroliczek z pozaru...tylko gołebia kasinego nie bylo,bo fotki nie mialam :(

Link to comment
Share on other sites

Chmurce trzeba podawać jedzenie z ręki!!!! :crazyeye: Wtedy zjada :evil_lol:
A tak sobie śpiem :loveu:
[IMG]http://i207.photobucket.com/albums/bb261/damian_photo_photo/KopiaDSC03656.jpg[/IMG]
[IMG]http://i207.photobucket.com/albums/bb261/damian_photo_photo/KopiaDSC03655.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

No Saga wygląda jak należy nie za gruba nie za chuda - ideał!!I do tego taka piękność z niej:loveu:
Twoje świnki za to to takie słodziaki:loveu::loveu::loveu::loveu: naprawdę!!!!W życiu bym nie pomyślała że te psy mogą być takie słodkie dopiero jak te twoje zobaczyłam to prepadłam:crazyeye::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Deedee wiesz już chyba,że kocham nad życie jamniki..ale Dziewczynki Akuszki to moje Ulubienice som...kocham Je, wielbię i dla mnie są naj....:loveu::loveu:

twoja Chmurka też jest Cudna..pasujecie do sibie ze smukłością...a Ona WAS już wyczuła-po co ma sama z miseczki dziobać jak z rączki lepiej smakuje????

Link to comment
Share on other sites

:lol: Dziekuję!!! No ale są za tłuste, tak o ok. 2 kg. Żywe, wesołe tłusciochy.
Wiesz, utuczyć pieska łatwo, ale w druga stronę, to już problem :oops:
Bo natarczywe, obżarte, łasuchowate... a ja mętka jezdem :evil_lol:
Nie znam się, ale Chmurka jest w sam raz. Ona sobie jeszcze masę mięśniową odbuduje. W schronisku ruchu nie miała, to była grubsza.
Ale teraz to wolny pies!!! :multi:

Link to comment
Share on other sites

Tylko że ona nie ma siły chodzić na spacerze przez to nie jedzenie:placz:
Może też przez upał i wczorajsze emocje(tyle piesków do obszczekania:diabloti:)
Już póżniej te wielkie też obszczekiwała a taki wielki dog razem z panem popatrzyli tylko zdziwieni i z lekkim rozbawieniem na Chmurkę:evil_lol:

A jamniki kocham za to że mają długie mordki zakończone dużymi przyciskami(znaczy nosami:evil_lol:) wiszące uszka i najważniejsze są koloru karmelkowego lub (ulubiony!!!)podpalany:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...