Jump to content
Dogomania

Opinia O 3 Hodowlach


bullka

Recommended Posts

Witam :-)
Jestem zainteresowana kupnem suczki rasy Piczer Miniaturowy. Bardzo proszę, abyście wyrazili swoją opinię o 3 następujących hodowlach:
1. Alrauna
2. Złoty Kaniona
3. z Gniazda Karzełków

Z góry dziekuję za odpowiedzi.
Pozdarwiam, bullka

Link to comment
Share on other sites

To i ja się podłącze pod ten temat:
szukam pilnie szczeniaka pinczera miniatury, czarnej suki, jak najszybciej, jak najbliżej Śląska lub Olsztyna, niewystawową ale z papierami rzecz jasna;:roll:
obdzwoniłam chyba wszystko co w necie znalazłam i mam bardzo niedobre zdanie o hodowcach tej rasy, mam nadzieje, że tylko źle trafiłam akurat:roll:
jeśli ktokolwiek mógłby mi pomóc to będę wdzięczna, czekam z niecierpliwością na wieści,najlepiej na priva:lol:

Link to comment
Share on other sites

Witam. Chciałam przestrzec przed jednym hodowcą. Kupiłam u niego pieska zaraz po świętach Bożego Narodzenia i do dnia dzisiejszego nie otrzymałam metryczki. Cały czas zbywa mnie gadką, że ma kłopoty, że dach mu zerwało..... oczywiście wszystko można zrozumiec, ale po pewnym czasie przestał odbierać telefony, nie odpowiada na maile. Raz po moim smsie w którym ostrzegłam go, że napiszeę skargę do ZK zadzwonił i nieźle nakrzyczał myśląc pewnie że mnie wystraszy. Oczywiście dane tego Pana na priv dla zainteresowanych. I oczywiście nie jest to właściciel żadej z podanych wyżej hodowli. Pozdrawaim

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Witam!
ja polecam Hodowle:
1. z Bartkowej Sfory
- (kupilam 7 mies. pieska- jest wiecej niz super i super sozializowany)
2. Volpino
-Mini szczeniaki sa super sozializowne i z malej hodowli
3. z Zadziornego Gangu
- slyszalam tylko bardzo dobre opinie(planowali szczenieta)
4. Pin-Min
- slyszalam tez tylko dobre opinie (mala hodowla i super sozializacja szczeniat)


... jest wiecej dobrych hodowli w polsce - [URL]http://www.pinczer.net.pl/[/URL] a aktualne szczenieta na stronie [URL]http://www.zkwp.pl/zg/index.php?n=g2[/URL]

na slasku beda szczeniaki w hodowli malej "odlowota pchelka" po czarnym psie blue star maximus - tez polecam

@bullka
Chciałam przestrzec przed kupieniem starszego, wystraszonego pieska z twojej podanej 3. hodowli.
Kupilam tam pieska 10 mies. bardzo wystraszonego, kochany do dzieci(wlasnych-obcych nie zabardzo) i innych psow- boi sie ludzi obcych. Na meza szczekal nawet po roku jak on przyszedl z pracy lub z dworu.
Nie sozializowane i nie przygotowane do zycie poza kojcem.
Sorry ale moim zdaniem nic do ludzi bez doswiadczenia z psami poniewarz potrzebuja duzo pracy i cierpliwosci.
Szczeniaka moze bedzie mozna jeszcze jakos ulozyc ale nie mlodego pieska.
Stalo sie tak ze sama szukalam do niego nowego wlasciela bo niestety do zycia rodzinnego(z wyjazdami,odwiedzinami i obcymi ludzmi i dziecmi) sie nie nadawal. Nie bo ja mialam z nim klopoty ale on wpadal przy karzdym glosniejszym wydarzeniu lub nowej sytlacji w panike i potrzebowal barzo dlugo niz sie uspokil. Tak pozatym duzo wtedy niszczyl.
Jest teraz u starszej pani ktora zyje sama z kastrowana suczka w domu z ogrodem i nie ma zmian w zyciu codziennym - tam zyje spokojnie w swoim swiecie i ma sie dobrze.
Ja bym tam drugi raz psa nie kupila bo nie zrobilam dobrych doswiadczen.

Pozdrawiam
Ala

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Pisze w imieniu mojej sąsiadki, jako że ona nie ma dostępu do internetu.
Pani ta bardzo chciała by kupić sobie pinczera miniaturowego. Moje pytanie więc brzmi, czy ktoś mógł by polecić jakąś hodowle na śląsku?
Znalazłam jedną "Ze Wzgórza Miasteczka" z Miasteczka śląskiego. Czy to dobre miejsce na kupno psiaka, miał ktoś z tą hodowlą do czynienia, czy jest godna uwagi?? :)
Oczywiście szczenię z rodowodem ma się rozumieć.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...