Jump to content
Dogomania

Sara - Adoptowana. Parys - Adoptowany.


Crys

Recommended Posts

  • Replies 224
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Crys']Ankieta dotarła do Darii, do mnie i wysłałam ją Pawłowi, który też się zajmuje molosami u nas.
Jeśli Paweł będzie też na tak to Daria się umówi na wizytę ludzi u nas w schronisku tak żebyśmy wszyscy troje byli w schronisku.[/QUOTE]

Ankieta potrójnie zaakceptowana :)
Parys po zabiegu czuje się coraz lepiej, a rana ładnie się goi :)
25 listopada przyjeżdżają ludzie ze Szczyrku do Schroniska. Jeśli spacer wypadnie tak samo dobrze jak ankieta Parys pojedzie do nowego domu. A potem my pojedziemy na wizytę poadopcyjną do Buczkowic koło Szczyrku :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Crys']Dzisiaj do schroniska trafił kolejny benek nazwałam go Sułtan, podobno ma około 5lat.
Jutro go zobaczę i wstawię na wątek molosów jak wrócę z akcji :P
Aneta jak chcesz to wpadnij do Leclerca na Zagórze popołudniu :P[/QUOTE]

a co tam ma być ja mieszkam w rogozniku za wojkowicami ..az

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DariNka']Ankieta potrójnie zaakceptowana :)
Parys po zabiegu czuje się coraz lepiej, a rana ładnie się goi :)
25 listopada przyjeżdżają ludzie ze Szczyrku do Schroniska. Jeśli spacer wypadnie tak samo dobrze jak ankieta Parys pojedzie do nowego domu. A potem my pojedziemy na wizytę poadopcyjną do Buczkowic koło Szczyrku :)[/QUOTE]





a my tam mamy dogomaniaczkę !!!jakby co

Link to comment
Share on other sites

No nie wiem czy o tej samej.
Ale jest pewna dziewczyna która może tam podjedzie, jak nie będę pisać do kolejnej, bo jedna niestety nie może tam pojechać.

Dzisiaj miałam telefon o Sarcie naszą, Pani ma w czwartek przyjechać na spacer, jeśli psiak ją zaakceptuje a ona psiaka to umawiam się na wizytę przed adopcyjną i Sarcia pojedzie do domku.
Pani mieszka w Katowicach w jakiejś kamienicy, więc była by psem domowym co dla mnie jest plusem bo ona jest straszną przylepą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='crys']no nie wiem czy o tej samej.
Ale jest pewna dziewczyna która może tam podjedzie, jak nie będę pisać do kolejnej, bo jedna niestety nie może tam pojechać.

Dzisiaj miałam telefon o sarcie naszą, pani ma w czwartek przyjechać na spacer, jeśli psiak ją zaakceptuje a ona psiaka to umawiam się na wizytę przed adopcyjną i sarcia pojedzie do domku.
Pani mieszka w katowicach w jakiejś kamienicy, więc była by psem domowym co dla mnie jest plusem bo ona jest straszną przylepą.[/quote]

na niskim piętrze pytałaś ??

Link to comment
Share on other sites

Anetko wypytam w czwartek jak Magda <ta Pani> przyjedzie zobaczyć Sarę.
Jeśli są jakieś informacje o które mam dopytać pisz, ja nie jestem aż tak doświadczona w tym wszystkim więc przyjmę każdą radę :)

Ale dziewczyna przejęta i jej rodzina też, nie może się doczekać aż pozna Sarcię.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DariNka']Zapraszam wszystkich benkowatych ;) do założonej przeze mnie grupy społecznościowej na dogo [COLOR=#a52a2a][B]BENKOpasjonaci [/B][/COLOR]oto link do niej: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/group.php?groupid=98[/URL][/QUOTE]

zapisałam sie

[url]http://www.dogomania.pl/forum/group.php?gmid=756&do=discuss#gmessage756[/url]

Link to comment
Share on other sites

Sara zamieszkała w Katowicach w kamienicy.
Mieszkanie duże, 4 pokoje, kuchnia, 15min do działki/ogrodu gdzie sunia będzie biegać.
Łóżka w którym ma pozwolenie na spanie :p oraz własne legowisko.
Mieszkanie na 3 piętrze, ale jeśli zacznie jej sprawiać problemy chodzenie po schodach, zamieszka z babcią, która ma windę.

Dzisiaj jak pojechała przestraszyła się klatki schodowej i się zaparła i nie chciała iść, ale jakoś dali radę :)
Sara zaliczyła też fryzjera żeby się umyć :D
Państwo zadbają o usunięcie guza na łapce Sarci i najpewniej będzie to robione u naszej Pani weterynarz.

Rodzina widać psiolubna, zakochali się w Sarci od razu, nie mogli od niej oczu oderwać.
Sunia będzie miała mniejszego przyjaciela/przyjaciółkę czyli psa chłopaka Magdy :)


Uważam że Sarcia trafiła w dobre ręce :) jestem w stałym kontakcie z Magdą, będzie przesyłać zdjęcia, możemy w każdej chwili się z nimi umówić i jechać do Sarusi :)

Link to comment
Share on other sites

Jutro Asia jedzie na wizytę przed adopcyjną dla Parysa o 13.

A o 12 w schronisku pojawi się Pan który jest zainteresowany adopcją naszego nowego benka Sułtana.
Ma przyjechał ze swoim dzieckiem <9lat> i psem RASOWYM owczarkiem kaukaskim.

Aneta mogę Cię prosić o adres maila? Coś chcę Ci wysłać.

Link to comment
Share on other sites

[email][email protected][/email]


i mam prośbę gdyby były jakieś tel o sare proponuj fundacje bernardyn tam benków do koloru do wyboru

albo zbieraj namiary inf co by ktos chciał i co oferuje i jakos bedziemy sie kontaktowac i szukac im psów benków

Kami i sylwek 2 opiekne benki w białymstoku pilnie potrzebują domu stałego sa w DT ale brak funduszy i długi zmuszaja nas do działąnia i pomocy im ..plis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...