Jump to content
Dogomania

Oskar, Kruch, Kruszyna znalazł swoje szczęście w Berlinie :)


kacha_wawa

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

och moje cudo - kochany potfoor...Aiya Oskar nigdy nie przepadał za towarzystwem innych psów, sa poprostu mu obojetne... dla Niego ludzie sa naj naj..nadal jest taki uparciuch????niezapomnę jak zapitolił kiedys wedzone ucho ze sklepu zoo...:evil_lol: potem za kazdym razem jak przechodzilismy tamtedy to siadał zapierajac sie i zaczynał szcekać. ..i niebyło mowy aby go odciagnąc bo on koniecznie musiał wejśc do tego sklepu i cos zachachmęcic.:diabloti::diabloti:

wogole jak cos chciał to siadał i zacynał szczekac dopóty dopóki tego nie dostał;-)

Figurke ma faktycznie cudna.. schudł nieco od momentu jak byłam u niego w odwiedzinach w lipcu ..

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]wogole jak cos chciał to siadał i zacynał szczekac dopóty dopóki tego nie dostał][/quote]
:evil_lol::evil_lol:typowe zachowanie olbrzyma:evil_lol::evil_lol:
nie wiem czy CTRa też ??

zdjęcia super!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria']:evil_lol::evil_lol:typowe zachowanie olbrzyma:evil_lol::evil_lol:
nie wiem czy CTRa też ??[/quote]
Na ile wiem to akurat nie:p
natomiast posokowiec moich rodziców od dziecka tak miał a z wiekiem (ma już 10 latek) mu sie pogłębiło. Stawiam na właściwość osobniczą + wychowanie:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

od Pani Irenki bo nie moze sie dostac na dogomanie:
[quote]Oskar nadal uparciuch i domaga sie swego - glaskania, miejsca obok Pani:cool3:, bardzo polubil spacery u "sasiada" a jezeli chodzi o figure Oskara, dostaje dokladnie odwazone zarcie, bo ma bardzo duze sklonnosci do tycia :evil_lol:

Pani Irenka przekazuje takze pozdrowienia dla wszystkich ciotkom, co sie opiekowaly Oskarem :cool3:[/quote]i to tyle do nastepnego razu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ayia']od Pani Irenki bo nie moze sie dostac na dogomanie:
i to tyle do nastepnego razu :evil_lol:[/quote]

Prosze ucałowac pania Irenke i pozdrowic Karin od mła. Oskara z checia bym wygniotła sama osobiscie.:evil_lol:
Nasz głuchy i ślepawy Oskario...farciarz nie z tej nie ziemi.. aledwo to powłuczyło łapami.. takie zabidzone było.. a teraz proszę: ma tendencje do tycia, hehehhe. to pewnie przez pozbawinie go jajek..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...