Jump to content
Dogomania

Tamira ma domek z kominkiem :) Szakra też już w dom pozostał dług 920zł !!!


Tymonka

Recommended Posts

  • Replies 908
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzwoniła pani w sprawie Szakry z Gliwic, brzmiała sensownie. Ma jeszcze dzwonić ponieważ ma mnie odwiedzić ze swoją 12 letnią sunia dobermanką aby zobaczyć czy sunie się dogadają. Trzymajcie kciuki aby się wszystko udało.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ULKA12']Dzwoniła pani w sprawie Szakry z Gliwic, brzmiała sensownie. Ma jeszcze dzwonić ponieważ ma mnie odwiedzić ze swoją 12 letnią sunia dobermanką aby zobaczyć czy sunie się dogadają. Trzymajcie kciuki aby się wszystko udało.[/QUOTE]


cudnie , ja z panią pisałam , zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie , trzymamy kciuki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ULKA12']A ja się tylko nieśmiało przypomnę, ponieważ zbliża się koniec maja, a nadal nie ma wpłaty za pobyt Szakry ( nawet nie piszę o długu, który nadal jest, choć oczywiście jest częściowo spłacony)[/QUOTE]


Ula to jak my w końcu płacimy ? Bo już się pogubiłam , cały czas myślałam , że możemy płacić z dołu , czyli za dany miesiąc , a z tego co piszesz to mamy płacić z dołu tak ?:oops:

Link to comment
Share on other sites

Umówione byłyśmy na płacenie z góry, potem jak się zaczęły długi płaciłyście jak były pieniądze. Teraz znowu miało być płacone z góry i do tego jak będzie z czego spłacana część długu za pobyt Szakry i Tamiry. Szakra miała zapłacony pobyt, nie pamiętam dokładnie, ale do około 12 maja. Jeśli o mnie chodzi to możemy się umówić na płacenie z dołu ale z doświadczenia wiem, że to generuje długi, bo jak na ten ostateczny termin nie ma pieniędzy rośnie dług, a jak jest płacone z góry to zawsze jest czas na dozbieranie pieniędzy a pies ma opłacony pobyt.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ULKA12']Umówione byłyśmy na płacenie z góry, potem jak się zaczęły długi płaciłyście jak były pieniądze. Teraz znowu miało być płacone z góry i do tego jak będzie z czego spłacana część długu za pobyt Szakry i Tamiry. Szakra miała zapłacony pobyt, nie pamiętam dokładnie, ale do około 12 maja. Jeśli o mnie chodzi to możemy się umówić na płacenie z dołu ale z doświadczenia wiem, że to generuje długi, bo jak na ten ostateczny termin nie ma pieniędzy rośnie dług, a jak jest płacone z góry to zawsze jest czas na dozbieranie pieniędzy a pies ma opłacony pobyt.[/QUOTE]

rozumiem , w takim razie będziemy się starać płacić z dołu .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']Teraz to ja się pogubiłam. Jesli jest płacone z góry, a było płacone ok. 12 maja, to Szakra ma pobyt zapłacony do 12 czerwca?
Czy to było z dołu i zapłacone było do 12 maja?[/QUOTE]
[B]
Wpływy w maju :
[/B][B][COLOR=#373737][FONT=Tahoma]bazarek fony dla Tamiry i Szakry [/FONT][/COLOR][COLOR=#373737][FONT=Tahoma]II czesc -56zł+10zł
[/FONT][/COLOR]Anja2201-20zł
[/B][B][B]
wydatki :
[COLOR=#000000]opłata za dt Szakry od 14.04 do 14.05-300zł[/COLOR]
[COLOR=#000000]dług -150 zł (zostało do spłaty 850zł )
[/COLOR][/B][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']Teraz to ja się pogubiłam. Jesli jest płacone z góry, a było płacone ok. 12 maja, to Szakra ma pobyt zapłacony do 12 czerwca?
Czy to było z dołu i zapłacone było do 12 maja?[/QUOTE]

Szakra miała opłacony pobyt do 14 maja, teraz jest na minusie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ULKA12']Byli Państwo zainteresowani adopcją Szakry. Szakra zapoznala się z ich sunią dobermanką, wszystko było dobrze. Ania proszę o telefon co dalej.[/QUOTE]
Czyzby swiatełko w tunelu ? Czy wielkie światło ?:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Czyzby swiatełko w tunelu ? Czy wielkie światło ?:lol:[/QUOTE]


chyba tak :) ludzie wydają się bardzo fajni , czekam na adres i szukamy kogoś do wizyty PA :) no i kciuki trzymamy

Mam już adres państwa , ale nie mogę znaleźć nikogo z Gliwic :(

Edited by Anja2201
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']chyba tak :) ludzie wydają się bardzo fajni , czekam na adres i szukamy kogoś do wizyty PA :) no i kciuki trzymamy

Mam już adres państwa , ale nie mogę znaleźć nikogo z Gliwic :([/QUOTE]
Dzwoniłam do Ardnas ona jest z Zabrza i może z Grzesiem zrobić tą wizytę .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...