Jump to content
Dogomania

Tamira ma domek z kominkiem :) Szakra też już w dom pozostał dług 920zł !!!


Tymonka

Recommended Posts

  • Replies 908
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Za chwile bedzie pare złotych z bazarku fony dla Tamiry.
Ocelot, komu przelac kase, jak Ania w szpitalu ?
Moge dzisiaj przelac zaliczkowo 200 zł z tego bazarku, tylko nie wiem , na czyje konto.

Edited by bela51
Link to comment
Share on other sites

Chcę zrobić mały bazarek dla Szakry i Tamiry z kosmetykami, ale niestety nie mogę zbierać ewentualnych wpłat na swoje konto. :roll:
Mam nadzieję, że wątek dam radę założyć sama, ale może ktoś później pomógłby zebrać pieniądze i rozliczyć?
To właściwie kilkanaście pozycji, myślałam o zakończeniu np. 16 maja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GatoNegro22']Chcę zrobić mały bazarek dla Szakry i Tamiry z kosmetykami, ale niestety nie mogę zbierać ewentualnych wpłat na swoje konto. :roll:
Mam nadzieję, że wątek dam radę założyć sama, ale może ktoś później pomógłby zebrać pieniądze i rozliczyć?
To właściwie kilkanaście pozycji, myślałam o zakończeniu np. 16 maja.[/QUOTE]
Kochana jak zajmiesz się wysyłaniem pw to ja spokojnie mogę użyczyć konta i meldować o wpływach:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']Kochana jak zajmiesz się wysyłaniem pw to ja spokojnie mogę użyczyć konta i meldować o wpływach:)[/QUOTE]

To super. Dziękuję. :) Zabieram się do roboty i ponieważ to mój pierwszy bazarek liczę na ewentualne "uwagi i porady". :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piescofajnyjest']ja sie juz zobowiazuje hopsac!![/QUOTE]
Na to liczę!
I zapraszam na malutki bazarek z kosmetykami: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/243176-**-Kosmetyki-i-torebka-dla-Szakry-i-Słodziaków-do-16-05-do22-00?p=20824375#post20824375"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243176-**-Kosmetyki-i-torebka-dla-Szakry-i-Słodziaków-do-16-05-do22-00?p=20824375#post20824375[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Przelałam przed chwilą 56 zł - czyli drugą cząsc z bazarku fony. ( w sumie 256 zł.)
Bardzo prosze o potwierdzenie na koncie bazarku, gdy pieniadze wpłyną.
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241533-Zako%C5%84czony-!!!-Bazar-fony-do-20-04-br-g-20-00-Promocja-dla-zwyci%C4%99zc%C3%B3w-!?p=20830600#post20830600[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

kiepsko :(
Wpływy w maju :
bazarek fony dla Tamiry i Szakry II czesc -56zł Anja2201-20zł


wydatki :
opłata za dt Szakry od 14.04 do 14.05-300zł
dług -150 zł (zostało do spłaty 850zł )




Razem : 112,35zł na moim koncie , 10,10zł na koncie fundacji .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...