Jump to content
Dogomania

Pilnie zbieramy na leczenie schorowanego w onka!!!!


Mayuko

Recommended Posts

[SIZE=2][IMG]http://i48.tinypic.com/121ydro.jpg[/IMG]

[B]W takich warunkach przebywa 8-letni pies w typie owczarek niemiecki na jednym z osiedli Tarnowa. Interweniowaliśmy kilkakrotnie nawet ze strażą miejską.[/B]
[B]Właścielka posesji nie widzi nic złego w warunkach jakich przebywa pies i w tym że jest chory. Sprawa ciagnie się od lutego [/B][B]pies nie otrzymał pomocy weterynaryjnej do dziasiaj. Ma uszy w fatalnym stanie, piszczy za każdym razem kiedy się dotyka jego głowy.[/B]
[B]Jest bardzo łagodny bardziej przestraszony i wycofany. Radko opuszcza swoją "budę". Włascielka chętnie też pozbędzie się go.[/B]
[B]Dla niej tylko dodatkowy kłopot, podbno pies nie jest jej tylko byłego męża z mężem nie ma żadnego kontaku, ale pies przebywa na jej posesji więc jest za niego [/B][B]odpowiedzialna. Niestety nie mam więcej zdjęć, kobieta zabroniła fotografować psa, który nie jest jej jak cały czas twierdzi?! [/B]
[B]Naważniejsze w tym momencie jest wyleczenie jego uszów, domu też trzeba będzie poszuakć mu nowego, choć nie będzie to łatwe. Nie jest [/B][B]już młody, nie szczeka ale to pewnie przez chore uszy, każdy ruch głowy sprawia mu ból. [/B]
[/SIZE]

Edited by Mayuko
Link to comment
Share on other sites

[B]wydatki:[/B]
45 zł - leczenie uszu
30 zł - odrobaczenie


[B]wpływy:[/B]
70 zł - z bazarku od masza44 [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228323-To-zawsze-poprawia-mi-humor-)-Zakończony-Do-USUNIĘCIA+"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228323-To-zawsze-poprawia-mi-humor-)-Zakończony-Do-USUNIĘCIA[/URL]
5 zł - wpłata od Mayuko (04.08.2012)

Edited by aga.k
Link to comment
Share on other sites

W takich warunkach nigdy nie wyzdrowieje, trzeba mu nowego domu i na już te uszy leczyć, ja mogę przelać jakąś kasę na leczenie, tylko ktoś musi dopilnować, żeby poszedł do weta i żeby dostał zastrzyki/ krople itp, tej babie ja nie ufam, to jakiś potwór bez resztek sumienia i serca, bez jakiejkolwiek wrażliwości.
Zrobię mu kilka ogłoszeń również- może się ktoś zlituje i go przygarnie w lepsze warunki....na kogo kontakt??
Buda jest tragiczna , ten syf naokoło straszny

Link to comment
Share on other sites

Kobieta łaskawie poszła z psem do weterynarza ale tylko dlatego, że my zapłacimy za leczenie. Wet stwierdził grzybicę, wyczyścił psu uszy i dał jakiś antybiotyk. Mówił, że to powinno wystarczyć. Musimy zapłacić 45 zł, będziemy zbierać na kolejnym bazarku.

Ogłoszenia się przydadzą oczywiście, tylko w tej chwili dziewczyny mają tylko to jedno zdjęcie, musi wystarczyć. Numer telefonu może do mnie: 695 877 807, [email][email protected][/email]
Mam numer do tej głupiej .... ale podanie go w ogłoszeniu chyba nie jest dobrym pomysłem.

Link to comment
Share on other sites

aga.k lepiej namiary na Ciebie, ja tej babie bym nie ufała ona odda psa byle komu byle gdzie , na łańcuch.
Z mojego bazarku na OTOZ jest już coś koło 70 zł a do 7.07 powinno jeszcze być więcej więc jakby co nie martwcie się o finanse tylko leczcie go, i jeszcze plis kupcie mu coś na pchły i kleszcze to już mu na pewno ulgę przyniesie.
Miałyśmy się wczoraj spotkać w Kłaju ale ja nie miałam transportu i nie pojechałam...Mam nadzieję że ktoś wyprzytulał w moim imieniu Sebusia, Princa, Brutusa i Szarika...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masza44']aga.k lepiej namiary na Ciebie, ja tej babie bym nie ufała ona odda psa byle komu byle gdzie , na łańcuch.
Z mojego bazarku na OTOZ jest już coś koło 70 zł a do 7.07 powinno jeszcze być więcej więc jakby co nie martwcie się o finanse tylko leczcie go, i jeszcze plis kupcie mu coś na pchły i kleszcze to już mu na pewno ulgę przyniesie.
Miałyśmy się wczoraj spotkać w Kłaju ale ja nie miałam transportu i nie pojechałam...Mam nadzieję że ktoś wyprzytulał w moim imieniu Sebusia, Princa, Brutusa i Szarika...[/QUOTE]

[B]masza[/B], dzięki
Mayuko ma najbliżej do tego psiaka, poproszę żeby mu kupiła jakieś kropelki. Ja mam kilkanaście kilometrów do Tarnowa.

Mama wyczytała gdzieś na wątku, że potrzebujesz transportu do kurnika ale samochody po brzegi załadowane były kocami, kołdrami i ludźmi... Szarik sponiewierał mnie trochę a najbardziej zauroczył Dingo i Axel, zresztą wszystkie są kochane. Wszystkie psy wyszły na spacer, niektóre po 2 razy. Przyjechało nas 7 osób + Karina. Może spotkamy się gdzie indziej, może w trochę przyjemniejszych okolicznościach...

Edited by aga.k
Link to comment
Share on other sites

przepraszam, że tak późno, psiaczek był na wizycie, wyczyszczono mu uszy dostał maść. Zaniosłam właścicielce, zalecenia zapisałam na opakowaniu i przez 10 dni trzeba uszka smarować powinno pomóc jak nie to czeka nas kolejna wizyta u wetka :/ i opierdzel dla kochanej pani bo nie wolno przerywać kuracji !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Od maszy44 z bazarku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228323-To-zawsze-poprawia-mi-humor-%29-Zako%C5%84czony-Do-USUNI%C4%98CIA+"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228323-To-zawsze-poprawia-mi-humor-)-Zakończony-Do-USUNIĘCIA[/URL]
wpłynęło 98 zł (19.07.2012)
Z tego 70 zł będzie dla psiaka z tego wątku (on chyba nawet nie ma imienia) a 28 zł doliczamy Balbinie na zmniejszenie długu za sterylizację
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/222614-Balbinka-zamarzaj%C4%85ca-w-azylowej-budzie-szuka-dmku!!!!!/page6[/url]
[B]masza44[/B] bardzo dziękujemy:Rose:

rozliczenia w drugim poście

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...