Jump to content
Dogomania

Bokser-Katowice-3,5 latek na łańcuchu do uśpienia-RATUNKU!!! już w swoim domu


Pumcia

Recommended Posts

  • Replies 490
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rokita wrócił od weta i zaraz wzioł sobie kość do zjedzenia (a napoczątku nie mógł jej zgryść) czuje sę dobrze bryka po mieszkaniu i rozrabia:lol:

Z p.Agnieszką (os. zaint.Rokitom) jestem umówiona między 19 a 20 ponieważ czeka na męża bo sama się boi przyjechać poniewarz nie zna Bytomia

No to cioteczki trzymajcie kciuki zeby Rokita polubił kolege Bokserka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='credita']Rokita nie daj plamy proszę:lol: czekamy na dobre wieści mam nadzieję:loveu:[/quote]


No i dał plame na całej lini :shake: :shake:
Najpierw przycisnoł małego boksia od tych państwa do płotu a za chwile z zębami na niego skoczył :shake: dobrze że miał kaganiec.
Państwo pokiwali głowami i powiedzieli " mamy nadzieje że ten pies znajdzie dom" wzieli swoiego wystraszonego boksia i pojechali do domu.:placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='izabela.szczepaniak']Bardzo proszę w ogłoszeniach napisać że ten bokser nie nadaje się do mieszkania gdzie są psy (samce),koty i może małe dzieci bo trudno mi powiedzieć jak zareaguje:cool1:[/quote]

No ale co się działo, jaka reakcja była? Od razu rzucił się do gardła, czy ostrzegał?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='izabela.szczepaniak']No i dał plame na całej lini :shake: :shake:
Najpierw przycisnoł małego boksia od tych państwa do płotu a za chwile z zębami na niego skoczył :shake: dobrze że miał kaganiec.
Państwo pokiwali głowami i powiedzieli " mamy nadzieje że ten pies znajdzie dom" wzieli swoiego wystraszonego boksia i pojechali do domu.:placz: :placz:[/quote]


sorki to str.38

Link to comment
Share on other sites

[quote name='izabela.szczepaniak']No i dał plame na całej lini :shake: :shake:
Najpierw przycisnoł małego boksia od tych państwa do płotu a za chwile z zębami na niego skoczył :shake: dobrze że miał kaganiec.
Państwo pokiwali głowami i powiedzieli " mamy nadzieje że ten pies znajdzie dom" wzieli swoiego wystraszonego boksia i pojechali do domu.:placz: :placz:[/quote]


oooo znalazłam teraz, to na stornie 38 było ;)

Kurna Kurna!!!! Znajdziemy Iza domek, cierpliwości!

Domek na wyłączność dla Rokity, chociaż suki chyba mu nie przeszkadzają, co?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...