Jump to content
Dogomania

Mr. Rocky & Mrs. Leokadia oraz czarna bestyjka i reszta stada xD


Buńka

Recommended Posts

[quote name='maryg22']No niech Ci będzie :lol:
Ach, to ja już wszystko rozumiem - następnym razem wolę chyba jednak jagodowy w takim razie :lol:
Mogą i być same jagody, ale małe poproszę :P[/QUOTE]
Nie ma problemu :)
A jagódki już podaję :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='(:Buńka:)']Nie ma problemu :)
A jagódki już podaję :cool3:[/QUOTE]
Dziękuję ślicznie - są prawie tak dobre jak soczek :loveu:
A właśnie... zapomniałam - dodajesz coś do tego soczku? Bo niestety parę osób mi już mówiło że się po nim dziwnie zachowuję i że się od niego uzależniłam... xD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maryg22']Dziękuję ślicznie - są prawie tak dobre jak soczek :loveu:
A właśnie... zapomniałam - dodajesz coś do tego soczku? Bo niestety parę osób mi już mówiło że się po nim dziwnie zachowuję i że się od niego uzależniłam... xD[/QUOTE]
Absolutnie do soczku nic nie jest dodawane :diabloti: A bynajmniej nic nielegalnego :megagrin:
A uzależniać owszem uzależnia bo jest taki dobry xD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='(:Buńka:)']Absolutnie do soczku nic nie jest dodawane :diabloti: A bynajmniej nic nielegalnego :megagrin:
A uzależniać owszem uzależnia bo jest taki dobry xD[/QUOTE]
O, to już się nie martwię - przynajmniej jak mnie policja złapie to nic mi nie zarzucą w związku z tym soczkiem :P

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='maryg22']O, faktycznie :lol: Mówiąc szczerze nie spodziewałam się tego :diabloti:[/QUOTE]

No wiesz co... pfi

[quote name='Franca81']Doberek ja sem netoperek. Jak tu cichutko :crazyeye:[/QUOTE]

Cisza przed burzą

[quote name='Ty$ka']Gdzie się podziała Bunia? :([/QUOTE]

Zabłądziłam w lesie :evil_lol:

[quote name='Angi']olała dogo, dla fejsa :grins:[/QUOTE]

Lubię to :diabloti:

[quote name='leónowa']Tyska opuściła grupę to teraz niech żałuje, tyle ciekawych rozmów ją omija:diabloti:[/QUOTE]

Nie wie co traci

[quote name='Franca81']Buniaaaaaaa !!! Watek Ci spamuja. :diabloti:[/QUOTE]

Przyzwyczaiłam się ;)

[quote name='maryg22']Bo Buńka swój wątek opuściła :evil_lol:[/QUOTE]

Nie opuściła, nie opuściłam... wielka Bunia czuwa:diabloti:
[quote name='Kaaasia']Krzesłem ją :diabloti:[/QUOTE]

Ałć :D

[quote name='leónowa']Buuuniaczek, dawaj focisze:mad::evil_lol:[/QUOTE]

Dała bym jak bym miała xD

A teraz: Witojcie po długiej przerwie !
Działo się oj działo u nas i to tyle, że już nawet nie pamiętam wszystkiego. Z najnowszych wieści to takie, że w zeszłym tygodniu walczyłam z nosówką ... Myślałam, że to choróbsko nam nie zagraża bo kundle szczepione ale jednak się pomyliłam i Murzyn nam ostro przychorował... ale teraz jest już dobrze. Jedynie schudł mi strasznie no i nie powiem bo źle wygląda... przyzwyczaiłam się do wersji baryłkowatej za bardzo.
Majówkę spędziłam na podawaniu kroplówek psom sąsiadki które zachorowały na parwowirozę.... z trzech chorych psiaków przeżył tylko jeden :( Ale teraz ma się już dobrze <3
16 kwietnia do mojego mini zoo dołączyły 2 pokręcone ogony :D Wiem, że prawie wszyscy widzieli już fotki na fb ale wstawiam dla tych którzy nie widzieli ... fotki już mocno nieaktualne bo szczurasy mi wyrosły i to sporo no ale macie
W dniu przyjazdu:
Adelajda Dumbo Hooded
[IMG]http://oi59.tinypic.com/15fq0m1.jpg[/IMG]

Tu pojawia się wielki problem bo już podczas kupowania powiedzieli mi że co do płci to tak pół na pół... była malutka i ciężko było określić jej płeć... no i tak zostało :-o Do tej pory debatujemy czy to samiec czy samica... według Maryś to obojniak:loveu:

A to już 100% samiec Julian Standard Fuzzy ( tak, tak doczekałam sie wymarzonego łysolca )
[IMG]http://oi59.tinypic.com/5felgy.jpg[/IMG]

Jest pomysłowy, bardzo ciekawski i odważny a przede wszystkim zakochany w pańci po uszy!

[IMG]http://oi60.tinypic.com/dnen8y.jpg[/IMG]

Do tego słodko się denerwuje :evil_lol:

[IMG]http://oi57.tinypic.com/2znobw5.jpg[/IMG]

[IMG]http://oi61.tinypic.com/1zdamh3.jpg[/IMG]

Postaram się na weekendzie zrobić jakieś świeże fotki mojemu zwierzyńcowi i ponadrabiać dogo...
A no i zapomniała bym o najważniejszym... Rokulec dzisiaj wytarzał się w jakimś umarniętym zwierzątku a pańcia mu wszystko wybaczyła... Dlaczego? Bo mój aniołek dzisiaj obchodzi 6 urodzinki :loveu: Jak ten czas leci... dopiero był małym okruszkiem który ginął nawet w skoszonym trawniku :diabloti:
Także dzisiaj świętujemy :tort:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...