Jump to content
Dogomania

PudLove czyli życie zwariowanego pudla i reszty gromadki


Aleksandrossa

Recommended Posts

Oj takie gniotki :roll:

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg100/scaled.php?server=100&filename=dsc0288c.jpg&res=landing[/IMG]

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg543/scaled.php?server=543&filename=dsc0300x.jpg&res=landing[/IMG]

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg607/scaled.php?server=607&filename=dsc0286lm.jpg&res=landing[/IMG]

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg442/scaled.php?server=442&filename=dsc0277a.jpg&res=landing[/IMG]

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg844/scaled.php?server=844&filename=dsc0279i.jpg&res=landing[/IMG]

I chyba wsio... Reszta jest jeszcze gorsza :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Illusion'][URL]http://desmond.imageshack.us/Himg100/scaled.php?server=100&filename=dsc0288c.jpg&res=landing[/URL]

O, a kto to taki... :evil_lol:[/QUOTE]
Hmm... A jakaś dama z cudownymi oczętami :loveu:

[quote name='Izabela124.']Byłaś już z Chicem u fryzjera? :cool3: Co z tą przepukliną?[/QUOTE]
Jeszcze nie, pojedziemy pewnie w przyszłym tygodniu na ścięcie...
Mamy teraz 2 tyg nie ma i nie mamy jak się dostać do weta i do groomera.
Przepuklinkę masuję codziennie tak jak ktoś pisał ale po powrocie mamy i tak się wybierzemy i od razu zachipujemy młodego :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandrossa']
Jeszcze nie, pojedziemy pewnie w przyszłym tygodniu na ścięcie...
Mamy teraz 2 tyg nie ma i nie mamy jak się dostać do weta i do groomera.
Przepuklinkę masuję codziennie tak jak ktoś pisał ale po powrocie mamy i tak się wybierzemy i od razu zachipujemy młodego :)[/QUOTE]
Sama później próbuj małego wcinać, bo zbankrutujesz na tym groomerze :D W końcu się nauczysz :)
Kissunia też muszę zaczipować. Nie wiesz kiedy w Wawie darmowe czipowanie?
Będę trzymała kciuki, by przepuklina zniknęła :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Sama później próbuj małego wcinać, bo zbankrutujesz na tym groomerze :D W końcu się nauczysz :)
Kissunia też muszę zaczipować. Nie wiesz kiedy w Wawie darmowe czipowanie?
Będę trzymała kciuki, by przepuklina zniknęła :)[/QUOTE]
My nie z Wawy także nie wiem:cool3:
U nas w Siedlcach teoretycznie jest obowiązkowe chipowanie ale my mieszkamy poza miastem, na wsi i tam jesteśmy zameldowani także darmowego chipa mieć nie możemy :roll:
Póki co jak dzwoniłam do fryzjera to młody się łapie w ,,promocję dla szczeniaków" i jego strzyżenie będzie kosztowało 35 zł :)
Kiedyś pewnie będę sama go obcinała ale póki co wolę żeby to zrobił fryzjer który ma już doświadczenie, przyzwyczai go do maszynki itp... Poza tym młody teraz się strasznie wierci i bałabym się że zrobie mu krzywdę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandrossa']My nie z Wawy także nie wiem:cool3:
U nas w Siedlcach teoretycznie jest obowiązkowe chipowanie ale my mieszkamy poza miastem, na wsi i tam jesteśmy zameldowani także darmowego chipa mieć nie możemy :roll:
Póki co jak dzwoniłam do fryzjera to młody się łapie w ,,promocję dla szczeniaków" i jego strzyżenie będzie kosztowało 35 zł :)
Kiedyś pewnie będę sama go obcinała ale póki co wolę żeby to zrobił fryzjer który ma już doświadczenie, przyzwyczai go do maszynki itp... Poza tym młody teraz się strasznie wierci i bałabym się że zrobie mu krzywdę :)[/QUOTE]Myślałam, że jesteś z Wawy :D
Ja poczekam na darmowe chipowanie :)
Kiss też na początku strasznie się wiercił przy pielęgnacji, teraz się ogarnął :D

Link to comment
Share on other sites

Niestety, 90 km do Wawy mam :shake:
Ale nie jest źle, jak mam kilka dni wolnego to sobie czasami wpadam do Kasi a stamtąd do Wawy chwilunia :cool3:
Hmm... Ciągle myślę nad tym ile płaciliśmy za chipowanie Nerka...
Chyba coś ok.60 zł jak się nie mylę...

Wczoraj Chico robił za psa pasterskiego :cool3:
Ganiał kury babci po całym podwórku, radochę straszną miał chłopak :cool3:
Szkoda tylko że kury nie odwzajemniały jego entuzjazmu :evil_lol:
No i po powrocie była obowiązkowa kąpiel bo młody chyba się w czymś wytarzał i strasznie śmierdział :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chein']Dzień Dobry Misiaki! Jak tam poniedziałkowy poranek mija? :cool3:[/QUOTE]
Cześć Ciociu :hand:
Mija bardzo dobrze :p
Młody śpi sobie pod biurkiem i jest spokój :cool3:
[quote name='darii_iia']Najlepiej pójść pierwszy raz z maluchem, przyjrzeć się jak groomerka go obcina itp. I następny raz możesz sama spróbować. ;)
A fotki fajne, czepiasz się. :eviltong:[/QUOTE]
Właśnie też dlatego chcemy na początek iść :)
Yorczycę babci sama obcinam, może jakoś powalająco nie jest ale to wiejski pies więc da się znieść :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='darii_iia']Najlepiej pójść pierwszy raz z maluchem, przyjrzeć się jak groomerka go obcina itp. I następny raz możesz sama spróbować. ;)
A fotki fajne, czepiasz się. :eviltong:[/QUOTE]
Ja tak właśnie zrobiłam. Wiadomo, w domu, przy pańci dużej mniej stresu. Chociaż teraz się ścinamy u zaufanej koleżanki i oboje jesteśmy bardzo zadowoleni :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandrossa']Niestety, 90 km do Wawy mam :shake:
Ale nie jest źle, jak mam kilka dni wolnego to sobie czasami wpadam do Kasi a stamtąd do Wawy chwilunia :cool3:
Hmm... Ciągle myślę nad tym ile płaciliśmy za chipowanie Nerka...
Chyba coś ok.60 zł jak się nie mylę...

Wczoraj Chico robił za psa pasterskiego :cool3:
Ganiał kury babci po całym podwórku, radochę straszną miał chłopak :cool3:
Szkoda tylko że kury nie odwzajemniały jego entuzjazmu :evil_lol:
No i po powrocie była obowiązkowa kąpiel bo młody chyba się w czymś wytarzał i strasznie śmierdział :roll:[/QUOTE]Ja mam 300km :eviltong:
Bobik chipowałam za darmo, bo akurat na akcję trafiłam
Kiss uwielbia ganiać wszystko co się rusza ha ha Kury, koty, gołębie najbardziej :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...