Jump to content
Dogomania

Bruno- w typie owczarka-ofiara umieralni w Kłaju,stracił łapę


kachul

Recommended Posts

Jamniś poszedł????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!:loveu:
Ale to nie żart?????
Strasznie się cieszę!
A coś więcej o nowym domku jamnisia wiesz może?
Jakaś fotorelacja by się przydała, wątek na dogo kłajowski zamknięty :p
Bezik pojechał do nowego domu ze schroniska, państwu tak się spodobał, że nie chcieli już czekać. Podobno godzinkę trwało aż udało się wypakować go z auta do mieszkania, ale i tak psiakiem zachwyceni, więcej info ma Elaja, rozmawiała z panią już po adopcji.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sybisia']Maksy, daj sobie wreszcie spokój, mieszałeś na wątku Kłaja, teraz przeniosłeś się do Bruna i znów siejesz zamęt. Ależ z Ciebie dożarty człowiek :shake:[/QUOTE]

Maksy też udziela sie na tym watku .Trzeba by napisac do moderatorA O ZBANOWANIE JEJ bo tylko szkodzi nie pomaga.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/219762-Boks-D6-i-B5-krakowskie-maluchy-i-średniaki-starsze-i-młodsze-potrzebują-pomocy-!?p=19375273#post19375273[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']Miejmy nadzieje,ze juz wkrótce znajdzie dom.
Bezik - jego kolega z Kłaja.. chyba domek znalazł :)[/QUOTE]
Tak , Bezik pojechał wczoraj do nowego domu :loveu::loveu::loveu: jednak warunkiem aby tam został na zawsze jest to ,że dogada się z kotem. Wczoraj było nie zaciekawie bo kota oszczekał .... Iwonia , tu moja prośba do Ciebie , ponieważ nowi właściciele mieszkają w Twojej okolicy o pomoc w ułożeniu psa . Ja również jestem w kontakcie z właścielami i oferowałam moją pomoc w tym zakresie ale tu problemem jest odległość . Umówimy się jeszcze na wizytę u Ciebie aby zrobić Bezia na bóstwo w dogodnym dla wszystkich terminie , jednak najpierw Bezio musi trochę ochłonąć . Zadzwonie dzisiaj do Ciebie .
[quote name='Foksia i Dżekuś']w sumie 10 ale Asior napisze dokładnie jutro .Ja mam umowy dwóch psów ,które przywoziłam ze schroniska i które zawoziłam do domków . 3 umowę oddalam bo był nie ze schroniska:lol:
Największą radością jednak tej aukcji:lol: jest adopcja dziadzia:lol:jamnisia :loveu:[/QUOTE]
Super , że tyle psiaków znalazło nowe domy i może zapomnieć o koszmarze z ostatnich miesięcy

[quote name='keria']Jamniś poszedł????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!:loveu:
Ale to nie żart?????
Strasznie się cieszę!
A coś więcej o nowym domku jamnisia wiesz może?
Jakaś fotorelacja by się przydała, wątek na dogo kłajowski zamknięty :p
Bezik pojechał do nowego domu ze schroniska, państwu tak się spodobał, że nie chcieli już czekać. Podobno godzinkę trwało aż udało się wypakować go z auta do mieszkania, ale i tak psiakiem zachwyceni, więcej info ma Elaja, rozmawiała z panią już po adopcji.[/QUOTE]
Wow , jamniczek też ma dom , super , że mu się udało :loveu::loveu::loveu:
Dzisiaj ( własnie miałam tel.) przyjeżdżają ludzie zainteresowani moją tymczasowiczką Daisy , tak że chyba nici z planowanego spaceru .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keria']Co tam spacer :roll: ważne ze może domek będzie :loveu: Daisy trzymamy kciuki.[/QUOTE]

Będzie ale jeszcze nie tym razem ;)
Fajny domek tylko piesek ( lub sunia ) musi być naprawdę malutki , taki do 4-5 kg , nie więcej . Szorściak oczywiście - zostały jeszcze jakieś kłajowskie maluchy aby pasowały do opisu ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keria']Jamniś poszedł????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!:loveu:
Ale to nie żart?????
Strasznie się cieszę!
A coś więcej o nowym domku jamnisia wiesz może?
Jakaś fotorelacja by się przydała, wątek na dogo kłajowski zamknięty :p
Bezik pojechał do nowego domu ze schroniska, państwu tak się spodobał, że nie chcieli już czekać. Podobno godzinkę trwało aż udało się wypakować go z auta do mieszkania, ale i tak psiakiem zachwyceni, więcej info ma Elaja, rozmawiała z panią już po adopcji.[/QUOTE]

Magda H. i Ktoz ma kontakt z Panią od jamnisa , ma też go nagranego i być moze będę wieści w sobotniej krakowskiej ,jak krakowska udzieli miejsca jak ostatnio.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elaja']Będzie ale jeszcze nie tym razem ;)
Fajny domek tylko piesek ( lub sunia ) musi być naprawdę malutki , taki do 4-5 kg , nie więcej . Szorściak oczywiście - zostały jeszcze jakieś kłajowskie maluchy aby pasowały do opisu ?[/QUOTE]

Jest jedne malutki piesek ten mikroskopik ale krótkowłosy ,czarny.

Link to comment
Share on other sites

Eleja,
Podaj państwu namiar na mnie. (tel)
umówimy się na pomoc w poznaniu się z kotkiem.
Podejdę spacerkiem i coś na pewno poradzimy )


[quote name='elaja']Tak , Bezik pojechał wczoraj do nowego domu :loveu::loveu::loveu: jednak warunkiem aby tam został na zawsze jest to ,że dogada się z kotem. Wczoraj było nie zaciekawie bo kota oszczekał .... Iwonia , tu moja prośba do Ciebie , ponieważ nowi właściciele mieszkają w Twojej okolicy o pomoc w ułożeniu psa . Ja również jestem w kontakcie z właścielami i oferowałam moją pomoc w tym zakresie ale tu problemem jest odległość . Umówimy się jeszcze na wizytę u Ciebie aby zrobić Bezia na bóstwo w dogodnym dla wszystkich terminie , jednak najpierw Bezio musi trochę ochłonąć . Zadzwonie dzisiaj do Ciebie .

Super , że tyle psiaków znalazło nowe domy i może zapomnieć o koszmarze z ostatnich miesięcy


Wow , jamniczek też ma dom , super , że mu się udało :loveu::loveu::loveu:
Dzisiaj ( własnie miałam tel.) przyjeżdżają ludzie zainteresowani moją tymczasowiczką Daisy , tak że chyba nici z planowanego spaceru .[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']Eleja,
Podaj państwu namiar na mnie. (tel)
umówimy się na pomoc w poznaniu się z kotkiem.
Podejdę spacerkiem i coś na pewno poradzimy )[/QUOTE]
Dzięki Iwoniam , prześle nr do nich , na pewno będą starali się z Tobą skontaktować . Może nie jutro , bo jutro właśnie Bezik traci klejnoty ale w najbliższej przyszłości na pewno .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elaja']Dzięki Iwoniam , prześle nr do nich , na pewno będą starali się z Tobą skontaktować . Może nie jutro , bo jutro właśnie Bezik traci klejnoty ale w najbliższej przyszłości na pewno .[/QUOTE]


ok, bede czekac

usciski dla piesia

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj pojechał do nowego domu Rudolfa bo to był jedn=yny pies ,któremu pani Magda nie zrobiła zdjecia bo w tym czasie kiedy go zabierałam do smochodu , odbywała sie adopcja jamnisia i Madzia nagrywał ta wspaniała adopcję . Rudolf ma juz zdjecia ,niestety nie takie piękne ale zawsze coś . Rudolf był takiem psem wycofanym jak go zabierałam ,a teraz po dwóch dniach zastanawiam sie czy ci państwo sobie poradzą bo rozrabia jak młody szczeniak ,wczoraj na moich oczach potargał poduszkę i chciał zjeśc swoje łóżeczko ale go skarciłam i przestał . Zabierał sie też do mojej spódnicy . pan ma mu kupić gałganka ,a na razie dostał piłeczkę .
Wskakuje łapami na stół i na kuchenkę gazowa ,a że mama to starsza pani wiec jak gotuje musi go do schodków na smyczy przywiązywać bo sie boi ,że sie poparzy ,a ona nie ma siły go odciągnąć.

Link to comment
Share on other sites

Pani Beata wydała psa starszym ludziom????? To na pewno nie pani Beata ! To ktoś się podszywa pod pania Beatę. Chyba, że tak rozpaczliwie che wydać psy z Kłaja , że nagle przestała zwracać uwage na wiek.

Pani Beata - skarciła psa ? a jak ? Chciał zjeść łóżeczko - taki zagłodzony ? Bo gdyby to było zaraz po wyjściu z Kłaja to niewątpliwie KTOZ wydałby opinię, że łóżeczko oraz spódnicę pani Beaty biedny pies chciał zjeść z głodu.
Swoja drogą musiał być rozpaczliwie głodny jeśli zdecydował sie na spódnicę pani Beaty.
Biedny piesek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maksy']Pani Beata wydała psa starszym ludziom????? To na pewno nie pani Beata ! To ktoś się podszywa pod pania Beatę. Chyba, że tak rozpaczliwie che wydać psy z Kłaja , że nagle przestała zwracać uwage na wiek.

Pani Beata - skarciła psa ? a jak ? Chciał zjeść łóżeczko - taki zagłodzony ? Bo gdyby to było zaraz po wyjściu z Kłaja to niewątpliwie KTOZ wydałby opinię, że łóżeczko oraz spódnicę pani Beaty biedny pies chciał zjeść z głodu.
Swoja drogą musiał być rozpaczliwie głodny jeśli zdecydował sie na spódnicę pani Beaty.
Biedny piesek.[/QUOTE]

Oj Maksy jak ty sobie dorabiasz teorie , gdzie ja napisałm że wydałam psa staryszm ludzia ?(napisalm tylko o starszej pani) ,a pani mieszka z synem. Ciekawa jestem jak stary musi byc Pan Rudolfa skora jego matka może ma 60-65 lat.
A o psach i jego zachowaniach jak widac nie wiesz zupełnie nic-pies musi byc głodny jak sie chce bawic ale jaja.

Link to comment
Share on other sites

Wątek jest poświęcony psu , skrzywdzonemu podwójnie przez los , nie dość , że ktoś się go wcześniej pozbył to jeszcze dzięki wspaniałej niewątpilwie opiece w Kłaju stracił łapę . Jednak dla Maksy ważniejsze sa prywatne porachunki i głupie komentarze . Proponuję ignorować idiotyczne posty , jest duża szansa , że jesli będzie pisać sam do siebie to szybko się znudzi .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elaja']Wątek jest poświęcony psu , skrzywdzonemu podwójnie przez los , nie dość , że ktoś się go wcześniej pozbył to jeszcze dzięki wspaniałej niewątpilwie opiece w Kłaju stracił łapę . Jednak dla Maksy ważniejsze sa prywatne porachunki i głupie komentarze . Proponuję ignorować idiotyczne posty , jest duża szansa , że jesli będzie pisać sam do siebie to szybko się znudzi .[/QUOTE]
Elu masz rację trzeba tego stwora ignorowac ale może by też napisać do moderatora o zbanowanie jej żeby nie zaśmiecała watków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maksy']Nie można się znudzić patrząc na działania pani Beaty. Co to, to nie. Podobnie jak kilku innych pań. Zadziwiają, czasem rozsmieszają, ale niestety czasem dają wrażenia jak z horroru.[/QUOTE]

Maksy jesteś kretynem i kretynką i tak juz zostanie.Piszesz już cos czy brakło Ci weny twórczej.

Link to comment
Share on other sites

No i wszystko jasne - w galerii idoli brakło tylko ś.p. Willasowej .
W zasadzie nie powinno to dziwić w kraju , gdzie połowa mieszkańców uważa , że najlepszym miejscem dla psa jest łańcuch i buda ( chociaż buda już nie koniecznie , to nadmiar luksusu ).
Kwestia mentalności - tego żadne argumenty i fakty nie zmienią .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keria']Jamniś poszedł????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!:loveu:
Ale to nie żart?????
Strasznie się cieszę!
A coś więcej o nowym domku jamnisia wiesz może?
Jakaś fotorelacja by się przydała, wątek na dogo kłajowski zamknięty :p
Bezik pojechał do nowego domu ze schroniska, państwu tak się spodobał, że nie chcieli już czekać. Podobno godzinkę trwało aż udało się wypakować go z auta do mieszkania, ale i tak psiakiem zachwyceni, więcej info ma Elaja, rozmawiała z panią już po adopcji.[/QUOTE]

W nowym domu jamnisaia była pani red. Magda H. Psiak mieszka w luksusach i ludzie wspaniali . Pewnie coś red.napisze w krakowskiej w sobotę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga-ta']Pani Beato, a gdzie mozna przeczytac o dziadeczku? i tez jestem ciekawa jak tam Bruno?[/QUOTE]

W sobotniej krakowskiej Magda H. o nim pisała ,była osobiście w domku u jego całej rodzinki .Zreszta jak sie okazuje są to sąsiedzi moich dobrych znajomych , ludzi którzy mi pomagaja w opłatach za leczenie i hotelowanie psiaków i którzy maja 5 psiaków, w tym 3 ze schroniska .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...