Jump to content
Dogomania

Bokser-Katowice-3,5 latek na łańcuchu do uśpienia-RATUNKU!!! już w swoim domu


Pumcia

Recommended Posts

  • Replies 490
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='joaaa']No ładnie, na stronkę bokserzą takich
ładnych zdjęć to się nie przysłało! :mad:
I ja biedna sama muszę szukać! :mad:

To zdjęcie na fotelu jest boskie![/quote]

Się nie przysłało bo się jeszcze wtedy na komputer nie zgrało :cool1: Ale jak widzę dla chcącego nic trudnego :eviltong:

A to Rokitek sprzed paru minut
[IMG]http://img69.imageshack.us/img69/111/pict5213py9.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Witam
A no żyjemy:lol:
Cóż mogę powiedzieć w tej chwili o psince umie ładnie jeździć autobusem gdzie pcha się na siedzenia:lol: na nietrzeźwych nie reaguje wcale (pewnie gdyby miał powód to reakcja byłaby inna) a co do psów samców na cóz pierwszy napotkany piesio ani ani nie przypadł mu do gustu:shake: ale głosik to ma że hoho:oops:

A teraz moie pytanie czy ktoś może mi udzielić info co się stało że Rokicie brakuje ząbka z przodu dolnej szczęki czy był to uraz przy np. gryzieniu kości czy może ktoś mu pomógł go stracić:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='izabela.szczepaniak']
A teraz moie pytanie czy ktoś może mi udzielić info co się stało że Rokicie brakuje ząbka z przodu dolnej szczęki czy był to uraz przy np. gryzieniu kości czy może ktoś mu pomógł go stracić:angryy:[/QUOTE]

Przypuszczam, że tego nigdy się nie dowiemy :shake:

Link to comment
Share on other sites

Iza i jak Wam minął pierwszy dzień? Rokita bardzo niespokojny?

Dziś już nie dam rady, ale jutro wieczorem zrobię allegro. Dobrze by było dać go też do wyborczej. Czy ktoś wie jak to się robi? Czy trzeba mieć ten papierowy blankiet, czy można jakoś telefonicznie?

Link to comment
Share on other sites

Witam
Rokita spokojny:roll: my chyba o innych bokserkach mówimy:evil_lol: to jest diabeł w psiej skurze:diabloti: oczywiście w jak najlepszym znaczeniu. Jest kofaniutki:loveu:
Co do moich terorystek to narazie trzeba ich rozdzielać ale powoli się przyzwyczają (niewiem dlaczego ale inne suśki na placu też na jego widok się wściekają).

W domu rokita wytrzymuje bezproblemowo(śpi na łóżku na podusi:lol: ) mało szczeka,ładnie sam zostaje i uwielbia wode-wczoraj zaliczył pierwsze oczko wodne:lol: .Pod tym względem jest jak najbardziej ok:multi: .
Przyszły właściciel nie będzie miał probelmu.

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że wszystko dobrze się układa :loveu: I że twoje suczki powoli się przyzwyczajają.

Zrobiłam Rokicie allegro, mam nadzieję, że będzie odzew :roll:
[URL]http://ssl.allegro.pl/item175355911_bokser_rokita_szuka_nowego_kochajacego_domu.html[/URL]

Iza a może jakieś zdjęcia? Bo już się za nim stęskniłam :oops:

Link to comment
Share on other sites

Witam
Przepraszam że się nie odzywam ale jestem u mojego faceta a on nie ma internetu:cool1: .
A co do rokity to muszę powiedzieć że prubuje rządzic:shake: w mieszkaniu ale jak narazie z mizernym skutkiem a co do psów(chłopców) to niestety zgody nie będzie jest bardzo cięty. Pozatym dzisiaj pokazał że jest bardzo dobrym stróżem doprowadzając nas prawie do zawału ok.6-ej rano:lol: . Może się myle ponieważ nigdy nie miałam boksera ale nie jest (Rokita) to pies dla każdego:roll: osoba która go weźmie musi mieć pojęcie o psach. Bo tak jak już wspomniałam prubuje rządzić. Bardzo dobrze dogaduje się z moim Andrzejem natomiast co do kobiet widze że zachowuje dystans.

Zdjęcia będą dopiero w poniedziałek poniewarz mam aparat z epoki kamienia łupanego:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pumcia']Bardzo mi go zal.Mial chyba ciezkie zycie przy tych potworach.Matka wlascicielki (ta u ktorej byl na lancuchu)mowila zeby jakos tak gwaltownie nie podnosic reki do gory,bo nie wiadomo jak zareaguje.Pewnie byl bity...[/quote]


I tu się zgadza nie wolno przy nim rąk podnosić bo zaczyna buczeć. Dziśiaj próbowałam zajżeć mu do pychola ponieważ sam pokazał że nie ma z przodu ząbka i efekt taki że zobaczyłam obciętego kła górnej szczęki a w dolnej chba całkowity brak jednego kła i mam pokiereszowane paluchy:cool1:

Link to comment
Share on other sites

O kurcze, a u mnie zachowywał się jak aniołek. Może był jeszcze w szoku po zabiegu, ale nie zachowywał dystansu.......... Chodził za mną krok w krok, ciągle chciał się drapać, kręcił pupką, nawet dawał całusy. W poniedziałek rano dawaliśmy mu jeszcze zastrzyk i zniósł to zupełnie spokojnie.
Może to zachowanie spowodowane jest tym, że w przeciągu kilku dni przeszedł przez kilka domów, do tego jeszcze kastracja........:shake: Pewnie jest zdezorientowany...........

Link to comment
Share on other sites

O tak chodzi to też na mną już go chyba ze sto razy nadepłam:lol: całusa też da ale jak chce za to bardzo ale to bardzo patrzy się na ręce i broni dostępu do pyska.
Są niekture psy które panicznie boją się męszczyzn a on natomiast nie to że się boi tylko jest nieufny i ma dystans do kobiet. Mam prawie 100% pewności że to Właścicielka (kobieta) plus mamusia tej ....... wyżądziły mu wielką krzywde i teraz są skutki:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...