Jump to content
Dogomania

PRZERAŻONA Abi za TM + starsza jamniczka ANTRA ma dom ! :)


gosia2313

Recommended Posts

  • Replies 423
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O Boże.....:( napiszcie jak dzisiaj czuje się Agatka.
Pozwoliłam sobie skopiować wczorajszy wpis o Agatce i zamieściłam na Jej wydarzeniu na fb.
Pilnie potrzebna jest przecież pomoc finansowa.

Jak czytałam, że Agatka przebywa w pewnej Lecznicy w Katowicach, to włos mi się jeżył na głowie.
Nie jednego psiaka mają tam na sumieniu.....:(
Powinnyście się tam zgłosić i poinformować wetów o tym czego nie zauważyli jak była u nich na leczeniu i w szpitaliku.
To prawdziwa granda i rozbój!!!

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, napiszcie jak wygląda sytuacja finansowa Agatki ?
Czy potrzebna jest kasa ? Jak tak to trzeba rozruszać wydarzenie na fb.....
W #1 jest rozliczenie i kwota 617,00 - tyle ma na koncie Agatka ?
Na fb są wpisywane kwoty, ale salda końcowego nie ma.
Wiem, że teraz najważniejsze jest zdrowie Agatki, ale w chwili wolnej o ile taka się pojawi dobrze byłoby to wyprowadzić....

Link to comment
Share on other sites

wygląda na to, ze jest lepiej wczoraj zjadła 3 x i piła i nie było wymiotów. Rozmawiam teraz z potencjalnym DT. Teraz Agatka jest w Lupusie, operowana była przez dr Hylową, która wygląda na to, że uratowała jej życie. Jaki będzie koszt nie wiem jeszcze ale pewnie kilkaset złotych. Za szpitalik u dr Czogały w Katowicach zapłaciliśmy chyba 560 zł, więc przydały by się jakieś deklaracje. Dom Tymczasowy zwrócił 200 zł za hotelowanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AtaO']Dziewczyny, napiszcie jak wygląda sytuacja finansowa Agatki ?
Czy potrzebna jest kasa ? Jak tak to trzeba rozruszać wydarzenie na fb.....
W #1 jest rozliczenie i kwota 617,00 - tyle ma na koncie Agatka ?
Na fb są wpisywane kwoty, ale salda końcowego nie ma.
Wiem, że teraz najważniejsze jest zdrowie Agatki, ale w chwili wolnej o ile taka się pojawi dobrze byłoby to wyprowadzić....[/QUOTE]

Ta suma z pierwszego postu to jest całość, która do jej zaginięcia została zebrana. Z tego było zapłacone za pobyt u Czogały, w tym badania + karma, którą Ewa na miejscu musiała jej zakupić
Od tego czasu nie było żadnych wpłat na Agatkę

Link to comment
Share on other sites

tak, jest lepiej

właśnie leży na posłaniu mojej Sary i spi. Mamy dla niej DT ale przez tydzień chcę ją poobserwować tym bardziej , że jest na zastrzykach. Je, nie wymiotuje, kupa ładna, tylko nie podoba jej się kaftanik i chętnie by go zdjęła. Wygląda na to, że idziemy w dobrą stronę :-) to cud, ze ten pies żyje

Link to comment
Share on other sites

Oj, to dobrze.....w samą porę Ją odnalazłyście :).
No i wspaniała Pani Doktor Hylowa, która dobrze Ją zdiagnozowała!!! no i w porę operowała:Rose:.

Wiadomo już ile będzie kosztowała ta operacja ?
W razie czego chyba już trzeba zacząć zbierać fundusze.....

Edited by AtaO
Link to comment
Share on other sites

no Agatka ma apetyt i zbiera sie ale odkrywam co chwilę nowe problemy . jeden opuszek skóra zdarta do mięsa na drugiej łapce podrażenie na kostce palca (nie wiem jak to sie nazywa fachowo, ) tam gdzie z tego wyrasta pazur. Podrazniona cewka moczowa. I gryzie żmijka, dwoma zębami co jej zostały. Trzeba jej pyszczek trzymać do smarowania łap i dupki

Link to comment
Share on other sites

maść do smarowania mam. Apetyt małej dopisuje, siku, kupa ok. oczywiście jak jest na posłaniu to nikt nie moze sie zbliżyć bo warczy. Zaanektowała posłanie mojej Sary wielkości ONka. Sara z wyrzutem patrzy na mnie. Koszt leczenia razem z karmą będzie pewnie 250-300 zł. U weterynarza 200zł około

Link to comment
Share on other sites

faaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak
Nie wiem co się dzieje, czy to z moim komputerem coś nie tak czy coo?!
nie mogę wrzucać zdjęć na dogomanię :/ Wklejam link, ENTER, i kupa :|

Także Agatka musi być w linku (bo nie mam innego komputera chwilowo)
[URL]https://lh5.googleusercontent.com/-x-Yx1ImnUV8/UER49F84qhI/AAAAAAAAERA/x5Nhfo5KzqQ/s640/IMG-20120902-00051.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313']faaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak
Nie wiem co się dzieje, czy to z moim komputerem coś nie tak czy coo?!
nie mogę wrzucać zdjęć na dogomanię :/ Wklejam link, ENTER, i kupa :|

Także Agatka musi być w linku (bo nie mam innego komputera chwilowo)
[URL]https://lh5.googleusercontent.com/-x-Yx1ImnUV8/UER49F84qhI/AAAAAAAAERA/x5Nhfo5KzqQ/s640/IMG-20120902-00051.jpg[/URL][/QUOTE]

Gosia, ja mam to samo, też nie mogę wkleić zdjęć....

Link to comment
Share on other sites

według mnie dobrze, ale jutro mamy wizyte kontrolną więc pewnie więcej napisze, chudzielec z niej niemiłosierny, a caly czas zywiona intestinalem albo recovery, dziekujemy za pieniążki i prosimy bardzo o kolejne wsparcie, do zapłacenia operacja i koszty żywienia :oops:

przed nami jeszcze jeden zabieg usunięcie guzów :roll:

Edited by filomen
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...