Jump to content
Dogomania

Warszawa Mokotów zaginęła sunia husky!!!


Recommended Posts

Pomyślałam ale ja nie byłam tam na miejscu, podobno przybłąkała się pod sklep i była tam kilka dni ale pani, która ją widziała potem stwierdziła że to jednak nie ta. Trochę zamotana sytuacja, w sumie sprawdzone zostały 2 suczki i okazało się że żadna z nich nie była Korbą. Nie ma pewności że ta na łańcuchu to ta co się przybłąkała.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

może warto porozsyłać ogłoszenie o Korbie do schronisk w całej Polsce z prośbą o zamieszczenie na stronie internetowej i przede wszystkim facebookowej schronisk (tam naprawdę dużo osób zagląda), nie zaszkodzi na pewno, na te strony zaglądają zwierzoluby, więc zawsze może jest jakaś szansa, że ktoś wypatrzy i do fundacji różnych

kibicuję i trzymam kciuki, żeby się psina znalazła
a w schronisku w Pawłowie pod Warszawą ktoś sprawdza na bieżąco?

Link to comment
Share on other sites

Korby nadal nie ma :( Jeśli ktoś chciałby nam pomóc w poszukiwaniach i mógłby porozdawać troszkę ulotek o suni wśród psiarzy w swojej okolicy, bardzo proszę o kontakt, prześlę wzór ulotki. Korba najprawdopodobniej została przez kogoś zabrana krótko po ucieczce (mimo że miała nr. tel. na obroży), jedyna szansa na jej odnalezienie to że ktoś zauważy że w jego okolicy pojawiła się nowa, dorosła suka husky i skojarzy ją z Korbą. Osoby, które same mają psy zwracają największą uwagę na inne psy w okolicy, dlatego właśnie takim osobom dajemy ulotki. Może ktoś nam pomoże w rozpowszechnianiu informacji o Korbie? :-(

Link to comment
Share on other sites

Prześlij wzór ulotki na email: [email][email protected][/email]
Cały czas rozglądam się za Korbą. Fatalnie że jeszcze jej nie ma ale nadzieję trzeba mieć zawsze.


BTW: Tobi się znalazł wczoraj!!!!! Dzięki pomocy osoby która skojarzyła zdjęcie psa i jego obrożę. Szczęśliwy już w domku (ma niestety na główce ślady uderzenia przez kogoś!!!, lekarz po RTG i badaniach powiedział że to tylko stłuczenie niegroźne...uff). Ale już w domku. Aż się posiusiał na mój widok...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Plicha']Do schroniska w Pawłowie nie mogłam się ostatnio dodzwonić, więc jeśli znasz kogoś stamtąd lub bywasz tam, to będę wdzięczna za zwrócenie uwagi. Ja będę dzwonić jeszcze aż się dodzwonię. Czy tam sprawdzają czipy?[/QUOTE]

Chodzi o Pawłowo koło Ciechanowa?
Tam nie sprawdzają chipów, jest tam tylko dwóch pracowników (pijaczków), nawet jeśli dzwoniłaś, to oni tam nie będą kojarzyć psa (bądź nie powiedzą-bo by musieli obcych wpuścić do swojej mordowni) z tego co kojarzę, był tam jeszcze jeden husky, ale do Korby nie podobny w ogóle.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Plicha']Nadal szukamy Korbuni :([/QUOTE]


Plicha, nie trać nadziei, wcześniej czy później Korba się znajdzie. Ja w międzyczasie przeprowadziłam inspekcję suni spotkanej na Służewcu. Plamki na nosie - były, biała sierść na grzebiecie - była. Tyle tylko, że sunia miała jedno oko niebieskie a drugie brązowe. Właścicielka przyjęła moje "przepytywania" z dużą wyrozumiałością :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Anita, wysłałam Ci ulotkę Korby, bardzo dziękuję za pomoc!!! Przepraszam że dopiero teraz ale nie zaglądałam tu ostatnio bo wszystkie informacje zamieszczam na FB i większość osób stąd też tam jest: [URL]http://www.facebook.com/events/351387374937382/[/URL]
Bardzo się cieszę że Tobi się znalazł!
Jushina a Ty bywasz w tym schronisku? Facet z którym rozmawiałam brzmiał normalnie, nie sprawił na mnie złego wrażenia.
Indy dziękuję i proszę rozglądaj się dalej, ona może być bardzo blisko...
Dostaję różne sygnały cały czas ale za każdym razem okazuje się że to nie Korbusia :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...