Jump to content
Dogomania

Kraków , york bez oka ma wspaniałą rodzinę ,dziękujemy !


Patia

Recommended Posts

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Może nawet młodszy , kto wie.
Stan skóry uległ znacznej poprawie , dziś była kontrola , nadal prowadzona jest kuracja antybiotykowa ale skóra już nie swędzi , ranki ładnie się goją .
Jeszcze za dwa dni lecznicza kąpiel i mam nadzieję , że ze skórą będzie już dobrze .
Hugo czuje się świetnie .

Dogo 7 odpisałam juz , dziękuję Ci bardzo .

Nie wzięłam dziś z pośpiechu aparatu ale za dwa dni będę wiozła zapas antybiotyku to zrobię zdjęcia .

Link to comment
Share on other sites

Zamówiłam maluszkowi 3 porcje ciach wątróbkowych - niech ma uciechę (takie jak w trzecim poście) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/229826-DZISIAJ-KONIEC-CIACHA-buty-książki-i-moc-różności-dla-Leonka-Grallika-do-2-08"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229826-DZISIAJ-KONIEC-CIACHA-buty-książki-i-moc-różności-dla-Leonka-Grallika-do-2-08[/URL] Patia podaj WiosnaA dane na PW, wysyłka wstępnie została ustalona na przyszły tydzień bo ciastka jeszcze nieupieczone, a i ogarnięcie bazarku na pierwszym planie. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='edyseja']Zamówiłam maluszkowi 3 porcje ciach wątróbkowych - niech ma uciechę (takie jak w trzecim poście) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229826-DZISIAJ-KONIEC-CIACHA-buty-książki-i-moc-różności-dla-Leonka-Grallika-do-2-08[/URL] Patia podaj WiosnaA dane na PW, wysyłka wstępnie została ustalona na przyszły tydzień bo ciastka jeszcze nieupieczone, a i ogarnięcie bazarku na pierwszym planie. :)[/QUOTE]

Jak cudownie ! Super prezent dla malucha , będzie wcinał aż miło , już podaję .
Dziękujemy bardzo ! :)

Link to comment
Share on other sites

Z okiem czy bez śliczny z niego psiak. Mnie akurat podobał się bardziej jak był kudłaty :-) ale futerko odrośnie i znowu będzie elegancki. Szkoda, że nie mam warunków na trzeciego psa bo uwielbiam kudłacze :-) Trzymam kciuki za szybkie znalezienie dobrego domku i za zdrowie yoreczka. Podeślę komuś link do wątku. Może akurat ich zainteresuje taki szkrab :-)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5][SIZE=2]Przepraszam za offa[/SIZE][B]
PILNIE POTRZEBNA POMOC W POSZUKIWANIU UCIEKINIERA!!![/B][/SIZE]
[B][SIZE=3]Trzy godziny temu do nowego domu została wyadoptowana onkowata sunia Szczęściara. Około 20 min temu UCIEKŁA w okolicach ulicy Potrzask. Pobiegła w kierunku cmentarza. Cechy charakterystyczne: nierówno przycięte uszy oraz przycięty ogon. Jeżeli znacie kogoś z okolic Bieżanowa, zwracam się z prośbą o poinformowanie i pomoc w poszukiwaniach.[/SIZE][/B]
[SIZE=5][B]telefon 515192985[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patia']Edyseja , Hugo jest wdomu tymczasowym u pani Ewy , która nie jest zarejestrowna na Dogomanii .
Teraz najpilniejsza będzie kastracja i zaszycie powiek .[/QUOTE]

Dopytuję się bo zaczepiła mnie na ulicy sąsiadka-emerytka i wręczyła 50 zł z prośbą, żebym przekazała je jakiemuś biedakowi. Pomyślałam o Hugo właśnie. :)

Od początku rób rozliczenie w którymś z początkowych postów. Prowadzone skrupulatnie wątki ludzie chętniej odwiedzają bo dokładnie wiedzą ile pieniędzy jest psiakowi potrzebne, ile wydane i na co. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lidan']Z okiem czy bez śliczny z niego psiak. Mnie akurat podobał się bardziej jak był kudłaty :-) ale futerko odrośnie i znowu będzie elegancki. Szkoda, że nie mam warunków na trzeciego psa bo uwielbiam kudłacze :-) Trzymam kciuki za szybkie znalezienie dobrego domku i za zdrowie yoreczka. Podeślę komuś link do wątku. Może akurat ich zainteresuje taki szkrab :-)[/QUOTE]

Ja też go wolałam w wersji przed strzyżeniem. Ale do zimy futerko będzie już sporej długości.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...