Jump to content
Dogomania

Jak zostać weterynarzem ?


anndzia

Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moment moment. Z tym SGGW to nie jest tak różowo bo to ze ktoś sie dostał z 160cioma to nie znaczy ze miał po 80% z wszystkiego tam jest taki chory przelicznik razy 0,4 razy 0,6 chyba już tego nie pamiętam ale na pewno mój wynik nie był sumą z trzech przedmiotów bo miałam grubo ponad 200 a wyliczyli mi chyba 130.
A co do przelicznika giertychowskiego...Nie znacie go??No jak wiadomo piszę sie tylko rozszerzenie bez podstawy albo samą podstawę. No i jeżeli na uczelni chcą podstawy a ktoś ma rozszerzenie to stosują (na UWM np.)przelicznik giertychowski. Ja tam nie wiem jak on leci na pamięć ale bardzo niekorzystnie bo nie muszę chyba mówić, że matura rozszerzona jest dość sporo trudniejsza a tam różnice są 2-5 pkt no jak ktoś miał 30 z rozsz. to z podstawy ma 40 a później to coraz mniejsze różnice są.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Astro&Marta']Moment moment. Z tym SGGW to nie jest tak różowo bo to ze ktoś sie dostał z 160cioma to nie znaczy ze miał po 80% z wszystkiego tam jest taki chory przelicznik razy 0,4 razy 0,6 chyba już tego nie pamiętam ale na pewno mój wynik nie był sumą z trzech przedmiotów bo miałam grubo ponad 200 a wyliczyli mi chyba 130.
[/quote]
Ale na wet biorą tylko biologię i chemię.

Jak się przelicza procenty to podstx0,4 i rozszx0,6 i tak dla obu przedmiotów. Potem się wyniki dodaje i tyle.

Link to comment
Share on other sites

w Olsztynie- biol, chem i ang. Lublin :biol, chem, ang, polak. Wrocek tylko biol i chem. Wawa: biol, chem i przeliczają też ang i polaka ale tylko po to by zobaczyc czy nie bylo amnestii czyli powyżej ich 12 pkt. A sume liczą tylko z biol i chem a to przepraszam bo żyłam w błogiej nieświadomości, że mój cudnie napisany angol podnosił mi średnią w wawie...

a zresztą macie to wszystko napisane na stronach uczelni tylko trzeba czytać te ustawy... a są długie ;) Życze powodzenia. Ja czekam na wete w bydg.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...