Jump to content
Dogomania

Oszukać przeznaczenie- czyli Zlot dziesięciolatków + Komar :)


Avaloth

Recommended Posts

[QUOTE][COLOR=#0000FF]a założysz się?[/COLOR]:diabloti: [/QUOTE]

Nie :evil_lol: Aczkolwiek obawiałam się jechać, bo nieznani ludzie i tak dalej, ale ze zdjęć wnioskuję, że była fajna i miła atmosfera, więc w przyszłym roku też chcę jechać! ;) No i widzę, że wiekowo chyba nie byłabym najmłodsza ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 381
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Stevie Rae']Nie :evil_lol: Aczkolwiek obawiałam się jechać, bo nieznani ludzie i tak dalej, ale ze zdjęć wnioskuję, że była fajna i miła atmosfera, więc w przyszłym roku też chcę jechać! ;) No i widzę, że wiekowo chyba nie byłabym najmłodsza ;)[/QUOTE]

Od przyszłego roku przeprowadzamy bardziej rygorystyczną rekrutacje. Doświadczenie nauczyło nas, że jednym z bardzo ważnych punktów jest to jak dana osoba zachowuje się po alkoholu, tolerowani będą tylko Ci na których alkohol nie wywiera większego wpływu, Ci którzy idą spać i Ci którzy rozkręcają imprezę nie irytując tym innych. Oczywiście punkt ten nie dotyczy nielicznej grupy abstynentów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia']Od przyszłego roku przeprowadzamy bardziej rygorystyczną rekrutacje. Doświadczenie nauczyło nas, że jednym z bardzo ważnych punktów jest to jak dana osoba zachowuje się po alkoholu, tolerowani będą tylko Ci na których alkohol nie wywiera większego wpływu, Ci którzy idą spać i Ci którzy rozkręcają imprezę nie irytując tym innych. Oczywiście punkt ten nie dotyczy nielicznej grupy abstynentów.[/QUOTE]
aha, ok ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia'] jednym z bardzo ważnych punktów jest to jak dana osoba zachowuje się po alkoholu, tolerowani będą tylko Ci na których alkohol nie wywiera większego wpływu, [/QUOTE]Ciekawi mnie jak to sprawdzicie u osób, które nie były na zlocie :razz:

[quote name='Aleks89']
Trzeba było skrzaskać po mordzie ,skopać po nerkach i byłby spokój:evil_lol:[/QUOTE]Jakiś agresywny ostatnio się stałeś :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][COLOR=#000000]Od przyszłego roku przeprowadzamy bardziej rygorystyczną rekrutacje. Doświadczenie nauczyło nas, że jednym z bardzo ważnych punktów jest to jak dana osoba zachowuje się po alkoholu, tolerowani będą tylko Ci na których alkohol nie wywiera większego wpływu, Ci którzy idą spać i Ci którzy rozkręcają imprezę nie irytując tym innych. Oczywiście punkt ten nie dotyczy nielicznej grupy abstynentów.[/COLOR][/QUOTE]

Mnie z racji wieku picie alkoholu raczej nie dotyczy :evil_lol: W każdym bądź razie będę polować na kolejny zlot ;) A że tak z ciekawości zapytam, dużo było osób niepełnoletnich?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Stevie Rae']Mnie z racji wieku picie alkoholu raczej nie dotyczy :evil_lol: W każdym bądź razie będę polować na kolejny zlot ;) A że tak z ciekawości zapytam, dużo było osób niepełnoletnich?[/QUOTE]

6 ? :D a co ma wiek do alkoholu ? nie rozumiem powiązania :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Noelle']ja się doliczyłam z 4 niepełnoletnich :D no ale mogę się mylić. alkohol nie ma nic do wieku jak dla mnie, tu chodzi o kulturę picia ;)[/QUOTE]

ja, Anka, Rumi, CIB, faith, Bewarka ja np bardzo grzeczna jestem i nie sprawiam problemów, bo nie pije prawie wcale :loveu:
Natalia - twoje urodziny hiohiho zapamiętam dobrze :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...