Jump to content
Dogomania

SKARPETA OWCZARKOWA Dla bezdomnych Cywilów, Szarików, Rexów i Alexów


egradska

Recommended Posts

Ja jestem przeciwna płaceniu za transport psiaka do DS. Uważam, że albo nowy dom powinien po psiaka pojechać, albo - jeśli nie ma takiej możliwości - pokryć koszty transportu. Sama kilkakrotnie jeździłam kilkaset km po swoje przyszłe psiaki (także tymczasowe) i ani ja, ani ludzie którzy mi psiaki wydawali, nigdy nie prosiliśmy o pieniądze za to. Psiak to także wydatek, jeśli nie ma na transport, to będzie później na weta np.?

Popieram zbiórkę i staram się pomagać w transporcie do DT, ale do DS - nie.

Link to comment
Share on other sites

 

111p3j7.jpg

Też pomyślałam o tym podrostku, jak przeczytałam wpis brzośki :) Trzymam kciuki !!!

Mam nadzieję, że brzośka napisze, czy coś z tego wyszło ;)

A dla suni możemy przegłosować dofinansowanie sterylki, ale ktoś na miejscu musiałby to ogarnąć logistycznie

Kto jest ZA ???

 

Za,za,za :)   (sterylka).

 

Wolf jesteś :) i zostań!

 

Ja też za.

 

JA!

 

Ja też na TAK za sterylką :) Czy udało się zabrać smoczki  z tych warunków potwornych?

 

Dzięki kochani za Wasze głosy :)

Wszystko jednak wskazuje na to, że nasza pomoc nie będzie już potrzebna ;)

Dzięki sile FB obydwa psiaki (młodzik i sunia) już wysterylizowane i lada moment jadą do nowych domów :) :) :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

może ktoś z okolic mógłby pomóc i dać dt ...Tedi bardzo źle znosi pobyt w Punkcie

 

1415klt.jpg

 

TEDI  z Punktu Przetrzymań w Szydłowcu szuka domu tymczasowego do końca sierpnia . 
W Warszawie lub bliskich okolicach . 
MA zapewnioną na ten czas opiekę wet i karmę od przyszłej opiekunki Tediego . 

Ma szansę być odpowiednio zaopiekowany na stare lata , ale na przeszkodzie stoją zaplanowane od dawna sprawy organizacyjne i dopiero może się przeprowadzić na stałe pod koniec sierpnia. 
Marzeniem nas wszystkich jest aby jak najszybciej opuścił Punkt Przetrzymań już teraz , aby był pod dobrą opieką , jadł lepszą karmę , miał stały kontakt z człowiekiem ... 

Link to comment
Share on other sites

Jak tu pomóc ????

 

 


Jaki świat jest piękny! Piękne są trawy wiosną, morze latem, lasy jesienią, a góry zimą! Piękni są ludzie i zwierzęta. „Docenisz jak stracisz”. Teraz kiedy straciłem i nie widzę absolutnie nic poza przerażającą ciemnością doceniam piękno świata, które pamiętam jak przez mgłę… Tracąc wzrok myślałam, że gorzej już być nie może jednak pech mnie opuścić nie chce. Któregoś dnia nagle przestałem słyszeć mojego właściciela, zapach także zniknął… Chyba zgubiłem się, nie wiem jak mam wrócić do domu… Od prawie pół roku jestem w schronisku. Przez dłuższy czas nie wiedziałem nawet gdzie jestem, nie mogłem znaleźć wyjścia. Jakieś kraty, beton, przerażające szczekanie psów. Istny horror! Często słyszałem jakiś obcych ludzi, czułem jakieś dziwne zapach, więc szczekałem, bo się bardzo bałem… Jednak pewien miły głos przychodził do mnie bardzo często ze smakołykami i przychodzi do dzisiaj. Tym głosem jest moja Monika. Jest moimi oczami, moim przewodnikiem, moim przyjacielem. Dzięki niej czuje, że żyje. Dużo do mnie mówi, przypomina jaki ten świat jest piękny! Wiem, że nie może mnie zabrać do domu, ale spaceru mi nigdy nie odmówi. Ja jej nigdy nie odmówię przytulasków, bo kto ich nie lubi!
Jestem Misiu 1354/14 w typie owczarka. Mam 7 lat i jestem niewidomy, ale kochać potrafię i to bardzo!
Czy niewidomy pies ma w ogóle szanse na adopcje? Na szczęście? Na życie… Kontakt w sprawie adopcji: Monika 506 201 533
— w: Szczecin


[/url]">http://[url=http://up.programosy.pl/foto/11048721_578410905634656_7888065524929821075_o.jpg]11048721_578410905634656_788806552492982[/url]

 

Link na fb https://www.facebook.com/AdoptujAlboPodajDalej/photos/a.578410868967993.1073742106.270545086421241/578410905634656/?type=1&__mref=message_bubble

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Przepraszam Was kochani za tą ciszę na wątku :)

To wina ... wakacji, na które sobie w tym roku pozwoliłam

Skarpeta jednak nadal działa ;)

Wkrótce przedstawię Wam nasze ostatnie działania

A teraz chcę Was prosić o zgodę na ponowne wsparcie Azora, który od 3 lat czeka na dom

W międzyczasie pogorszył się jego stan zdrowia. Ma długi ..., czasem brakuje nawet na niezbędne leki :(

Czy zgadzacie się, abyśmy zakupili Azorowi Vetoryl ?

 

Tu jego wątek: http://www.dogomania.com/forum/topic/120101-owczarkowaty-psiak-ju%C5%BC-raz-wymkn%C4%85%C5%82-si%C4%99-%C5%9Bmiercizbieramy-na-leczenie-i-hotel/

Link to comment
Share on other sites

Poki jeszcze tu jestem to zawsze jestem za.Nie bede pisal po cichu na priv.Marzena zawsze Cie cenilem za to co robisz.Ale wiem ze nam nie po drodze.Przepraszam za pisownie....Mam naprawde problemy ze sprzetem i wzrokiem.Przechodzac do meritum moze to wszystko sie zbieglo mozesz to inaczej tlumaczyc.Nie ma mnie i nie bedzie na fb oraz Dogo..Do nie widzenia.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przepraszam Was kochani za tą ciszę na wątku :)

To wina ... wakacji, na które sobie w tym roku pozwoliłam

Skarpeta jednak nadal działa ;)

Wkrótce przedstawię Wam nasze ostatnie działania

A teraz chcę Was prosić o zgodę na ponowne wsparcie Azora, który od 3 lat czeka na dom

W międzyczasie pogorszył się jego stan zdrowia. Ma długi ..., czasem brakuje nawet na niezbędne leki :(

Czy zgadzacie się, abyśmy zakupili Azorowi Vetoryl ?

 

Tu jego wątek: http://www.dogomania.com/forum/topic/120101-owczarkowaty-psiak-ju%C5%BC-raz-wymkn%C4%85%C5%82-si%C4%99-%C5%9Bmiercizbieramy-na-leczenie-i-hotel/

 

Trzeba pomóc Azorowi........

 

Za Azorem

 

Też ZA.

 

Poki jeszcze tu jestem to zawsze jestem za....

 

Dziękuję za Wasze głosy

Głosowanie kończymy w poniedziałek wieczorem

Kto jeszcze ZA ???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...