Jump to content
Dogomania

Mikroszczurowiewióropies


Baton

Recommended Posts

[quote name='Gezowa']To nie moja wina! :-([/QUOTE]
A właśnie, że Twoja! :evil_lol: haha xD
[quote name='jmcp94']I ja jestem :D Mam nadzieje że wiewiórę kiedyś na żywo zobaczę :)[/QUOTE]
To trzeba się na spacerek wybrać :D Dwa charty, które zajmą się sobą na wzajem, i cziłka, która zajmie się sobą :evil_lol:

[quote name='Izabela124.']Zrobiłaś zdjęcia grzywaczy? :D[/QUOTE]
Chciałam jakieś zdjęcia porobić, nawet aparat naładowałam, ale takie ciemne to to powychodziło, że ledwo cokolwiek widać :roll: Także przykro mi, ale fotek ni ma :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maryg22']

To trzeba się na spacerek wybrać :D Dwa charty, które zajmą się sobą na wzajem, i cziłka, która zajmie się sobą :evil_lol:[/QUOTE]

Ja widzę tam jeszcze pomiędzy Wartkunię która obiega wszystkich wkoło radośnie podskakując i ujadając :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Szkoda :( :([/QUOTE]

[quote name='Ana :)']szkoda, szkoda :([/QUOTE]
szkoda, szkoda, szkoda :-( :lol:

[quote name='Majkowska']Ja widzę tam jeszcze pomiędzy Wartkunię która obiega wszystkich wkoło radośnie podskakując i ujadając :diabloti:[/QUOTE]
Haha, to do Trójmiasta wpadaj :p
[quote name='jmcp94']Ja to widzę raczej jako jedno wielkie polowanie :diabloti: :diabloti: Chociaż..... Joy pewnie jeszcze wszystkich poustawia :P[/QUOTE]
Oj nie wiem czy by ich poustawiała. Ona to lękliwa trochę i miękka strasznie, no ale jakby zbyt nagminnie naruszali jej przestrzeń to by zębami faktycznie mogła odstraszać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Ależ ja nic nie mówię ;][/QUOTE]
Nie, wcale :lol:

[quote name='Sonka95']E tam dała by rade poustawiać towarzystwo psie :diabloti: wierze w małą Joy :cool3:[/QUOTE]
Chociaż jedna :loveu:

[quote name='(:Buńka:)']Uszanowanko :D
Braku fot nie wybaczam:diabloti:[/QUOTE]
[URL="https://imageshack.com/i/e9jz7uj"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/513/jz7u.jpg[/IMG][/URL]
:diabloti:

[quote name='Zuzia&Szanti']Ale przynajmniej się starała, bo zrobiła tylko jej nie wyszły ;) .[/QUOTE]
Jaka kochana :loveu:, nie to co Buńka :mad:

[quote name='Laylachihuahua']Tak patrzę na pogodę i się zastanawiam co z naszym weekendowym spacerem?:roll:[/QUOTE]
Tak właśnie się zastanawiam nad tym spacerem :D Myśmy planowały niedziele, dobrze pamiętam? Bo jutro na pewno nie mogę ;)
Ja z mojej strony myślę, że możemy iść. Właśnie wróciłam ze spaceru z młodą i jedyny problem jest w terenie miejskim - osolonym :roll: Wejście na sól = natychmiastowe zatrzymanie + podniesienie co najmniej jednej łapy :lol: Ale gdy się wejdzie w tereny 'dzikie' łazi bez problemu ;) Także z mojego punktu widzenia wychodzi, że możemy iść :D Nie wiem jak u Was to wygląda ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']U mnie jest tyle śniegu, że Joy na pewno zakopałaby się :D[/QUOTE]
Nie wątpię :D U mnie pewnie też w niektórych miejscach mógłby być problem :evil_lol:

[quote name='Ty$ka']łii tam, wtedy zawsze można jej zrobić ścieżkę - labirynt, miałaby zajęcie :lol:[/QUOTE]
haha, świetny pomysł :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maryg22']

Tak właśnie się zastanawiam nad tym spacerem :D Myśmy planowały niedziele, dobrze pamiętam? Bo jutro na pewno nie mogę ;)
Ja z mojej strony myślę, że możemy iść. Właśnie wróciłam ze spaceru z młodą i jedyny problem jest w terenie miejskim - osolonym :roll: Wejście na sól = natychmiastowe zatrzymanie + podniesienie co najmniej jednej łapy :lol: Ale gdy się wejdzie w tereny 'dzikie' łazi bez problemu ;) Także z mojego punktu widzenia wychodzi, że możemy iść :D Nie wiem jak u Was to wygląda ;)[/QUOTE]

Tak, tak, niedzielę:) No u nas to no problem, Layli śnieg się mega podoba i dostaje bzika:) To co? Kolibki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Laylachihuahua']Tak, tak, niedzielę:) No u nas to no problem, Layli śnieg się mega podoba i dostaje bzika:) To co? Kolibki?[/QUOTE]
No to Kolibki :D A z nami będzie szła jeszcze ta Twoja znajoma (nie pamiętam imienia :oops:) i jej cziłka Cekin (mam nadzieje, że chociaż tu imię dobrze zapamiętałam :lol:)? Bo chyba coś tam wtedy o nich pisałaś, że w końcu mogłybyśmy się razem wybrać :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...