Jump to content
Dogomania

Roki, ma dom, ale pilnie szukamy mu nowego, takiego, który będzie ODPOWIEDZIALNY...


Recommended Posts

Witam moi kochani , więc tak. Rokuś okropnie kuleje na przednią łape.. Mama dziś pojechała rano do kliniki dr Moniki Zawolik , po witaminy bo przestraszyłyśmy się bardzo tego że już całkowicie kuleje.. Dostała syrop preparat chroniący stawy HYALUTIDIN DC ( 125 zł ) . Mama pytała jeżeli chodzi o operacje , była szczera powiedziała, że chcemy go jeszcze skonsultować z innym lekarzem, że w piątek mamy wizytę, wet powiedziała, że tą operację będzie musiał czy tak czy tak mieć ( pies będzie usypiany wziewnie i po 20 min zabiegu, będzie normalnie funkcjonował ), a ta druga operacja polega na łamaniu całej miednicy i koszt od ok 2 - 3 tysięcy + bardzo długa i kosztowna rehabilitacja, jeszcze do tego nie wiadomo czy to się przyjęło by, bo panewka kości jest już uszkodzona. Więc jeżeli zdecydujemy się operować u P. Moniki trzeba zadzwonić 2 dni wcześniej, dać znać i przywieźć pieska do godziny 11 ;) . Co do przednich łapek, powiedziała że może to być przeciążenie przez tylnie łapki, ale jeżeli chcemy wiedzieć na 100 % trzeba zrobić RTG przodu. KOSZT U WET MONIKI JEST 500 ZŁ OPERACJA, PO OPERACJI TABLETKI PRZEZ PÓŁ ROKU, ( [B]CO MIESIĄC KOSZT JEDNEJ 100 ZŁ.[/B] [U][B]100 x 6 = 600[/B][/U]) NASTĘPNIE PÓŁ ROKU PRZERWY I ZNÓW PÓŁ ROKU TABLETKI. [COLOR=#000000][FONT=Verdana]
[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Rehabilitacja na razie nie jedynie na razie po operacji spacery ale krótkie ;) więc tu nam odeszło trochę :) a wiem że trzeba jak najwcześniej bo jest źle.. Roki właśnie obudził się wstał i nagle się "potknął" bo mu się łapa ugięła ech

Link to comment
Share on other sites

Niech sie jeszcze ktos wypowie.....:roll:
Ja z tego co przeczytalam, skłaniałabym sie do podjecia decyzji o tej operacji jak najszybciej.
Narkoza, ktora proponuje pani doktor, tez jest bezpieczna... Moze nie ma co szukac gdzie indziej i generowac dodatkowych kosztów ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Niech sie jeszcze ktos wypowie.....:roll:
Ja z tego co przeczytalam, skłaniałabym sie do podjecia decyzji o tej operacji jak najszybciej.
Narkoza, ktora proponuje pani doktor, tez jest bezpieczna... Moze nie ma co szukac gdzie indziej i generowac dodatkowych kosztów ???[/QUOTE]

ja już nie mam pojęcia nie wiem co myśleć, poprostu co pies idzie gdzieś nawet się napić patrze by się zaraz nie przewrócił :(
mama mówi, by nie konsultować go już tylko na operację wysłać :(

Link to comment
Share on other sites

no tak będzie najlepiej :( i chyba tak zrobimy :( bo nie mogę już patrzeć jak się kołysze na łapkach , chodzi dosłownie jak 90 letni dziadziuś

MOZE ZBYT DRASTYCZNIE TO NAPISZĘ , ALE ON SIĘ POŁAMIE DO TEGO CZASU ZANIM SIĘ UZBIERA TA SUMA :( z dnia na dzień coraz gorzej jest

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erudeo']Ech to pojutrze miałby zabieg , tak?[/QUOTE]
To zalezy od Was i od Pani doktor. Oczywiscie bedzie Wam potrzebny samochod w tym dniu.
Nie przypuszczałam, ze jego stan tak szybko sie pogorszy.
Chyba nikt nie przypuszczał.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']To zalezy od Was i od Pani doktor. Oczywiscie bedzie Wam potrzebny samochod w tym dniu.
Nie przypuszczałam, ze jego stan tak szybko sie pogorszy.
Chyba nikt nie przypuszczał.[/QUOTE]

Auto będziemy mieć, mój tata się zadeklarował że przyjedzie i nas zawiezie .
Nikt nie przypuszczał :( jestem tak przybita ech to jest cos strasznego :( non stop leży bo źle mu stać :( je nawet na leżąco

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Prosze, niech zapyta czy Pani doktor zgadza sie na przelew i poda nr konta.
Jesli nie, to podjade tam i zaplace. Moze uda sie załatwic juz na czwartek , jesli zadzwonicie dzisiaj.[/QUOTE]

Mama jak dziś była to zapomniała nr konta wziąć , ale mówiła że będzie to płatne przelewem i zgodziła się. Mama dzwoni ale nikt nie odbiera, będziemy próbować :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TOGO B.W.']Dziewczyny sprawdzcie moja wplate bo ja pieniadze wyslalam i przelew juz powinien dojsc[/QUOTE]

Jest Twój przelew, ja napisalam na wątku, ale Faith nam gdzies przepadła i nie wpisala na pierwszej stronie.

Alla Chrzanowska - 100 zł
p.Andrzej Z. - 100 zł
Saphira 18 (Anna P.) - 20 zł
Andegawenka - 30 zł
Magolek - 40 zł
Istar19 (Marzena B.) - 20 zł
sharka - 20 zł
al-ka - 50 zł
Czorcik - 10 zł
iwonamaj - 20 zl
Jolanta08 - 30 zł
yolanovi - 20 zl
arim - 20 zl
brzośka - 20 zł
TOGO.B.W. - 20 zł
Kakadu - ( od Kanisa ) - 35 zł
Dancik - 30 zł
Nillson - 15 zł
Ogólem 600 zł

Edited by bela51
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...