Jump to content
Dogomania

Suka DOGUE DE BORDEAUX -do oddania ... ma dom


Ingi

Recommended Posts

[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Zostalam poproszona o pomoc w znalezieniu domu dla suki bordozki. Jest to mama mojej Jabby. Pies posiada rodowod.[/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman]“Oddam ( w dobre rece ) za darmo 7 letnia suke Doga do Bordeaux z powodu wyjazdu za granice. Wynajmujemy mieszkanie i wlascicel tegoz lokum nie zezwolil nam na to by pies mieszkal z nami. W zwiazku z tym zmuszeni jestesmy psa oddac. Pies cale zycie mieszkal i nadal mieszka w domu. Nie jest agresywna. Wychowywala sie z dzieckiem. Karen - tak sie wabi ze wzgledu na swoj wiek i na przebyte cesarskie ciecie przy ostatniej ciazy nie moze byc kryta. Obecnie psica opiekuje sie moj tato. Ale ze wzgledu na swoj wiek nie moze zapewnic jej takiej opieki jak by chcial. Po mimo to psica jest wyprowadzana przez niego 3 razy dziennie na spacer. Pies mieszka w miejscowosci Wschowa woj. lubuskie.”[/FONT][/SIZE]

[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Suka nazywa sie KAREN Hebron. Wklejam zdjecia, niestety nie aktualne - maja ok 2 lat, innymi nie dysponuje. Telefon do taty Pani Katarzyny dostepny na priv.[/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][IMG]http://img300.imageshack.us/img300/6437/dsck00240zpne8.jpg[/IMG][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/8248/dsck00253gwnq6.jpg[/IMG][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

poniewaz nie jest to jasno powiedziane w pierwszym poscie - dodatkowe informacje:
suka mieszka sama (tz sama przebywa w jakims mieszkaniu). ma kontakt z czlowiekiem (czyli z ojcem wlascicielki) tylko w czasie spacerow i karmienia czyli 3 razy dziennie.
[B]sunia mieszka tak juz OD 5 MIESIECY!!!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blue.berry']poniewaz nie jest to jasno powiedziane w pierwszym poscie - dodatkowe informacje:
suka mieszka sama (tz sama przebywa w jakims mieszkaniu). ma kontakt z czlowiekiem (czyli z ojcem wlascicielki) tylko w czasie spacerow i karmienia czyli 3 razy dziennie.
[B]sunia mieszka tak juz OD 5 MIESIECY!!!!![/B][/QUOTE]
rany boskie. trzeba ją stamtąd zabrać... taka śliczna sunia...

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio 7letni bullmastiff Brus pojechał do nowego domu ( Brus ma dysplazje i prawdopodobnie jest gluchy). Wiem, że o Brus 'walyczyły' 2 domki, Brus pojechał chyba w okolice Lublina, domek w Warszawie dalej szukał piesa. Nie wiem czy to jeszcze aktualne, ale zapytam na molosach jak się sprawy mają.

Link to comment
Share on other sites

Niestety ludzie od Brusa zainteresowani byli tylko bullmastiffem:-( Przykro mi. Czy daliście ogłoszenia dziewczyny na 4lapy,kupiepsa itp? Acha-tak na przykładzie Brusa-może trzeby by było podać telefon do którejś z dziweczyn z dogomanii, bo w takich przypadkach dzwonią głównie pseudohodowcy. Właściciele Brusa byli zdecydowani oddać psa byle komu:shake:

Link to comment
Share on other sites

tylko jak wystawisz allegro to nie podawaj telefonu kontaktowego własciciela najpierw trzeba sprawdzic domy jak wystawiałysmy Brusa to moj tel został podany i na p[oczatku dzwonili sami handlarze jedna sie tak dobrze kamuflowała ze dopiero jak wolentariusz pojechał dom sprawdzic nie umawiajac sie wczesniej odkrylismy prawde

Link to comment
Share on other sites

Kochani ja wiem ze jestescie zli. Jest tylko ta roznica, ze oni probowali szukac mieszkania gdzie mozna trzymac psa ale efekty sa mizerne. Pies ma opiekuna w postaci ojca tej pani. Moze nie jest to duzo lecz z pewnoscia wiecej niz hotel i schronisko a pies jest u siebie. Nie szukali domu dla niej wczesniej bo psa chcieli zabrac, co okazalo sie niemozliwe do tej pory.

Za kilka dni powinnam miec aktualniejsze zdjecia pieska.
Mam obiecane, ze jesli znajdzie sie nowy domek, tata tej pani jest w stanie dowiezc psa do ok. 200 km. Jesli bedzie to dalej, wlascicielka pokryje koszty paliwa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...