Jump to content
Dogomania

HEKSA,cudna amstaffka JUŻ W NOWYM DOMU!!!


Romka

Recommended Posts

Dziś Heksa grzecznie czekała na swojego pana, kiedy wróci z pracy. Gdy była sama w domu nie piszczała, nie szczekała i niczego nie zniszczyła :multi: Na spacerze bawiła się z innymi psami :lol: Pół godziny temu,dostałam takie fotki Heksy:
[IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/519f3c112c9ee5c19f1c76f94b5797ee,10,19,0.jpg[/IMG]

[IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/5d3cbce41c9d104032acefe6019c80ee,10,19,0.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']Zaciskam z całej siły aby to był już domek na zawsze:kciuki:

Powodzenia Heksa, bądź szczęśliwa w nowym domku; myślę że do szumu miejskiego powinna się przyzwyczaic bo z tego co wiem to znała rytm miejskiego życia.

Cieszę się, że mogłam też Ci pomóc w przetrwaniu oczekiwania w schronie na swój domek. Osobiście jestem osobą bardzo ostrożnie traktującą amstafy ale muszę powiedzieć , że moje doświadczenai wyniesione ze spacerów z Heksą pozwaliły mi powziąć przekonanie, że to jest suczka dobrze wychowana, przyjazna, dobrze chodzi na smyczy, nie szczególnie ciągła chociaż ja jej pozwalałam na spacerach poszalec sobie przy długiej lince.

[I]BYWAJ HEKSA SZCZĘŚLIWA.... Pa , piesku.[/I]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Powodzenia Heksa, bądź szczęśliwa w nowym domku; myślę że do szumu miejskiego powinna się przyzwyczaic [B]bo z tego[/B] [B]co wiem to znała rytm miejskiego życia[/B].[/QUOTE]
A ja właśnie wróciłam z wakacji i... dowiaduję się,że lokalna organizacja prozwierzęca,której jesteś członkiem zarządu Donato ,od początku wiedziała,kto porzucił ,w tak okrutny sposób, Heksę,przywiązując ją do drzewa pod schroniskiem.Na pytania wielu osób nabraliście wody w usta.Dlaczego? Zdradziliście tylko,że Heksa to tak naprawdę Zorba.
Wszyscy świadomi wolontariusze schroniska oczekują,że Wasza organizacja podejmie,stosowne kroki prawne albo choć wyjaśni dlaczego Zorbę porzucono.
Heksie/Zorbie należy się szacunek.


Powodzenia malutka,odwiedzimy cię na pewno,tym bardziej ,że jak słyszę nie mogą się nas tam doczekać.Zmieniam tytuł wątku.

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie ...skoro organizacja Pro zwierzęca wiedziała KTO porzucił psiaka , to jeśli chcą się tak zwać to POWINNI być lojalni nie tylko przed ludźmi ale i przed zwierzętami ...Powiniście wydać tego zwyrodnialca i tchórza , winni jesteście to Heksie/Zorbie

Powodzenia psinko .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']A ja właśnie wróciłam z wakacji i... dowiaduję się,że lokalna organizacja prozwierzęca,której jesteś członkiem zarządu Donato ,od początku wiedziała,kto porzucił ,w tak okrutny sposób, Heksę,przywiązując ją do drzewa pod schroniskiem.Na pytania wielu osób nabraliście wody w usta.Dlaczego? Zdradziliście tylko,że Heksa to tak naprawdę Zorba.
Wszyscy świadomi wolontariusze schroniska oczekują,że Wasza organizacja podejmie,stosowne kroki prawne albo choć wyjaśni dlaczego Zorbę porzucono.
Heksie/Zorbie należy się szacunek.


Powodzenia malutka,odwiedzimy cię na pewno,tym bardziej ,że jak słyszę nie mogą się nas tam doczekać.Zmieniam tytuł wątku.[/QUOTE]

Przykre, że nikt nie powiedział wolontariuszom o imieniu Zorba, gdy pies był jeszcze w schronisku. Przekazałam nowemu opiekunowi tę informację i wszystko się zgadza. Heksa reaguje na imię ZORBA!!!
Jestem w stałym kontakcie z domkiem Zorby. Suczka wychodzi ze swoim panem na regularne, długie spacery, na których bawi się z innymi psami. Jest łagodna i spokojna, w domu zachowuje się super. Czekam na nowe zdjęcia. Niedługo odwiedzimy Zorbę w jej domku, jest mi bardzo miło, że domek zaprasza nas w odwiedziny :lol: Wszystkiego dobrego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...