Jump to content
Dogomania

Zadra zostaje w DT


Czaka

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Magda - super te metamorfozy...Aż mi w oczach łzy stanęły...
Wkleję Wam tu jeszcze jedną...


[IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/foksiu%20po%20zma%20%284%29.JPG[/IMG]

[IMG]http://photos01.allegro.pl/photos/oryginal/210/12/57/210125780[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

A Brutus zalatwil sie dzis ładnie na dworze.Cały asortyment poszedl:evil_lol: .Jak go przegoniłam po całym wąwozie,a on biegł za mna na tych swoich małych łapach,tak teraz padł trupem i jest cisza:evil_lol: .Zaraz bedzie papu,zje i ruszamy w dalsza trase.Dam mu wycisk za ta moja dzisiejsza nieprzespana noc.Zemsta jest słodka:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda - Zamość']Alpina metamorfoza super:loveu:

a Zadra i Adelka jak dwa wampirki wyglądają, czy to po północy zdjęcie było robione?:evil_lol: to zdjęcie Wam się udało:lol:
ale do ogłoszeń lepiej nie dawajcie[/quote]

One praktycznie cały czas tak się podgryzają, a jak Alelcia nie ma swojej mamusi w zasięgu ząbków, to podgryza nas.:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romek-Zamość']One praktycznie cały czas tak się podgryzają, a jak Alelcia nie ma swojej mamusi w zasięgu ząbków, to podgryza nas.:p[/quote]

oby z tego wyrosła, moja kocica stara baba a nadal mnie podgryza albo drapie w ramach atrakcji, jak jej się nudzi np.:roll: a ślady goją się kilka tygodni:diabloti:

fajne zdjęcie, na Dogo ciągle psiaki psiaki a tu nogi w skarpetkach:p

Link to comment
Share on other sites

Dzis Brutus miał mały wypadek.Próbował być szybszy od swoich łapek i przewrócił się na schodach:shake: .Bolala go łapa wiec poszlismy do wetki a ta stwierdziła, ze wszystko jest ok.Przy okazji sprawdziłam jego wage...prawie 2.10kg:evil_lol: .Zaraz wstawie fotki z dzisiejszego spaceru.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...