Jump to content
Dogomania

Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]


Matusz

Recommended Posts

  • Replies 15.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[IMG]http://img404.imageshack.us/img404/4072/img7793bn7.jpg[/IMG]

Tym zdjęciem jestem zachwycona...Boski Nochalek :loveu::loveu::loveu:

Dziś pokazywałam cały ten wątek mojej rodzince i wszyscy aż piszczeli z zachwytu oglądając zdjęcia Tobiaszka.Widać ,że Chłopak otoczony jest wielka Miłością i Czułością.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Celina12'][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/4072/img7793bn7.jpg[/IMG]

Tym zdjęciem jestem zachwycona...Boski Nochalek :loveu::loveu::loveu:

Dziś pokazywałam cały ten wątek mojej rodzince i wszyscy aż piszczeli z zachwytu oglądając zdjęcia Tobiaszka.Widać ,że Chłopak otoczony jest wielka Miłością i Czułością.[/quote]

Dzięki :) :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Celina12']Oj mają-tak jakby biegały...warczą , szczekają z zamknietymi pyszczkami i to tak śmiesznie wygląda , bo nadymają się jak żabki....:evil_lol::evil_lol::evil_lol:.[/quote]


no właśnie, mój Tobiasz tak samo:evil_lol::evil_lol:

a ja już myślałem że coś mu jest...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Celina12']Ja czasem mam taki koncert pod tytułem "nocne mruczanki " na trzy głosy :diabloti:

Mówię wtedy ,że snują jamnicze bajeczki....Atosik to mruczy jak kotek ale i czasem głośno chrapolą :evil_lol::evil_lol:[/quote]

a to widzę masz niezłą orkiestrę:evil_lol: ja niestety mam tylko jednego chrapka, a chciałbym chociaż drugiego... ale rodzice...:shake::shake::shake:

nom musi się im wtedy coś śnić, mój Tobi też mruczy i chrapie też...:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...