Jump to content
Dogomania

Starachowice.Pieski z LPG!!!!


KasiaM

Recommended Posts

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kasia19']Dobra w weekend rozszyfruję te sunieczki:loveu: :loveu:[/quote]
Jutro spytam Bożeny bo dzisiaj odkryłam na zdjeciach, że jedna ma białą łatkę na lewej łapie, a druga na prawej :lol: Odkryłam to jednak dopiero po dzisiejszym karmieniu

Link to comment
Share on other sites

Maja a mnie się wydaje, że jedna suńka ma białe znaczenia na łapkach, krawatkę i malutką jaśniejszą plamkę na nosku, a druga nie ma tych białych znaczeń raczej cała jest beżowa. Chociaż na żywo nie widziałam spostrzeżenia z analizy fotek;).

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze jedna jasna i jedna ciemniejsza.Po południu małe kobietki zjadły rosołek z mięskiem,reszte mamusi zostawiły,a same wzięły sie za suchą karme.Są takie rozkoszne że mozna na nie patrzeć godzinami. A jak zaczepiają,żeby się z nimi bawić.:lol: Tylko że czasu troche mało mamy:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kar0la']Jak myślicie jakiej dziewczynki będą wielkości? Chyba nie więcej niż do kolana? Czyli jeszcze dwie jaśniejsze sunieczki szukają domu?[/quote]
Kar0la trudno powiedzieć. Z tą suką jazda jest od dosyć dawna ze złapaniem jej na sterylkę ! Kilkadziesiąt podejść już do niej było ! Pierwsze uratowane szczenie od tej suki - jedyne z miotu które nie zamarzło to jest Zuzka, która jest u BożenyG na stałe Zuzka jest spora Dobrze ponad kolano! Pies, którego często widuję z poprzedniego miotu jest do kolana! A suka ma jeszcze jedną cechę, pozwala się wyśledzić, idąc do szczeniaków, jak one mają 3-4 tygodnie, wcześniej zawsze potrafiła ludzi zgubić!
Ciężko wyczuć Matka ma ok. 30-35 cm w kłębie! Te suczki zapowiadają się na spore!
Dom pod Bydgoszczą nie wypalił! A sunieczka ta najbardziej puchata jest już w stałym domku!
Więc czeka jedna jasna, druga czarna !

Link to comment
Share on other sites

A w ogóle to sunie biją rekordy popularności na allegro!
Aukcję obejrzało już prawie 7,5 tysiąca osób. Obserwatorów 10! Cierpliwie odpowiadam na maile (codziennie po kilkanaście, a czasami i więcej), choć widać, ze głównie to dzieci piszą te maile ! :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gamba']No bo suczki są swietne :loveu:
A wiadomo, że dzieci jak to dzieci-pewnie się zakochały w zdjęciach!
Skoro tyle jest wejsc i obserwujących no to może wtrafi się jakiś domek dla pozostałych dwóch...[/quote]
No więc wciąż z tą NADZIEJĄ odpisuję na kolejne maile ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...