Jump to content
Dogomania

Trzy szczeniaczki znalezione w krzakach. Pilnie potrzebny DT od zaraz.


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ewu']Klaudia jest zalatana, napiszę smsa żeby napisała co u maleństw.[/QUOTE]

Byłam dzisiaj znowu w Punkcie - maleństwa powiedzmy, że mają się dobrze (o ile w takim miejscu może być dobrze),
rosną jak na drożdżach. Klaudia dogląda, dokarmia i tuli za każdym razem kiedy tam jest:)

Link to comment
Share on other sites

[I]Wczoraj maleństwa dostały waniliowy serek.
Jakbyście tylko widzieli jaki on był pyszny!!!
MNIAM!!!!
Maluszki już jedzą samodzielnie - staram się im kupować serki i robić kaszki - zawsze to odciąża mamę...
Niestety pojawia się problem...
Maluchy już biegają na całego...
Są w klatce ,ale mama musi mieć drzwiczki otwarte,bo musi na siusiu wychodzić...
Maluszki są tak małe,że bez problemu mogą wejść pod budę,lub do innych psów...
I wtedy...
Nieszczęście gotowe...
No i jest jeszcze mama...
W tych warunkach nie ma co liczyć na wyciągnięcie Jej z tego stanu...[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][I]Wczoraj maleństwa dostały waniliowy serek.
Jakbyście tylko widzieli jaki on był pyszny!!!
MNIAM!!!!
Maluszki już jedzą samodzielnie - staram się im kupować serki i robić kaszki - zawsze to odciąża mamę...
Niestety pojawia się problem...
Maluchy już biegają na całego...
Są w klatce ,ale mama musi mieć drzwiczki otwarte,bo musi na siusiu wychodzić...
Maluszki są tak małe,że bez problemu mogą wejść pod budę,lub do innych psów...
I wtedy...
Nieszczęście gotowe...
No i jest jeszcze mama...
W tych warunkach nie ma co liczyć na wyciągnięcie Jej z tego stanu...[/I][/QUOTE]
O Boże tylko nie to.... Trzeba je stamtąd za wszelką cenę zabrać. Są jakieś propozycje domów na fb, MTD pisała,
Boję się o nie , wiem co się stało z rodzeństwem mojego Pączusia...:(

Link to comment
Share on other sites

[I]Dwie sunieczki - biała i mała brązowa pojechały do dt z opcją ds - a w zasadzie dzisiaj pojadą.
Pani z Poznania wyjechała po Nie pociągiem o 2 w nocy...
Zostało jedno samotne maleństwo z przerażoną Mamą...
GBiedna ta mama straszliwie...
Maluchy zjadły wczoraj wielki waniliwowy serek - drugi zjadła około 4 miesięczna sunia goldenka - trafiła do Punktu z Mamą... :roll:[/I]

Link to comment
Share on other sites

no to nie ma co płakać nad tym co z nią będzie, tylko ktoś musi zrobić zdjecie i ogłoszenia, bez tego przecież ani rusz, ja mogę powielać ale jakaś komunikacja musi być, a nie tak jak w przypadku szczeniaków, proszę Klaudie by mi napisała co mam pisać ludziom, którzy odpowiadają mailowo na ogłoszenie i nie dostaje żadnych info, proszę więc by dzwonili, to dostaje zjebkę od nich, że ciągle nikt nie odbiera, no i co ja mam pisać zainteresowanym? Wiem, że ludzie są zabiegani, ale no wątki się zakłada po to by uzyskać pomoc, chyba? A ja nie jestem w stanie pomagać w taki sposób, bo tylko się denerwuję.
Jeszcze na fb przeczytałam, że szczeniaki nie mają ogłoszeń, no ręce opadają :(

Link to comment
Share on other sites

[I]Ale ja nie jestem na etacie w odbieraniu telefonów.
Na tyle na ile pozwala mi na to praca telefony odbieram.
Na tyle na ile pozwala mi na to praca - jestem na dogo.
Jak jestem w schronie - na tyle na ile słyszę telefon jak psy szczekają - odbieram.
Nie oddzwaniam jak mam nieodebrane połączenia - bo mam na co kasę udawać...
Przepraszam,że taka do niczego jestem.[/I]

Link to comment
Share on other sites

Ogłoszenia nie mają najmniejszego sensu, jeśli nie będą odbierane telefony, jeśli ludzie nie będą mieli kontaktu z osobą, która w temacie psiaków jest decyzyjna, w ten sposób nic się nie zdziała i to jest głupiego robota. Po prostu do ogłoszeń trzeba dawać numer osoby, która jest w miarę w temacie, która będzie mogła odpowiedzieć na podstawowe pytania itp. W momencie kiedy ktoś byłby już bardziej zainteresowany można by podać numer Klaudii albo też z Klaudią się skontaktować i wszystko omówić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][I]Jak ogłaszać dzikuska?
Ona udaje,że Jej nie ma jak widzi człowieka...[/I][/QUOTE]

ale są na tym swiecie osoby poza dogo, które podjęłyby się pracy z takim psem i dlatego warto dac szansę i robić ogłoszenia jednak.
Klaudia, no kurczę, nikt nie jest na etacie w odbieraniu i ja to rozumiem bardzo dobrze, ale jak Cię proszę byś mi napisała co mam mówić ludziom którzy piszą, bo chce pomóc ale nie mam podstawowych informacji a nawet nie odpowiesz pół zdaniem, to się nie dziw, że się denerwuję. Nie wiem po co ten wątek w takim razie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...