Jump to content
Dogomania

Zadra zostaje w DT


Czaka

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Heee, Heee...Heee...
Fusica - święta prawda!
Napewno Asia odłączyła internet a Romek (czego mu nie życzę ) stoi pewnie przywiązany krótkim łańcuchem do stołowej nogi, coby nie nawiał na jakiś "tymczas"...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][SIZE=3]Witajcie Cioteczki![/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3]Mieliśmy przyjemność wczoraj gościć w swoich skromnych progach Supergogę z TZ-em, i Martę z TZ-em. Było bardzo miło, a psiowych tematów nie było końca. No i możecie się domyśleć, że jakoś nie dałyśmy rady nic napisać, ale już melduję się z powrotem. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3]PS. W pierwszym momencie Romek wybierał się na tymczas do Iwonki, ale jak dowiedział się o planowanym przez nią remoncie , rozpakował walizkę. [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romek-Zamość'][FONT=Arial][SIZE=3]PS. W pierwszym momencie Romek wybierał się na tymczas do Iwonki, ale jak dowiedział się o planowanym przez nią remoncie , rozpakował walizkę. [/SIZE][/FONT][/quote]
To może DT u mnie przypadnie Romkowi do gustu ??? Fajne mieszkanko, kino domowe, duża lodówka, TZ w delegacji... Tylko gdyby zechciał w ciągu dnia wyprowadzić psa, zrobić niewielkie pranko i może umyć okna...:evil_lol:

Mam mojego i Zanzary synunia zdjątko w pracy na korkowej tablicy. No tak mi się koleżanka zachwyciła, że wydrukowałam jej zdjęcia Adelajdy... A nóz widelec serce jej TZta zmięknie???

Link to comment
Share on other sites

Fusika dzięki! Widzę, że przyjęłaś bardzo dobrą strategię. Adunia jest super suńką i musi mieć super domek. Jak się koleżanka na myśli, a Ty mi powiesz, że to dobry domek, to wsiadam w samochód i jadę do stolicy.
Iwonka miej się na baczności, wpraszamy się w odwiedzinki :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dla wszystkich zakochanych w małych siuraczkach... Brutusik :loveu:

[IMG]http://img65.imageshack.us/img65/6063/92907580bn6.jpg[/IMG]

[IMG]http://img259.imageshack.us/img259/7760/z1rl4.jpg[/IMG]

I Brutusik w jedynym godnym go miejscu... Łóżeczku...:evil_lol:

[IMG]http://img412.imageshack.us/img412/4600/z2fy5.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

A wiec tak:
- Brutusik wypieszczony przystojniak,
- Warszawa stoi otworem dla odwiedzających, a jak dacie znać kiedy to i grilek się znajdzie i kilka wiaderek farby dla Romeczka :diabloti:
- a i Delma się ucieszy / sprawdzimy czy pamięta :eviltong: /
- ja też proszę o zdjęcia Bianeczki :loveu: / Pusi :shake: /i leniuszka Tsukiego:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj dostałam super list od Pani Zary.
Kobitka obiecała zalogować się na dogo, więc mam nadzieję, że będzie osobiście zdawać Wam relacje, a powiem Wam, że robi to w bardzo sympatyczny sposób.
Zdjęcia Bianeczki będą jak moja koleżanka pojedzie do Taty z aparatem, bo to jest starszy człowiek i nie posiada swojego. Z tego co wiem, to Pani Tsukusia nie ma chwilowo dostępu do netu, a mój znajomy ma się spotkać z Panem Negry pod koniec tygodnia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda - Zamość']Mam mojego i Zanzary synunia zdjątko w pracy na korkowej tablicy. No tak mi się koleżanka zachwyciła, że wydrukowałam jej zdjęcia Adelajdy... A nóz widelec serce jej TZta zmięknie???[/quote]

tak w ogóle to i mojego:mad:[/quote]

Ja chcę tylko dodać, że to jest jeszcze synuś mojej Zadziorki! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...