Jump to content
Dogomania

cziłka do przygarnięcia w łodzi.PILNE!!!!!


balena3

Recommended Posts

za kilka dni pani cziłki wyjeżdża z kraju.koniecznie musi ją oddać,ale mała załatwia się w domu.potrzebna jest osoba z doświadczeniem,która wychowa pieska podobnie jak to się robi ze szczeniakiem.piesek załatwia się też na dworze,ale robi to też bardzo często w domu ponieważ jej pani zostawiała jej podkłady i wychodziłą na cały boży dzień z domu.sunia jest super,śliczna,grzeczna,posłuszna i zakochana w ludziach.ten kto ją weźmie będzie miał odda nego i kochającego pieska,ale musi to być przemyslana decyzja bo piesek nie może przechodzić z rąk do rąk tym bardziej że to sami ludzie wypaczyli jej nawyki.właścicielce zależy na oddaniu suczki więc nie będzie sprawdzała w jakie idzie ręce,dlatego bardzo proszę o pomoc i znalezienie odpowiedniej osoby u której suczka zostanie już na zawsze.suczka ma około 3 lat,maści beżowej,krótkowłosa,ogromniaste uszy i śliczne brązowe ślepka.pomóżcie,piszcie tu albo na maila

Link to comment
Share on other sites

W tej sytuacji suni potrzebny jest dom tymczasowy, a potem ogloszenia, na dogomanii pies domu nie znajdzie.
A poza tym, co to za właścicielka!? Dla mnie sprawa jest prosta - albo zabieram psa ze sobą albo nie wyjeżdżam! Jeśli nie może psa zabrac, to niech nie wyjeżdza! Ona jedzie "po lepsze życie", a psem maja sie zając inni? Bardzo wygodne. Czy ma dzieci? Czy im tez szuka nowych domów?
Dostaje białej gorączki, bo takich ogloszeń jest teraz masa, "wyjeżdzam za granicę i nie moge go zabrać" ... To NIE WYJEŻDŻAJ, gdzie masz mózg? !!! Ja swojego psa w życiu bym nie zostawiła na pastwę losu, albo jedzie ze mna albo ja nie jadę, z wakacjami to samo!

Edited by beta ata
Link to comment
Share on other sites

na wstępie chcę podziękować za wszystkie odpowiedzi i zainteresowanie.beta ata,mnie też bardzo denerwuje takie nieodpowiedzialne zachowanie ludzi,ale podobnych przykładów jest o wiele więcej.ostatnio na WP.PL było ogłoszenie,że pani odda 2 letnią piękną suczkę chow chow,opisaną w samych superlatywach w zamian za młodą suczkę miniaturowego yorka.powodem oddania poprzedniego psa miała być alergia u dziecka,więc pani wyraźnie podkreśliła że yorka ma być tylko rasowo czysta żeby nie uczulała.no tak mnie wściekła,że nie wytrzymałam i napisałam do pani odpowiedź na ogłoszenie.jeszcze tego samego dnia zostało zdezaktywowane.co do twojego zapytania to nie wiem czy pani kamila ma dzieci,ale jest to stosunkowo młoda osoba więc jest to dalece prawdopodobne.wczoraj próbowałam ją jeszcze namówić żeby zabrała psa ze sobą,ale ponoć nie ma takiej opcji.trudno,coś się poradzi.pani wyjeżdża dopiero 15 lipca więc jest jeszcze kilka dni.to tego czasu piesek jest przy swoim właścicielu i to jest jeden plus w tej sytuacji.umówiłam się z nią że jeżeli do wyjazdu nikt pieska nie weźmie,ma małą przywieźć do mnie i będę szukała dalej odpowiedniej osoby.dostałam dwie propozycje DT,jedną z wrocławia,a drugą nie wiem skąd,ale na razie zaczekamy,lepiej byłoby zaoszczędzić psu dodatkowego stresu i kolejnych rozstań z opiekunem i dać ją już bezpośrednio do nowego stałego domu.agnieszk co.,mam dwa zdjęcia małej w telefonie męża,ale nie są to zbyt promujące fotki.jak znajdę kabelek usb i jak będę umiała o je wstawię na dogo.

Link to comment
Share on other sites

Balena3 , ja rozumiem, to nie bylo oczywiście do Ciebie, dobrze, że zajęłaś sie sprawą. Ja tez juz parę razy odpowiadalam na takie ogloszenia i nie oszczędzalam durnych "właścicieli"! No, cóż,
można powiedziec brutalnie, że nie wszyscy ludzie są na tym samym poziomie rozwoju duchowego :diabloti:
Mam własnie mała tymczasowiczkę, która kretyn wyrzucił razem z drugim psiakiem na przystanku, dobrze, że ta kobieta chociaż stara sie psu znaleźć dom...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

witam wszystkich po urlopie.
mam dobrą wiadomość,otóż psinka pozostała jakby w gronie znanych sobie osób.mam pani kamili zdecydowała ją zatrzymać u siebie więc sprawa rozwiązała się sama i w dodatku pozytywnie.dziękuję wszystkim wam za zainteresowanie i pozdrawiam serdecznie wszystkich którzy chcieli pomóc,oraz kibicowali lunce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='balena3']
mam dobrą wiadomość,otóż psinka pozostała jakby w gronie znanych sobie osób.mam pani kamili zdecydowała ją zatrzymać u siebie więc sprawa rozwiązała się sama i w dodatku pozytywnie..[/QUOTE]
To chyba najlepsze co mogło być dla suni .
Mam nadzieję Balena3 że zostaniesz tu z nami na dłużej :)

Link to comment
Share on other sites

Dobre zakończenie.
Też zachecam Cie do zostania z nami. Dogomania- Psy w potrzebie ma swoje wady, o których szybko sie czlowiek dowiaduje, ale jednak to wielki fenomen - ludzie nie znający sie zupełnie współpracuja, by pomagać czworonożnym braciom :-) :-) Zostań z nami! Możemy Ci obiecać, że będziesz czasem płakać :p czasem ze smutku, czasem ze szczęścia... :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...