Jump to content
Dogomania

Taffinowa galeria.


Likaa

Recommended Posts

  • Replies 693
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pewnie juz zapomnieliście jak wyglądamy :diabloti:
Więc nieco sie przypomnimy. Dzisiaj zabrałam lustro na mały spacer ;) Mhmm świetna jest. Co prawda jeszcze nie wiem z czym co się je ale powoli próbuje sie wgryzać w jej możliwości a jest ich mnóstwo ! :cool3: Ja jako, że pierwszy raz robię foty lustrzanką jestem pod wrażeniem szybkości :loveu: Przyzwyczaiłam się do lenistwa mojego soniaka :diabloti:

No dobra to teraz konkretnie :razz:
[IMG]http://www.taffy.yoyo.pl/lustro1.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.taffy.yoyo.pl/lustro2.jpg[/IMG]


[IMG]http://www.taffy.yoyo.pl/lustro3.jpg[/IMG]


[IMG]http://www.taffy.yoyo.pl/lustro4.jpg[/IMG]


Wiem nic nadzywczajnego ale zawsze jakieś odświeżenie galerii :loveu:

Buziaki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']Ostatnie zdjęcie mistrz!

Też kiedyś chciałam lustro ale ja nie potrafię odkładać pieniędzy, od razu wszystko wydaję... :roll:[/quote]


fakt ta ostatnia super :loveu:a lustrzanki sa swietne jednak co fotki z lustrzanki to z lustrzanki moja zostala w Polsce :placz:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] Cześć :multi::loveu: mam nadzieje, że wróciliście na dobre :razz:[/QUOTE]
Też mam taka nadzieje ;)
[QUOTE]
Foteczki no no no... super!

Piękna foteczka!! :loveu: :loveu:

Ostatnie zdjęcie mistrz!

Ślicznie wyszło

Fajne zdjęcia, czekamy na więcej.[/QUOTE]
Dzięki dziewczyny, fajnie słyszeć :loveu:

[QUOTE] Taffcio jaki model :eviltong: i nie od łączna chustka oczywiście jest[/QUOTE]
Chustka zawsze musi być :diabloti:

[QUOTE] Też kiedyś chciałam lustro ale ja nie potrafię odkładać pieniędzy, od razu wszystko wydaję... :roll:[/QUOTE]
W końcu nas odwiedziliście :loveu:
Faktycznie ciężka sprawa z tym odkładaniem :evil_lol: Ja sama mam problemy, ale w moim przypadku kupywania aparatu jest jeden plus, a mianowicie tato, który też zaczął się fotografią interesować i tak mu sie spodobała ta droższa 'zabawka', że bardzo chętnie wspomaga mój budżet :diabloti: :razz:

[QUOTE]a lustrzanki sa swietne jednak co fotki z lustrzanki to z lustrzanki moja zostala w Polsce :placz:[/QUOTE]
Red Bull doda Ci skrzydeł :razz: :evil_lol: Migusiem po lustro :diabloti:

[QUOTE]Gratuluje zakupu nowego aparatu, tylko po co Ci takie drogie body, nie lepiej zainwestować w jakieś jasne tele? Cóż, dziwny wybór jak dla mnie ;) Czekam na więcej zdjęć ;)[/QUOTE]
Dzięki ;) Hmm aparat kupiłam w Stanach.. I jako, że tam wszystko jest tańsze to zdecydowałam się na to nieco droższe body, bo miało być D200 . Faktycznie mogłam wziąć tańsze i dokupić sobie porządne obiektywy, ale mimo to że kupilam sobie szkielka w zest. no i nie ukrywajmy najlepsze nie są to w sierpniu przyjdzie mi jeszcze tele i zastanawiam się jeszcze nad obiektywem szerokokątnym. O tyle mam dobrze, że finansowo wspiera mnie tato, który połknął zajawkę :razz:No ale za wszystko w zestawie tj. statyw, karta pamięci, body, dwa obiektywy, torba zapłaciłam ok. 5000 ;) Natomiast osobno to wszystko wyniosło by mnie trochę drożej.
ale się rozpisałam :evil_lol:

[QUOTE]
Fajne zdjęcia, czekamy na więcej.[/QUOTE]
Jak znajde chwile czasu, żeby wyjść z psem na dłuższy spacer to nie omieszkam pocykać fotek :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Likaa']
Red Bull doda Ci skrzydeł :razz: :evil_lol: Migusiem po lustro :diabloti:


:evil_lol:[/quote]


ehhhhhhhhh ale ja mam w Polsce dwie lustrzanki tylko ,ze niestety nie cyfrowe wiec wiecie jak to jest zanim wywola sie fotki ehhhhhhhh... ale fotki z nich sa nie do porownania ja mam w domu dwa nikony a ty zadowolona z tego swojego ??

Link to comment
Share on other sites

Wróciliśmy z Czaplinka !:loveu:
Wystawka jak najbardziej udana :evil_lol: Pierwszego dnia drugie miejsce doskonała, a drugiego pierwsze :razz: :multi: Noo... zaliczyliśmy też wyścigi terrierów i biedny białas mój jako, że pierwszy raz w kagańcu to się zestresował i obecność jakiś sznurków na pyszczku nie dawała mu spokoju... no i zamiast biegać to skupił się na zdejmowaniu tego "czegoś". :evil_lol: Także bardzo śmiesznie bylo :loveu: Omineło nas norowanie, nawet nie wiem kiedy było :mad: Oj przegapiłam :mad:
No a Taffy w siódmym niebie :diabloti: Mógł sobie do woli ćpać bo zapachów wszędzie mnóstwo :lol: Latał za panienkami wte i wewte. Tylko jedno mu w głowie !:roll: Pogoda też fajna była, akurat jak weszliśmy na ring to słońce grzało najbardziej. Więc jak już zeszliśmy to musialam ulec Taffiemu i pozwoliłam mu wskoczyć do przekwitniętego jeziora. :evil_lol: No a potem pod prysznic i trzeba było go wybielającym szmaponem potraktować :razz:

Zdjęc tez mam mnóstwo :loveu: Zaczęłam się z nikosiem coraz bardziej lubić:diabloti:

Jak zrzuce i się uporam ze zmniejszaniem to wstawię ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote]:loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote]h hi :loveu:
[quote]
Likuś jakie fajowe kolory na tym zdjęciu! :loveu:[/quote]No fajne wyszły :) Co prawda troche podrasowywane w ps'ie ale tylko troszeczkę:cool3:

[quote] Widzę, że Tafulec też ma skłonność to siadania na jedną stronę :eviltong:[/quote]Też ma :loveu: śmiesznie to wygląda zawsze :evil_lol:

[quote] Śliczne :loveu:[/quote]Dzięki ;)



Właśnie wróciliśmy ze spaceru .. Pogoda jest straszna :shake: Jak jakas póżna jesień a nie lato :angryy: A ja myślałam, że w końcu pogoda dopisze i się poopalam na tarasie ! Zamiast tego zmokłam masakrycznie !:roll: Pies też ale mu właściwie deszcz jak najbardziej odpowiada ;)

W ogóle to powiedziałabym Wam coś, ale nie niech to pozostanie niespodzianką :diabloti: Mam nadzieje, że wszystko pojdzie po mojej myśli :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...