Jump to content
Dogomania

Czym wyłożyć klatkę :)


MarNel

Recommended Posts

Witam! Przymierzam się do zakupu klatki, a związku z tym zastanawiam się co do niej włożyć - materac, koc czy jeszcze coś innego? Pomyślałam, że mogłaby to być też kołdra złożona kilka razy, ubrana w poszewkę, żeby psu było miękko :) Co o tym sądzicie? Czy to się sprawdza w utrzymaniu czystości i jest WYGODNE dla psa? Mój pies nie niszczy rzeczy, lubi spać na wszelakich kołdrach, a legowiska/materaca na ten wymiar nie mogę znaleźć, a jeśli już jest to cena jest powalająca.

Z góry dzięki za porady

M.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

A co poradzicie ,żeby włożyć do klatki kennel dla szczeniaka?
Wiem już,że zabawki,jakiś kocyk o zapachu domku w którym się urodził (żeby był spokojniejszy),a miski z jedzeniem,piciem,jakieś dodatkowe legowisko oprócz kocyka?

Link to comment
Share on other sites

Jak Grace była szczylem miała wyłożone stare poduszki w poszewkach, fajnie się sprawdzało, pies mógł ciamkać, ale problemem było, że gdy suczce zdarzało się posikiwać to to strasznie wciągało i często się nie domywało :/ ale długo służyły. Teraz mamy materacyk kupiony na wystawie na wymiar naszej klatki i jest strasznie praktyczny - miękki, ładny, kształtny, idealny do prania - polecam :D

Link to comment
Share on other sites

Kirinna - My dopiero się szykujemy na szczylka i czekamy na miocik w przyszłym roku ;) Ale chcemy już z wyprzedzeniem być przygotowani :)
Najbardziej mnie zastanawia czy zostawiać mu na noc miskę z wodą w klatce :hmmmm: I czy ten kocyk z zapachem wystarczy, czy dokupić do tego jakieś legowisko, które będzie łatwe w praniu (w razie zasiusiania ;) )

drachena - dzięki za rady, a jest może gdzieś w internecie ten materacyk,żebym mogła go zobaczyć? :)

Link to comment
Share on other sites

Nie inwestuj w drogie rzeczy bo szczeniak od razu pogryzie lub zje:) ja bym na spod wylozyla gazety na to jakas poszewke kocek cienki a na to takie stare bawelniane pamoersy takie pampersy bawelniane ktore sie pralo prsed pojawieniem sie jednorazowych.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Najlepiej zwykłą jakąś starą kołderką, pieski chyba lubią mieć mięciutko (jak nie będzie miał ochoty na miękkość w danej chwili to położy się na podłodze czy dywanie). I tak piesek to pogryzie, zniszczy, obrudzi i trzeba będzie często czyścić, dlatego jak masz coś, czego nie używasz, to po prostu mu tam włóż :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

a co myślicie o tym, żeby wyłożyć klatkę skórą baranią, tzn taką lewą stroną kożucha ;) ewentualnie skóra owcza ale ta chyba będzie zbyt włochata.
odkąd kupiłam do domu chodnik shaggy suczka z niego nie schodzi, jak ćwiczymy i każę jej np usiąść to nie siada na podłodze tylko kawałek dalej na tych włochatym chodniku ;) waruj robi bezbłędnie na chodniku a na podłodze się ociąga :roll: shaggy ma obfity zarost na 5cm i ona śpi na nim, wyleguje się, je i czasem nawet siknie :angryy:

klatka pojawi się w domu za kilka dni i myślę jakby tu zrobić, żeby ją od pierwszego wrażenia polubiła. jedyne co mi do głowy przyszło to wyłożenie jej czymś super miękkim i fajnym.
myślicie, że dla psa będzie różnica jak ta "baranica" będzie sztuczna a nie naturalna?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...