Jump to content
Dogomania

Warszawa Mokotów zaginęła sunia husky!!!


Recommended Posts

[SIZE=5][B]18 lipca (środa), ok. godz. 10:00 zaginęła w okolicy ulicy Wałbrzyskiej biało-szaro-czarna sunia mix husky. Sunia ma niebieskie oczy i różową plamę na nosie. Miała na sobie czerwoną skórzaną obrożę z plakietką z imieniem i numerem telefonu. [/B][/SIZE]
[SIZE=5][B]SUNIA JEST ZACZIPOWANA[/B][/SIZE]
[SIZE=6][B][SIZE=5]Bardzo prosimy o kontakt każdego[/SIZE] [SIZE=5]kto widział suczkę, [/SIZE][/B][/SIZE]
[SIZE=5][B]tel. 600 498 583[/B][/SIZE]

[IMG]http://img13.imageshack.us/img13/7124/dscn0299gd.jpg[/IMG]

[IMG]http://img692.imageshack.us/img692/2127/dscn0213qi.jpg[/IMG]

[IMG]http://img109.imageshack.us/img109/1236/dscn0204l.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cały dzień szukaliśmy suni, rozwiesiliśmy ogłoszenia, i krążyliśmy po rozległej okolicy. Po suni ani śladu :( Bardzo proszę o pomoc w poszukiwaniach, jest nam bardzo ciężko w 2 osoby przeczesywać tak duży teren. Sunia ma wydarzenie na FB, bardzo proszę o pomoc w udostępnianiu. Jesteśmy załamani tym że suni nie ma już tyle czasu :(
[url]http://www.facebook.com/events/343876889022569/[/url]

Link to comment
Share on other sites

Na Kopie szukaliśmy ale na Wyścigach nie, myślisz że tam się mogła zabłąkać? A ludzie stamtąd nie zadzwoniliby po Straż miejską?
Jutro jedziemy na giełdę do Słomczyna bo dziwne jest to że mimo setek rozwieszonych ogłoszeń i rozdanych ulotek NIKT jej nie widział :(

Link to comment
Share on other sites

W Słomczynie nic, ale handel szczeniaczkami z samochodów kwitnie :( Pojadę dziś na Wyścigi, powieszę ogłoszenia i popytam ludzi, dzięki Kora za podpowiedź. Teraz jeszcze jadę sprawdzić giełdę koło łazienek o ile jeszcze istnieje.

Link to comment
Share on other sites

Kora a gdzie najlepiej dać ogłoszenia, w pon. chcemy dać ogłoszenie do Metra, czy można ogłosić psa w jakiejś regionalnej telewizji, dzwoniłam do kuriera warszawskiego ale ogłaszają tylko znalezione zwierzęta :( Jest może jakieś radio w Warszawie gdzie zgodzą się ogłosić, masz może jakieś informacje na ten temat? Z góry dziękuje za każdą wskazówkę bo już nie wiem co robić, to już piąty dzień jak jej nie ma :(

Link to comment
Share on other sites

Gieldy kolo Łazienek nie ma od wielu lat, byla jeszcze na Zeraniu gielda samochodowa ul.Plochocinska 33. Powinnas rozkleic plakaty na terenie bazarku pytac handlujacych zwlaszcza miesem, na koncu bazarku przy Pulawskiej handluja z samochodow. Sprawdz tez w klinikach no i niestety w SITA tam powiedza Ci czy cos bylo zbierane z okolic dla nich wazna informacja to nie jak pies wyglada tylko waga.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wróciłam z Łazienek, rzeczywiście ochrona powiedziała że od czasu nowej ustawy handlarze zniknęli. Ale porozwieszałam z koleżanką ogłoszenia wokół Łazienek. Przy bazarku na Puławskiej są plakaty ale jutro pojadę rozpytać. Czy uważasz że powinniśmy pojechać na Paluch i sprawdzić sami mimo że była zgłoszona i ma czipa? Bo niektórzy mówią że trzeba samemu sprawdzać.

Link to comment
Share on other sites

Sprawa wyglada tak Na Paluchu maja jeden z najlepszych czytnikow, no ale przy ruchliwym psie mimo wszystko moze sie przemiescic choc zasieg ich czytnika jest bardzo duzy, nastepnie czy chip twojej suni jest zarejestrowany, malo tego dziwie sie ze go jeszcze nie podalas. Masz przyklad przy mojej odpowiedzi o zaginionym Basenji wdziale Baza zaginionych.
Mozesz tez zadzwonic do Schroniska i sprawdzic moze ktos zglosil znalezienie przez telefon.

Link to comment
Share on other sites

Murakami, zaraz wyślę Ci plakat. Dziekuję za pomoc! Czip Korby jest zarejestrowany w bazie Safeanimals, sprawdzałam ostatnio. Numer czipa:967000009364664. Sprawdzam też internetową bazę zwierząt na kwarantannie codziennie, oraz ogłoszenia czytelników na stronie. Będę dzwonić i dopytywać co jakiś czas. Teraz dostajemy dużo sygnałów z różnych miejsc ale jak na razie w żadnym z tych miejsc nie znaleźliśmy Korby :(

Link to comment
Share on other sites

Widziałam ogłoszenia i nie mogłam uwierzyć. Korba to koleżanka moich suń. Rozglądam się od kilku dni ale niestety nie widziałam jej. Prześlę info do moich znajomych. Korba musi się znaleźć, nie ma innej opcji.

Link to comment
Share on other sites

Plicha, wczoraj robilam zakupy na bazarku Walbrzyska ma tam pare znajomych straganow, sunia tam byla widziana w zeszlym tygodniu wiec pewnie tuz po ucieczce (czy Ty chodzilas z nia na bazarek) widzialam sporo Twoich ogloszen, ale nie wiem czy okleilas okolice dworca poludniowego?

Link to comment
Share on other sites

Kora, mówisz o tym bazarku na rogu Wałbrzyskiej i Puławskiej? Kurcze ja tam pytałam w budkach mięsnych i nikt jej nie widział. Przy dworcu południowym też wiszą ogłoszenia, pytałam straganiarzy i też nikt nie widział. Jeździliśmy tam też na rowerach i szukaliśmy. A nie wiesz którego dnia była widziana?

Link to comment
Share on other sites

Kora czy ty wiesz czy w tym programie Mój pies i inne zwierzaki można zamieścić ogłoszenie o zagubionym psie? I jak to się robi? Czy to tylko znalezione się ogłasza?
Właśnie byliśmy 2 raz w Sulejówku, okazało że tam lata suczka, bardzo milutka i fajna ale bez obroży i przy ulicy lata, gdyby nie to że panowie z firmy gdzie ją znaleźliśmy powiedzieli że ona jest "sąsiadów" to byśmy ją na Paluch zawieźli.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...