Jump to content
Dogomania

Zadra zostaje w DT


Czaka

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Agusiu dzisiejsze zdjęcie Negry chciałam Ci wkleić dużo wcześniej, ale coś się działo na dogo :comp26:
Miała być sama Negra, ale załapały się kolanka mojego TZ-ta :evil_lol:


[IMG]http://img375.imageshack.us/img375/8096/img3009kr7.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romek-Zamość']Agusiu dzisiejsze zdjęcie Negry chciałam Ci wkleić dużo wcześniej, ale coś się działo na dogo :comp26:
Miała być sama Negra, ale załapały się kolanka mojego TZ-ta :evil_lol:


[IMG]http://img375.imageshack.us/img375/8096/img3009kr7.jpg[/IMG][/quote]


Dzięki, dzięki, maluszki jak zwykle urocze, ale Negra istne cudo!!! Kolanka Z-ta też niczego sobie owłosione!:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fusica']Hmmmmm.... Będziemy sie widziały w tym tygodniu... Upiję ja i zmuszę :diabloti:[/quote]
.....i porzucisz mnie w parku pod drzewem pijana :).Fusica moze zostac druga mamusia :) bede ci go podrzucac w nocy ty tak lubisz miec poligon w lozku:D

[B]Mam pytanie z innej beczki.Czy ktoras z was opiekuje sie lub zna psa ktory ma niewydolnosc krazenia. bo zostaly mi leki po moim nieboszczyku a szkoda zeby sie zmarnowaly.Chetnie oddam;)[/B]

[B]Furosemid,Siarczan chinidyny 200,Theospirex 150,Enarenal 5,Fortekor 5 i Aspargin.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zanzara'].....i porzucisz mnie w parku pod drzewem pijana :).Fusica moze zostac druga mamusia :)
[/quote]
Nie no, nie porzucimy cie nigdzie... W końcu mam psa pół-zaprzęgowego i chociaż jest wielkości koziego bobka, to dociągniemy cię jakoś do domu ;) Chociaż hmmmmm..., możemy cię też taką pijaną opylić na stadionie (to zaraz obok skaryszaka)...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fusica']Nie no, nie porzucimy cie nigdzie... W końcu mam psa pół-zaprzęgowego i chociaż jest wielkości koziego bobka, to dociągniemy cię jakoś do domu ;) Chociaż hmmmmm..., możemy cię też taką pijaną opylić na stadionie (to zaraz obok skaryszaka)...[/QUOTE]
Eeee powiedza ze kiepski interes bo zabidzona i nie znam chinskiego:P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romek-Zamość']Witaj Zanzara, a ja się tylko pytam gdzie są Twoje zachwyty nad ostatnim zdjęciem Brutusa?! :mad: Czy widzisz różnicę od Waszego spotkania?[/QUOTE]
Jasne ze widac.Romek wyglada raczej na silnego faceta a tu taki numer :) Ciesz sie ze Brutusik to niejadek:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...