Jump to content
Dogomania

Siedem maleńkich mordek czeka na własną miskę


androlka

Recommended Posts

Wyprowadziłam się na wieś a tu jak zawołanie pojawiła się Ona. Była tak chuda, że gdyby nie gęste futro to wyglądałaby jak chodzący szkielet. Na mój widok cieszyła się jakbyśmy się znały od lat. Nie miałam psa więc znalazła u nas swój prawdziwy dom. Po tygodniu pobytu u nas znalazłam ja sparaliżowaną pod drzwiami. Weterynarz powiedział, że w prześwietleniu nic nie widać i nie daje jej wiele szans. Zbliżała się wigilia nie mogłam jaj uśpić. Leczyłam ja wobec tego sama tak jak ludzi wysokie dawki sterydów, antybiotyki, wit B12 i stało się tak jak chciałam-wyzdrowiała! A 21 stycznia rano pojawiło się na świecie osiem szczeniaków (niestety jeden nie przeżył)! W marcu zafunduję jej sterylkę, bo następnej ciąży pewnie nie przeżyje. Ale co mam teraz zrobić ze szczeniakami? Pomóżcie, za nic nie oddam ich do schroniska ale zatrzymać też nie mogę. Już od tygodnia ich prawie nie karmi. A ja muszę chodzić do pracy.
Mieszkam koło Łodzi. Tu jest link ze zdjęciami piesków i ich mamy: [URL]http://picasaweb.google.pl/androlka/MojeSzczeniaki[/URL]
Ogłaszam się gdzie się da może tu spotkam kogoś kto ma trochę miłości dla psinki do zaoferowania.

Link to comment
Share on other sites

Dwa szczeniaki (piesek i sunia) maja już nowe domy. Zabrali je ludzie, którzy już maja psa i wiedzą jaka to odpowiedzialność. Maluszek Też jest zarezerwowana. Dodatkowo na sobotę jestem umówiona na odbiór jednego pieska tylko nie wiem jeszcze, który wybierze sobie nowych właścicieli. Właściwie powinnam napisać że: "trzy maleńkie mordki czekają na własną miskę" ;). Trzymajcie kciuki. Im też musi się udać!
P.S.
Odezwało sie jeszcze dwie osoby

Link to comment
Share on other sites

[quote name='androlka']Dwa szczeniaki (piesek i sunia) maja już nowe domy. Zabrali je ludzie, którzy już maja psa i wiedzą jaka to odpowiedzialność. Maluszek Też jest zarezerwowana. Dodatkowo na sobotę jestem umówiona na odbiór jednego pieska tylko nie wiem jeszcze, który wybierze sobie nowych właścicieli. Właściwie powinnam napisać że: "trzy maleńkie mordki czekają na własną miskę" ;). Trzymajcie kciuki. Im też musi się udać!
P.S.
Odezwało sie jeszcze dwie osoby[/quote]

Androlka !!! Sorki, ze osmiele sie cos powiedziec, ale szczeniaki jeszcze za male zeby je wydawac!!!!!!!!!!!!!!
Powinny byc jeszcze karmione przez matke, zeby jak dorosna byly zdrowe !!!
To nie zabawki sa, matko jedyna...

Po uplywie 8 tygodni zycia mozna oddzielac psiaki od matki..
Chyba, ze zle przeczytalam date urodzenia :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...