Jump to content
Dogomania

Hunter z Beskidu Wyspowego..:)


Agata A.

Recommended Posts

[quote name='phase']Nie dość, że przepiękne zdjęcia to jeszcze Huncio wyrósł na naprawdę świetnego psiaka, wygląda rewelacyjnie!!!! Tylko pozazdrościć! ;)


pzdr.[/QUOTE]


Dziękuję, oj wyrósł:-) może na zdjęciach nie wygląda ale zrobił się klops 50kg:-)
My równiez pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='Agata A.']a tutaj zimny łokieć:-)

[IMG]http://i60.tinypic.com/2nrdekx.jpg[/IMG][/QUOTE]


Mam pytanko,mianowicie wozisz Huntera w bagazniku czy na siedzeniach?
Jezeli w bagazniku to tak glupio zapytam nie obijasz mu glowy przy zamykaniu :oops:
Ja naszgo malego kilka razy obilam i w rezultacie jezdzi z suka z tylu na siedzeniu,ale mimo zapiecia nie usadzie co bardzo mi przeszkadza,dlatego wolalabym zdecydowanie zeby siedzial w tym bagazniku tym bardziej,ze patrzac na to zdjecie zarowno bagaznik jak i klape mamy podobne :eviltong:
Hunter siedzi tam?Stoi?Czy probuje dostac sie do przodu podczas jazdy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zosia-Samosia']Mam pytanko,mianowicie wozisz Huntera w bagazniku czy na siedzeniach?
Jezeli w bagazniku to tak glupio zapytam nie obijasz mu glowy przy zamykaniu :oops:
Ja naszgo malego kilka razy obilam i w rezultacie jezdzi z suka z tylu na siedzeniu,ale mimo zapiecia nie usadzie co bardzo mi przeszkadza,dlatego wolalabym zdecydowanie zeby siedzial w tym bagazniku tym bardziej,ze patrzac na to zdjecie zarowno bagaznik jak i klape mamy podobne :eviltong:
Hunter siedzi tam?Stoi?Czy probuje dostac sie do przodu podczas jazdy?[/QUOTE]

Hunter zawsze jeździ w bagażniku... wtedy toyota jest przerabiana na mini vana i składamy tylne siedzenia i ma około 400l miejsca:-) zawsze leży, chyba że gdzieś zwalniama na rondzie albo zatrzymuje się na światłach to wtedy wstaje żeby zobaczyć gdzie jest.. nigdy nie myśli nawet o tym żeby przedostać sie na siedzenia... Głową nie obija nawet na stojąco więc ma komfort... czasem bywa tak że jedziemy wieksza grupa 5 osob więc automatycznie Hunterowi pozostaje jedynie bagazni skompresowany, ale mieści sie na stojąco i jest w stanie się normalnie położyć:-) jest to pies skompresowany:-) jak nasze auto:-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...