Jump to content
Dogomania

Mikroszczurowiewióropies


Baton

Recommended Posts

[quote name='Ty$ka']Dobra, dobra... Ty się nie pogrążaj - ja wiem, co miałaś na myśli :evil_lol:
Hihi... :P I teraz spamujemy Joyową galerię. ;][/QUOTE]
No wiesz... Galerię Lejdi spamujemy rozmową o butach...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']A morusowa już dawno zaspamowana na śmierć :D I znowu będzie wpis Ptysiakowej: "Boszz... ile Wy piszecie" 8)[/QUOTE]
No dokładnie :) Od kilku dni ten sam schemat...piszemy ile wlezie, ktoś zwraca nam uwagę że tyle piszemy, udajemy, że to nie my i piszemy dalej :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maryg22']No dokładnie :) Od kilku dni ten sam schemat...piszemy ile wlezie, ktoś zwraca nam uwagę że tyle piszemy, udajemy, że to nie my i piszemy dalej :lol:[/QUOTE]
Szlachta nie pisze ile wlezie, szlachta przeprowadza konwersację :lol:

Mówiłam Ci, że dogo świruje to nie chciałaś słuchać :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Szlachta nie pisze ile wlezie, szlachta przeprowadza konwersację :lol:

Mówiłam Ci, że dogo świruje to nie chciałaś słuchać :P[/QUOTE]
No, ależ oczywiście...szlachto :)
Ja nie chciałam słuchać:-o Coś Ci się chyba pomyliło... przecież ja nawet tak usprawiedliwiałam nasze gadulstwo :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maryg22']Ja nie chciałam słuchać:-o Coś Ci się chyba pomyliło... przecież ja nawet tak usprawiedliwiałam nasze gadulstwo :)[/QUOTE]
Ok, niech Ci będzie - może i mi się pomyliło. :P Ale podobno tak nasz rocznik ma :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Ok, niech Ci będzie - może i mi się pomyliło. :P Ale podobno tak nasz rocznik ma :lol:[/QUOTE]
Widzę że pojęłaś moją logikę...BRAWO:klacz::klacz::klacz:
Ale czy tym razem to Ty czegoś nie sugerujesz? ;)
Już wiem! To on tyle za nas pisze : :user: :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']:niewiem: a w ogóle to chciałam powiedzieć, że brzydką mamy dziś pogodę :grins: (:evil_lol:)[/QUOTE]
Bardzo na temat :lol:
Ale faktycznie piękna to ona nie jest...dzisiaj ze spaceru uciekałam:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...