Jump to content
Dogomania

Mat - Boston już w DS w Sosnowcu !!!!


Mysza2

Recommended Posts

  • Replies 853
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Figanna']a co z tym domkiem gdzie bylysmy z javena na wizycie??[/QUOTE]
Domek niestety milczy, jak ostatnio z Panią rozmawiałam to miała zamiar dopiero męża przekonać, a jak już przekona do dopiero podjechać i zdecydować czy Bostona chcą.
Nawet mi się na wątku nie chciało pisać bo mnie zdołowała ta rozmowa.
Miałam jeszcze telefon taki że szkoda gadać nawet.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Domek niestety milczy, jak ostatnio z Panią rozmawiałam to miała zamiar dopiero męża przekonać, a jak już przekona do dopiero podjechać i zdecydować czy Bostona chcą.
Nawet mi się na wątku nie chciało pisać bo mnie zdołowała ta rozmowa.
Miałam jeszcze telefon taki że szkoda gadać nawet.[/QUOTE]

No nie żartuj.. Wydawało sie ,że wszystko zapiete na ostatni guzik . Wszyscy zdecydowani .Nawet babcia wyszła ,bo myślała,że już piesek przyjechał.Kurcze ,no nie do uwierzenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Nic na siłę

i :) szukamy dalej :):):) A ja jutro wieczorem idę odwiedzić naszego chłopaka ....Daissy i Dolara ;) już dziś się cieszę bo zostanę zasypana buziakami z każdej strony a i łapą w głowę oberwę nie raz ;)[/QUOTE]
Proszę wycałowac zwierzyniec od cioci Agusi :loveu: i nie zapomnij Martunia o kocurku :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena']Dzwoniłam do Pani od Bostonka. Wszystko jest na dobrej drodze,ale chwilowo ma problemy rodzinne. JAK JUZ BEDZIE PO WSZYSTKIM OBIECAŁA,ŻE BEDZIE DZWONIĆ.Miejmy nadzie,że Bostonek znajdzie swoją przystań.Bo to naprawde dobry dom.[/QUOTE]
Oby tak było jak mówisz:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena']Dzwoniłam do Pani od Bostonka. Wszystko jest na dobrej drodze,ale chwilowo ma problemy rodzinne. JAK JUZ BEDZIE PO WSZYSTKIM OBIECAŁA,ŻE BEDZIE DZWONIĆ.Miejmy nadzie,że Bostonek znajdzie swoją przystań.Bo to naprawde dobry dom.[/QUOTE]

Na pewno znajdzie ;) to wspaniały pies i domek musi byc super :lol:

Link to comment
Share on other sites

A ja wczoraj byłam u naszej brygady ;) Boston piękny ...wyczesany ....zadbany ...elegancki jak by się wybierał na odpust :lol: znaczek odblaskowy przypięty do obróżki żeby go z daleka było widać ;) na smyczce chodzi ładnie .......jeszcze troszkę ciągnie ale stara się jak może ;) cudowny z niego chłopak !!!!!!!!! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']A ja wczoraj byłam u naszej brygady ;) Boston piękny ...wyczesany ....zadbany ...elegancki jak by się wybierał na odpust :lol: znaczek odblaskowy przypięty do obróżki żeby go z daleka było widać ;) na smyczce chodzi ładnie .......jeszcze troszkę ciągnie ale stara się jak może ;) cudowny z niego chłopak !!!!!!!!! :loveu:[/QUOTE]

pies ideał :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...