Jump to content
Dogomania

Poldek ma super dom w Holandii


asiaf1

Recommended Posts

  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='asiaf1']właśnie się dowiedziałam, że Ci pożal sie boże państwo zostawili go samego na łąńcuchu na działce. Oni sa juz w w-wie a mąż tej baby jeździ raz dziennie dac mu jeść:mad::-([/quote]

Boże:placz: serce mi pęknie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KWL']Biedny :-( Spróbujmy coś wymyślić. Pierwsze pytanie, jakimi hotelikami lub płatnymi tymczasami dysponujemy mamy coś 10 zł doba ?[/quote]

Asia coś ma, ona ma juz karty stałego klienta ;)w większości w okolicach Warszawy. Mam na myśli hotele, pewnie trochę droższe niż 10zł/doba.

Link to comment
Share on other sites

Na forum milosnikow podhalanow, Camara wysunela propozycje pomocy od tego forum w finansowaniu ew.hoteliku dla Poldka. Zajrzyjcie na forum podhalanow i ogloscie zbiorke na koszty utrzymania psa, bo jest to najwlasciwsze miejsce , aby udzielilo pomocy podhalanopodobnemu . Lepiej dzialac razem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='li1']Na forum milosnikow podhalanow, Camara wysunela propozycje pomocy od tego forum w finansowaniu ew.hoteliku dla Poldka. Zajrzyjcie na forum podhalanow i ogloscie zbiorke na koszty utrzymania psa, bo jest to najwlasciwsze miejsce , aby udzielilo pomocy podhalanopodobnemu . Lepiej dzialac razem.[/quote]
jestem w stałym kontakcie z Camrą, dziękuję za wszelkie propozycje pomocy.

Link to comment
Share on other sites

Myślę że możemy kwestować na obydwu forach. Ustalmy najpierw.
- Czy ktos się deklaruje koordynować sprawy od strony finansowej ? Czyli udostępnić konto i rozliczać wpłaty i opłaty ?
- Jeśli nie to korzystamy z konta fundacji (osobiście preferuje AFN i mogę to bardzo dokładnie uzasadnić dlaczego)
- Już teraz nawet nie dysponując jeszcze kasą możemy zająć się szukaniem miejsca w hotelu, proszę obdzwońcie odpytajcie znane wam hoteliki i dajcie znać o efektach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiaf1']Psiak jest już od wczoraj w hotelu w Otwocku.
Podobno bardzo tęskni i wyje za dawnym domem:placz:
Czy jest może ktoś z okolic, kto mógłby podjechać i zrobić mu zdjęcia?[/quote]

Przyznaję, jestem z okolicy, ale mam zapsuty aparat i fatalną sytuację czasową...
Ale poprosze koelżankę

Link to comment
Share on other sites

Przelałam - w imieniu Forum Miłośników Podhalanów - 200 zł na hotelikowe potrzeby Poldka.

mysza, jeżeli masz możliwość zrobienia mu fotek - to bardzo, bardzo proszę :modla: Poldek powinien być intensywnie ogłaszany, dość już w życiu przeszdł - a bez porządnych fotek to trudne :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Białe Szczęście']Proszę o fotki wykąpanego, z tego co mi doniesiono, Poldzia.
Do Camary, albo do mnie (e-mail na stronie www).
I.. trzymajcie kciuki. Barrrdzo mocno, barrdzo!!![/quote]

Przepraszam, nie dałam jeszcze rady załatwić zdjęć, koleżanka nie mogła a ja naprawdę nie miałam czasu. Mieszkam w okolicy ale to jest jakieś pól godziny samochodem, nie tak znowu blisko. Obiecuję że załatwię fotki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...