Jump to content
Dogomania

grzybica


AGI

Recommended Posts

Tekilka strasznie teraz zaczela sie drapac az na udzie wyszlo jej troche siersci wiec teraz szybko do Weta i co :( buu ma grzybice okazalo sie ze w uszach nad okiem na udzie , dostala cala torbe lekarstw witamin itd

buuuuuu

ponoc mogla bawic sie z jakims psiakiem i od niego sie zarazic, mogla cos powachac itd

i mamy uwazac bo moze to przejsc ponoc na nas ... ?!?!!

Link to comment
Share on other sites

Linka mam pytanko czy to slodkie zdjecie boksia z krolisiem to Twoje pociechy ?!?!?!?

jesli tak to od razu z zapytaniem do Ciebie jak to zrobilas ze sa miedzy nimi takie relacje.

Ja tez mam krolika Baranka konkretnie ale niestety z Tekilka jakos sie niedogaduja, tzn Teki jak puszczam krolika a ona zrobi jakis zryw od razu za nia biegnie, tamta sie ploszy fuka serducho jej bije i buuuu :(

Musze izolowac je tzn albo jedno biega a 2 trzymam albo na odwrot.

Link to comment
Share on other sites

No tak... wiem jak to jest, bo Dudek też nie raz miał grzybicę... :(

Co do króla to zawsze zależy od charakteru psa. Z tego co mówisz to twój ma duże zapędy do polowania... :(

W każdym razie z moimi było tak, że gdy królik przybył do domu pies był bardzo "podniecony". Szczekał na niego i oczywiście też gonił. Przez pierwsze trzy noce to wogóle nie spał tylko warował przy klatce :-?

Ogólnie rzecz biorąc na początku było bardzo ciężko. Pies kładł się na podłodze, ja go trzymałam, a królik łaził po pokoju. Potem jak się trochę uspokoił to już go nie trzymając, dalej siedziałam no podłodze obok niego i pilnowałam, zeby się nie rzucił w pogoń... (pies musi być bardzo posłuszny bo bez tego Ci się nie uda...)Po jakimś czasie poprostu odpuścił i dzisiaj królik może siedzieć na nim, a Dudek nic mu nie zrobi...

moj_5.jpg

Link to comment
Share on other sites

kurde cos czuje ze bedzie ciezko :(

Tekila ma faktycznie straszny poped dp polowan, a wlasciwie do tzw pogoni.

Tez tak robie ze siedze na podlodze trzymam ja i krolisia puszczam ale serducho wtedy jej nawala i niespuszcza z niego wzroku! a niedaj boze jak sie zagapie biegnie wtedy gluchnie i go goni a on bidulek ucieka ile sil w nogach!

Zobaczymy moze z tego wyrosnie ale watpie. Jak na razie jest podzial w bieganiu :D

Link to comment
Share on other sites

Co do grzybicy, Sara ja wła snie ma . Jest ona umiejscowiona na pyszczku. Już sma nie wiem ile masci, płynów, kremów przerobliśmy, na troche pomaga potem znowu. Koło oczków są łyze miejsca, na faflach też. Juz nawet mamy szampon , myjemy raz jest lepiej raz gorzej. Kiedyś nawet miła pobierane zeskrobiny i stąd wiemy, że to grzybica. Wetka juz nie wie co jej dawać do smarowania. CO chwilkę mamy nowe leki, jak mówię pomagają na chwilkę :-?

Link to comment
Share on other sites

oooo buuuuu to bidunia jaka, u nas zobaczymy , mam nadzieje ze poprawa bedzie . Poki co w uszkach juz jest ładnie ta masc naprawde pomaga, niema juz tego brudu sa tylko jeszcze lekko zaczerwienione tylko, na brzuszku te krostki juz powoli znikaja , najgorzej jest z ta jedna taka plamka kolo nogi bo siersci juz tam prawie niema ale skora jest juz inna nieluszczy sie tak jak przed tem.

No zobaczymy jak na razie smarujemy wszystko tymi specyfikami dajemy proszeczki itd mam nadzieje ze przejdzie. Za 9 dni mamy isc na kontrole do Weta!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...